Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja mówiłem o promocji na przedłużenie 7 miesięcy to jest ale jak nie zejdziesz i zostaniesz na FAMIE, a jeżeli chcesz zejść to tylko 3

Wyraźnie słyszałem 7 miesięcy nawet sobie to zapisałem i 3 razy się dopytywałem czy aby na pewno. To z 3 miesiącami dotyczy nowych abonentów bez umowy. Inna kwesta to taka że to dopiero wchodzi w życie i wiele punktów nawet o tym nie jest poinformowanych a opcja przejścia z mini na minimax jest na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz weszlo juz sporo temu i musze cie rozczarowac bo jest tak jak napisal dziabolek7

czyli opcja o ktorej piszesz to najprawdopodobniej:

 

Umowa Lojalnościowa z upgradem na Pakiet Familijny. 7 m-cy Pakietu Familijnego w cenie MINI. Do końca 3 miesiąca możliwość zmiany Pakietu Familijnego na MINI lub MINI MAX. Umowa na 29 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz weszlo juz sporo temu i musze cie rozczarowac bo jest tak jak napisal dziabolek7

czyli opcja o ktorej piszesz to najprawdopodobniej:

 

Umowa Lojalnościowa z upgradem na Pakiet Familijny. 7 m-cy Pakietu Familijnego w cenie MINI. Do końca 3 miesiąca możliwość zmiany Pakietu Familijnego na MINI lub MINI MAX. Umowa na 29 m-cy.

 

I rozumiem, że cena MiniMaxa w powyższej ofercie to przez mieisące 4-7 9,9PLN a od 8 miesiąca 14,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbx

Troszke bardziej musisz zaglebic sie w tresc tego zapisu: :wink:

"Umowa Lojalnościowa z upgradem na Pakiet Familijny. 7 m-cy Pakietu Familijnego w cenie MINI. Do końca 3 miesiąca możliwość zmiany Pakietu Familijnego na MINI lub MINI MAX. Umowa na 29 m-cy."

 

Jezeli w ciagu tych pierwszych 3 miesiecy zdecydujesz sie zmniejszyc pakiet do MiniMax to Familijny w cenie Mini bedzie tylko przez miesiace 1-3 a nie jak napisales 4-7, od 4 miesiaca bedzie obowiazywal pakiet MiniMax tylko wlasnie pytanie z jaka cena.... Tu niestety nie potrafie odpowiedziec czy 19.90 czy 14.90, choc na chwile obecna moim zdaniem chyba kwota 19.90 (nie mam pewnosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nareszcie otwarte okienko a raczej OKNO pokaźnych rozmiarów :brawo:

W temecie odkodowanych kanałów ostatnio była cisza pomijając CC ale tylu kanałów i to na 3 miesiące w prezencie chyba nikt się nie spodziewał:

 

Comedy Central

Nat Geo Wild

Cartoon Network

TCM

Discovery Channel

Animal Planet

TLC

Discovery World

Discovery Science

Zone Club

Travel Channel

Wedding TV

 

Brawo Polsat! Jednak nie tak źle z tą platformą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...