Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszyć? Bez przesady ale jeden musi usiąść na ławce. Bo traci na tym cała taktyka zespołu nie da sie grać dwoma lewoskrzydłowymi. I to właśnie był jeden z kluczowych elementów męczenia sie z Azerami. Dzięki temu w środku pola powstała luka którą Azerowi umiejętnie wykorzystywali.

Krzynówek zagrał bardzo słabo, nie miał praktycznie za dużo rajdów, dośrodkowań i miał bardzo dożo start. Był mało aktywny. Choć strzelił dwie bramki. Gole najczęściej zamazują ocenę gracza. Ebi zdecydowanie lepiej się prezentował. Choć tez bez rządnych rewelacji. A prawa strona bez apelacyjne dla Kuby który jako jedyny w pierwszej połowie miał chęć do gry.

 

Boruc ( ważne indywidualna rozmowa, bo jęsli dalej u niego będzie widać ta nie pewność w oczach to zdecydowanie zmiana bramkarza) - Bronowicki, Bąk, Żewłakow, Wasilewski - Smolarek, Lewandowski, Iwański, Błaszczykowski - Saganowski, Rasiak.

To jest chyba optymalne ustawienie na Armenię. Nie ma sensu w meczu którym się atakuje grac dwoma defensywnymi pomocnikami więc Iwański bez apelacyjne powinien grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Boruca zgoda. Mimo iz Kowalewski nie gra w swym klubie to jednak Borucowi przydal by sie jakis wstrzas. Iwanski byc moze powinien dostac szanse ale oczywiscie w srodku pola. Co do Blaszczykowskiego to przeciez nikt nie podwaza jego pozycji w tej druzynie, jedynym problemem u niego moga byc problemy kondycyjne. Wedlug mnie Krzynowek jest w kadrze nie do ruszenia, piszesz ze gole czesto zamazuja ocena gracza ale gdyby nie one to zobacz jakim wynikiem zakonczylby sie mecz z Azerami;] Ja mam 100% zaufanie co do skladu ustalanego przez Leo, przeciez on wie najlepiej jak mu sie gracze prezentuja na treningach. Osobiscie jednak Rasiaka posadzilbym na lawie i w jego miejsce przesunal Smolarka ktory z przodu gralby z Saganem. Pomoc lewa Krzynowek prawa Blaszczykowski i sila ofensywna bylaby naprawde spora;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalewski w żadnym wypadku. Nie gra wogole w klubie od 7-8 miesięcy. To mogłaby być powtórka z Dudka. Jeśli nie Boruc to Fabiański.

A co do Krzynówka to albo on albo Smolarek. I z tej 2 zdecydowanie Ebi. Miejsce na lewej pomocy jest jedno. ustawianie jednego w środku tworzy chaos na boisku i tracimy środek pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Rasiak powinien grać. Bo powinno grac 2 innych napastników. Tym bardziej, że dobrze poruszają i ustawiają się na boisku grając w dwójkę. Tj Saganowski - Rasiak. Rasiak może nie prezentuje sie na boisku rewelacyjnie i nie strzela goli ale przydaje się na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja. Inaczej nie da się tego nazwać. Po raz drugi w ciągu kilku dni Beenhakker popełnia ten sam błąd. Brak organizacji gry i zasłużona wygrana Armenii. Wojaże W Feyenoordzie niestety odbiły się na kadrze.

 

Zagrali tragicznie, ale jak widze to stwierdzenie że "wojaże" bodajże 5 dniowe wpłynęły na ten mecz to mnie coś trafia, powtarzasz za naszymi polskimi dziennikarzami te głupoty, choć oni brali pod uwagę to że Leo będzie dłużej w Feyenoordzie a ty uważasz że 5 dni zdecydowały o wynku tego meczu.Teraz pewnie nasi polscy "super trenerzy" którzy od poczatku byli pzreciw zagranicznemu trenerowi będą ostro krytykować Beenhakkera.Serbia przegrała z Kazachstanem a ich trener z tego co wiem nie bł w Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dni to bardzo dużo w futbolu. Zamiast zając się selekcją zająć sie czymś zupełnie innym. DVD, Opinia asystenta to nie to samo co widok z trybuny. Praca z kadrą to ciągła selekcja. Trening to jedynie kilka wariantów gry i stałe fragmenty i nie więcej. To ciągła analiza kto się nadaje kto nie. Inna sprawa, że to było niepoważne bo jaka federacja by się zgodziła na coś takiego.

