Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie chcę podpisać umowę na pakiet mini max i mam pytanie

Umowa jest na okres 29 miesiecy :o ?

I Czy Są jakieś póżniej ukryte opłaty czy nie ma ?? Ponieważ nie mam ochoty dopłacać czegoś z Góry Dzięki za odp

 

BO Pakiet MIni Max Kosztuje 19,90 I Tyle Chcę Tylko Płacić , a czy później można zejśc z mini max na mini ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : mieszkam za granica, interesuje mnie wiec pakiet mini z podstawowymi kanalami. Mam antene (mam nadzieje, ze sprawna, to sie okaze...).

POtrzebuje wiec tylko dekodera (na stronie Polsatu - analogowy, uzywany)+umowa na 29 miesiecy. Chcac zamowic abonament, proponuja mi miesiac familijnego z mozliwoscia zejscia na nizszy pakiet (i tu rozumiem jakikolwiek, mini lub mini max), natomiast w umowie mowa jest juz tylko o mozliwosci przejscia na mini max...

Czy sie juz z tym spotkaliscie? Jak to obejsc?

Czy w punktach Polsatu sa teraz korzystniejsze oferty? I na krocej?

Jak dlugo czeka sie na wysylke sprzetu po zamowieniu w internecie?

Jakiego dekodera moge sie spodziewac? Nie jestem czesto w kraju i nie chce przykrych niespodzianek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś często w Polsce, to bardziej opłaca Ci się przejść do punktu dystrybucyjnego, niż zamawiać przez internet. Gdy kurier przyjdzie z dekoderem, to i tak dokumenty musisz podpisać. Powinna byc też możliwośc przejścia na pakiet MINI, ale nie jestem pewny, nie czytałem umowy. W punkcie napewno dadzą ci umowę na pakiet MINI. Co do kuriera, to maks. 2 tygodnie. Dekoder oferowany przez CP nie jest dekoderem analogowym - to jest cyfrowy, ale używany, czyli Sagem, Thompson i inne dekdoery, które nie są już w ofercie. Tu: http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... dery_cp.cp w części starsze dekodery, masz wypisane dekodery, które możesz otrzymać, ale korzystając z oferty używanego dekodera za 1zł nie masz możliwości wyboru konkretnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Zapytałem się jaki dekoder dadzą mi za 1 zł To Powiedział że Dekoder Mini Odnowiony , Ktory Jest Tzw. Wypożyczany na okres umowy , i objęty gwarancją

A Jeszcze Jedno Pytanie co Do CP To nie mają chyba jakiś :P ukrytych opłat :P ?

I czy nie ma problemów zejścia z familijnego na mini max???, lub np powiększenia potem ?

I ostanie czy polecacie /? :) Polsat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego APSu raczej nie przyjdziesz wiec powiem szczerze ze nie polecam:) Chociaż jak zalezy CI na pakiecie mini max i dekoderze za 1 zł t alternatywy chyba nie ma... zwiarzesz sie z Slorzem na 29miesiecy i beda Cie doic;P PEwnie kilka razy odwiedzisz APS wymieniając zasilacz, pilot i ze 2 razy pewnie sam dekoder:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...