Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz niezły ale stadion do kitu, mocno pachnie komuną. Wstyd żeby w stolicy nie było tak pięknego stadionu jaki jest w Kielcach czy Poznaniu.

To pytanie zadaj polityką. W szczególności tym co rządzili w ostatnich latach w Warszawie bo sprawa przetargu na stadion to były istne jaja. Co do Kilec to z ta ładnością bym nie przesadzał. Może ejst najnowocześniejszy ale tak naprawdę to zwykły stadion z lat 80-90 na zachodzie. Kupe betony i metalowych konstrukcji. I plany przebudowy będącej w trakcie czy w Poznaniu czy Krakowie wyglądają owiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz ogólnie bardzo słaby. Jedyne co zwróciło moja uwagę to fatalna bardzo murawa. Ta na meczu z Azerami na Legii nie była najlepiej przygotowana i było w słabym stanie ale dziś to porostu wstyd, że kadra musi grać na takim czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest złego w płycie boiska - "nowoczesnego" stadionu

Widziałem mecz, to teraz wiem. Ciekawe, jak będą grali w "delegacji". A, że tych delegacji, teraz będzie sporo - to mnie martwi.

Mecz bez wyrazu, dobrze, że wynik jest wyraźny. Słabiutki doping - trudno za frycowe się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do murawy.... hmm śmieszą mnie komentarze o złej murawie :lol:

A mnie śmieszy garbata murawa (gdzie wcześniej o stadionie, mówiono same achy i ochy) - na którą, z tego powodu, narzekali nasi reprezentanci. Wczoraj od rana w mediach klepali tę wiadomość, bez ustanku i właśnie ja dowiedziałem się o tym, z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do murawy to jest to niestety prawda i już kilkakrotnie ją w Kielcach wymieniali. Wszystkie nowo stadiony maja niestety podobne problemy.

Weź mnie nie rozśmieszaj. Murawa jest od początku czyli od roku. Nie ma klubu na świecie co w ciągu roku by ja wymieniał kilka razy. To są ogromne koszty. Odpowiedz jest prosta została zakupiona słaba murawa do tego nie było odpowiednio konserwowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85 tym razem to ty nie masz racji i nie zrosmieszaj inych :)

 

tutaj ich pierwsza trawka (16 paxdziernik 2006): http://www.koronakielce.net/kategoria/show/87/

 

tutaj masz zdjęcia z 23 marca 2006 roku gdy zerwano ta lichą tawkę co najpierw posadzili :Phttp://www.koronakielce.net/kategoria/show/118/

 

a na koniec ich 3 murawa :P styczeń tego roku:

http://www.koronakielce.net/kategoria/show/185/

 

i co ty na to?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomen w skali światowej. Jakoś mi te informacje umkły ale pewnie dlatego, że nie intresuja mnie takie kluby jak Korona.Ale pokazuje, wręcz kompromituje działaczy Korony. Dobrze konserwowana murawa powinna starczy na 2 lata. Ale jak kupuje się nie wiadomo co byle najtaniej to tak jest. Obecna murawa nie wiem czy dotrwa do końca sezonu, wiec szykuje się kolejna wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...