Skocz do zawartości

pomoc przy podłączeniu


rafal@27@@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy tutaj na forum ! Mam problem i chciałbym żeby ktos mi pomógł go rozwiazać ? Otóż mam dekoder z polsatu ECHOSTAR DVR-747 i chciał bym sie dowiedziec jak go podłączyć do kompa żebym mógł oglądac telewizje na kompie czy jest taka możliwosc prosze odpiszcie jak to zrobic !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, żaden problem, dwa lata miałem podłączony Echostar 616 do komputera. Wystarczy podłączyć do karty telewizyjnej poprzez dwa kable. Jeden kabel do dźwięku - w dekoderze do dwóch gniazd audio i druga pojedyncza końcówka do audio in w karcie tv w komputerze. Natomiast obraz podłącz poprzez - od strony dekodera wtyczka euro, natomiast od strony karty tv wejście video in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeszcze popatrzyłem i kabel do dźwięku to kabel 2xcinch - jack, natomiast do obrazu użyłem kabla euro - 4xcinch, lecz wykorzystałem tylko jeden wtyk cinch do wejścia video karty tv. Są to stare kable, ale skoro miałem nie było sensu wydawać pieniędzy na inne. Teraz prawdopodobnie udało by się podłączyć obraz i dźwięk jednym kablem, np. euro - cinch + s-video. W internecie są odpowiednie sklepy z kablami gdzie możesz przebierać jak Ci się podoba. Nie będę dawał linków bo to raczej niezgodne z regulaminem, ale nietrudno będzie Ci taki sklep znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotna uwaga, bo nigdzie to nie padło - na komputerze oglądasz to samo, co w danej chwili jest na dekoderze Echostar - tylko tyle się da. Nie będziesz mieć możliwości niezależnego przełączania kanałów - jest to technicznie niewykonalne. Być może rafal@27@@ o tym wiesz, być może nie - piszę na wszelki wypadek, żeby nie było niedomówień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak tłumaczysz to za wiele się nie zrozumie, bo to powinno się widzieć, ale jeśli myślę, że jest tak jak można zrozumieć z Twojego tekstu to raczej można założyć antenę. Droga przed anteną musi być "pusta", bez drzew, budynków i innych obiektów, które zasłaniałyby sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...