Skocz do zawartości

[Vectra] Android box z tunerem DVB-C


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy możecie polecić jakiś Android TV box z dobrym tunerem DVB-C? Generalnie chodzi o to, żeby na boxie można było oglądać naziemną TV od Vectry oraz aby działały aplikacje typu Netflix, HBO Go. Smart TV box od Vectry odpada, ponieważ zależy mi na podłączeniu kablem koncentrycznym. Czy jest takie urządzenie, które odkoduje wszystkie kanały z naziemnej TV Vectry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odkodowania DVB-C tych niekodowanych wystarczy TV z DVB-C. W tych czasach to już standard.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w spółdzielni płaci się 6 zł i jak się ma TV z DVB-C to niekodowanych jest ze 32 kanały. Osobiście kupiłem na OLX Arriska z kartą za parę złotych i niekodowane działają. Tak, że spoko.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niedzwiedzx7 napisał:

OK. Nie dopisałem😀, że TV jest lekko wiekowy, więc tunera nie posiada. A swoją drogą, taki wbudowany tuner ogarnie, jak rozumiem, tylko kilka niekodowanych kanałów, bo np. pakietu Platynowego od Vectry w całości nie odkoduje?

 

Jeśli telewizor z wbudowanym tunerem DVB-C posiada też złącze na moduł CAM CI+ (powinien takowe mieć) to wówczas możesz od Vectry wziąć sam tylko moduł CAM i cieszyć się pełną ofertą operatora bezpośrednio na swoim telewizorze, bez żadnego dodatkowego dekodera, bez dodatkowego pilota, plątaniny kabli itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te boxy bardzo średnio działają z telewizja DVB-C/T. Domyślna apka w C+ Box np. nie ma EPG i wyszukuje częstotliwości jak jej się podoba.
Z kolei w Play Boxie z tego co ktoś pisał na odkodowanych kanałach w DVB-C w UPC i tak był czarny obraz.

Lepiej wyjdziesz kupując zwykły tuner DVB-C za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...