Wstyd. Czemu nie grał Iwański? Skąd wzięła się taka idiotyczna taktyka? W tym meczu prawdopodobnie przegraliśmy awans do ME. Zdecydowanie wole porażki z Portugalia, Anglią czy Szwecją niż Finlandia czy Armenią. Od czasu Piechniczka dawno nie widziałem aż tak słabego meczu kadry i porażki z Gruzją.

Nawet nie chodzi o to, że przegraliśmy ale o to jak przegraliśmy.

 

PS. Wydaje mi się, że to przede wszystkim miało wpływ lekceważący do tych rwali objęcie tej posady. Gramy z [beep]ami to mogę im pomóc bo i tak wygramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpak i Mielcu mogliby troche obiektywniej komentować. Że "niezasłużona porazka","przypadkowa bramka", "całkiem ładny strzał z wolnego".Możnaby z ich komentarza wywniskowac że Polska traci same przypadkowe bramki. Strzał był za[beep]isty, a w drugiej połowie Armenia dymała nas jak chciała. W końcowkce nasi mieli atakować, a musieli sie bronić rozpaczliwie.I nawet na to nie mieli siły. Już widze jak będą wszystko zwalać na krzywe boisko.

Tragedii nie ma , trzeba pogratulować Armenii, fajnie było patrzeć na ten spontan na trubunach. W koncu to dla nich sukces.

Żuraw moglby se już dać spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLAMAŻ!Inaczej nie można tego nazwać .Wstyd i hańba narodu Polskiego ,kilku graczy powinno opuścić naszą reprezentację np.Żurawski.Niestraciliśmy więcej bramek ,bo przez 70 minut bardzo dobrze grał Jacek Bąk ,który naprawiał błedy kolegów z boiska.Później zamiast atakować bronili się i popełniali dziecinne błedy! :oops: Ale mam nadzieję ,ze w nastepnym meczu będzie lepiej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośmy sobie pograli na Euro 2008. Dobrze, że organizujemy następne :wink: Wygrana z Portugalią nie da nam awansu. Kluczowe mecze to wyjazdowe z Portugalią i Serbią. Bardzo cienko to widzę, jak nie potrafiliśmy ograć Armenii. Szkoda nerwów. A to dopiero początek blamaży, pamiętajcie, ze przed naszymi zespołami klubowymi eliminacje do LM i PUEFA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom niestety podjęto decyzję o walkowerze :/ szkoda bo taki fajny meczyk był zwlaszcza koncówka i przewaga Danii, która była o krok od pożarcia rywala. Sędzia trochę przesadził z decyzją o zejściu z kolegami z boiska :/ Szkoda :( a Dania może się już cieszyć bo na tym stadionie nie prędko zagrają po tym incydencie :)

może tylko zabronią wejscia kibiców

 

a tak przy okazji: siema ludzie chyba z pół roku tu nie byłem!!!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośmy sobie pograli na Euro 2008. Dobrze, że organizujemy następne :wink: Wygrana z Portugalią nie da nam awansu. Kluczowe mecze to wyjazdowe z Portugalią i Serbią. Bardzo cienko to widzę, jak nie potrafiliśmy ograć Armenii. Szkoda nerwów. A to dopiero początek blamaży, pamiętajcie, ze przed naszymi zespołami klubowymi eliminacje do LM i PUEFA....

 

Ja mysle ze mecz z Portugalią bedzie lepiej wygladał... Bo Polacy nie będą sie czuli faworytami... Jak wiadomo Polak źle sie czuje w roli faworyta i nie umie wygrywać...

 

No i stało sie z Armenią... Kiedyś trzeba złapać zadyszke... Ja licze,ze Portugalia z remisuje z Armenią... Polacy jakoś pojadą do przodu...

 

Leo Benhakker pomylił sie... Troche Wszystko przez ten Feyenoord...

 

Ale i tak go nazywam Ojcem polskiego futbolu... To on wpoił wiare w druzyne... i zmienił mentalność piłkarzy... Sprawił ze uwierzyli w siebie...

Inni nie umieli tego dokonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...