Skocz do zawartości

[UPC] Pytanie o pakiet TV na dobry początek


Mikuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie pakietu TV na dobry początek w UPC - otóż z tego co się dowiedziałem ten pakiet 33 kanałów będę odbierać prosto z kabla podłączonego po prostu do tv w systemie DVB-C (mój tv to obsługuje) i teraz mam pytanie, jeśli będą jakieś kanały w otwartym oknie lub inne promo to czy ja również to odbiorę nie mając dekodera i to samo sie pojawi? Jak to dokładnie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, odbierzesz te kanały.

Jakiś czas temu była promocja na C+ Dokument, często są odkodowane Filmboxy.

Nie potrzebujesz dekodera , karty do modułu.

Jakośc bardzo dobra , dużo kanałów w HD.

Ja to traktuje jako podstawę- telewizja cyfrowa, gdy nie chce mi się włączać dekodera  i uzupełnienie do telewizji satelitarnej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 00:55, Mikuu napisał:

otóż z tego co się dowiedziałem ten pakiet 33 kanałów będę odbierać prosto z kabla podłączonego po prostu do tv w systemie DVB-C (mój tv to obsługuje)

Jeśli zamierzasz korzystać tylko z tego pakietu, to zainstaluj naziemną telewizję - gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5 roku. Minie bardzo szybko. Pozostałe kanały są na satelicie FTA. 

Pakiet start u mnie to 12zł miesiecznie. Roczny koszt zwraca inwestycję w satelitę. Wybór znacznie większy niż w pakiecie start. 

Jakbym nie spojrzał na pakiet start to jest nieopłacalny. Dodatkowo w UPC (kiedyś tak było) trzeba było dopłacać kilka zł od każdego gniazdka. Formalnie sygnału nie mogłeś w mieszkaniu podzielić. 

Na pewno jest wygodny, bo wystarczy podłączyć kabel. 

A jeśli zależy mi na czymś więcej, to usług przez internet dziś jest tak dużo że za niewiele więcej w cenie pakoetu start, otrzymuję bogatą ofertę. Nie otrzymam tego od kabla nawet w pakiecie rozszerzonym, bo kanały premium są ekstra płatne ponad pakiet rozsserzony. 

To jest oczywiście moje prywatne zdanie. Ale pozwola mi ono dokonać sporych oszczędności na telewizji, której aż tak wiele nie oglądam, więc nie chcę za nią dużo płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po tym ile i co u mnie w domu z rodziną oglądamy w TV stwierdzam, że ten pakiet dodawany do internetu w UPC spokojnie mi wystarczy. Czekam do końca obecnego zobowiązania i pozostawię sobie sam internet. Dla MNIE lepiej wykupić jest subskrypcję Netflixa i Youtube Premium, niż płacić za TV, której nie oglądam praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie podobne podejście do tego tematu , z tym że trzyma mnie umowa jeszcze rok z PC+.

Co do pakietów telewizyno - filmowych streaming ( C+OTT, Ipla,  Play) jest na tyle ciekawa alternatywą, że coraz bardzie na poważnie biorę to pod uwagę.

Elastyczność, sensowna jakość poza sportowymi kanałami.

UPC ma b.dobrą  ofertę Start.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...