Skocz do zawartości

SledovaniTV.cz


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @danielpes5 pisał temacie telly o tej usłudze i wczoraj sobie ją odpaliłem na testy.

Założenie konta bezproblemowe. Wszystko działa z polskiego IP i można z niego też założyć konto, ale wtedy po 30 dniach od rejestracji jest wymagana weryfikacja konta (czeski dokument), bo inaczej zablokują dostęp.

Apka na Androidzie szybka i łatwa w obsłudze, włączone w tle 2h i żadnych zacięć. Można pauzować, cofać, jest dostępny catchup.

Webplayer przez przeglądarkę też działa bez problemów. Można sobie zrobić własną kolejność i listę kanałów.

 

W bazowym testowym pakiecie za 1 koronę na miesiąc (17 groszy) są między innymi w promocji trzy kanały HBO - jest ścieżka angielska i angielskie napisy do wyboru :).

Oprócz tego jeśli chodzi o filmy jest też np. AMC czy Paramount Network. Ze sportu CT Sport, Arena Sport 2.

Z innych wartych uwagi kanałów jest też muzyczne Ocko x 3, Retro, Nasa HD/UHD, trochę zagranicznych typu ORF, Sky News, France 24, RT, BBC News itd.

No i cała zawartość naziemnej tv w Czechach i na Słowacji. Są też kanały typu widok kociej kawiarni, wodospadu, akwarium, plaży itd ;).

Przedłużenie tego pakietu 199 koron (36 zł). Są też większe, najlepszy ma 165 kanałów i zawartość odpowiadająca naszym tradycyjnym kablówkom/platformom rozkładającą na łopatki to co jest oferowane przez OTT u nas.

 

HBO ma bitrate 7 Mbps w 1080p. CT Sport podobnie i obraz wygląda na 50 fps, bo płynność aż się wylewa z ekranu :). Obraz świetny.

Ze słabszych namierzyłem Arena Sport 2, która leci w 720p i 3.5 Mbps.

 

Smutno się po takim Sledovanitv patrzy na nasze C+ OTT, Iplę, albo WP PIlot...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sledovanitv /

 

korzystam od stycznia 2021, mail czeski, dane POlskiej karty i pierwszy miesiąc za 0,19 groszy PLN

kolejny miesiąc 199 koronek za Pakiet Základ - bank przeliczył na 36,28 zł.

nic nie blokują i co miesiac czesi pobierają z konta, za trzeci miesiąc: 199 koronek to 36, 4 zł

Dokupiłem pakiet Sport: Nova Sport 1 i 2, Fightbox, Fast&Fun box, Eurosport 1 i 2, Sport1 i Sport 2, ArenaSport1, Sport5, Golf channel i Auto Moto Sport.

tutaj za sport to 189 koronek =   34,50 zł.

za pakiety dodatkowe jest dołodowanie "ręczne" za pomocą PiNa.

 

 

....telly, sledovani, skylink i jescze jeden serwis -spustit.cz-  ceny wszędzie podobne, drogo? czesi drodzy....

 

https://www.gg.pl/dysk/SCWRFDRBjIRzSSWRFDRBl1A/a(5).jpg

 

ciekawostką jest, że co miasiąc jakies programy są Extra Content czyli darmo.

Edytowane przez styk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się wyświetla coś takiego:

Wygląda na to, że zarejestrowałeś się w innym kraju i nadal nie potwierdziłeś swojego obywatelstwa. Masz 25 dni na potwierdzenie swojego obywatelstwa, w przeciwnym razie będziemy zmuszeni zablokować twoje konto.

Zamówienie było z polskiego IP. Pewnie z czeskiego nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa, ale straszą, że za 30 dni zablokują bez weryfikacji :).
Ale tak jak napisałem, pewnie wystarczy rejestracja z czeskiego IP bo w komunikacie jest info "zarejestrowałeś się w innym kraju i nadal nie potwierdziłeś swojego obywatelstwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rejestracja i płatność bez problemu ale rzeczywiście jest informacja, że trzeba się będzie zweryfikować za miesiąc. Nie znam czeskiego więc nie planuję przedłużać, liczyłem na więcej kanałów z opcją oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Działa to chyba tylko na HBO i AMC. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ile będzie zapytań? Mi działa. Od 17 lutego 2021 oglądam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też pisownię w poście dla lepszej jego czytelności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też się wreszcie zarejestrowałem i pomimo czeskiego maila mi również wywala komunikat o tym, że zarejestrowałem się z zagranicy. Zobaczymy co będzie po tych 30 dniach.

 

Mam pytanie, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Gdzie mogę znaleźć ten PIN? Nie da się go nigdzie utworzyć, nigdzie nie jest nadany, a jak chcę go zresetować to przychodzi tylko sucha wiadomość, że został zmieniony w panelu, ale tam nic nie ma. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie było że się czepiam, to wystarczyło postawić przecinek po wyrażeniu "w usłudze" albo nawet myślnik i to zmieniłoby kontekst. Czasami warto stosować przecinki. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...