Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w jaki sposob wyrejestrowac dekoder samsung H370G z karta abonencka w systemie prepaid tak aby go sprzedac i aby osoba ktora go kupi mogla zarejestrowac dekoder na siebie? Nie chcialbym go sprzedac wraz ze swoimi danymi bo przeciez musialbym je udostepnic kupujacemu zeby mogl dokonywac zmian no i platnosci. Dekoder jest wlasciwie nieużywany. Moze ktos podpowiedziec jak sie to odbywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój DSB-H370G zawsze pracuje na liście ulubionej (tylko kanały opłacone + orbita) Aktualizacja automatyczna nie działa, ale starczy przełączyć na listę Polsat Cyfrowy i pooglądać kanały z pakietu i się lista kanałów aktualizuje sama. Teraz po ostatniej aktualizacji firmware (v.226)zrobił się z Samsunga DSB-H370G całkiem dobry tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ponawiam swoje pytanko.

 

Czy jest ktoś kto jeszcze nie zaktualizował oprogramowania na nowe ?

 

Pytam ponieważ jak miałem poprzednie oprogramowanie to jak wyciągnąłem kartę CP to programy FREE działały typu ViVa PL, Tele5, TV Puls... Obecnie nowe oprogramowanie nie pozwala u mnie oglądać bez karty.

 

Czy może ktoś to sprawdzić ?

 

:> Bo jak tak jest to będzie wojna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A macie jakieś działające kody do tv LG?

 

Temacik już ja wcześniej kręciłem.

Poszukuj dokładniej na forum :arrow:CZYTAJ TU

 

:read: a dokładniej:

W książeczce są kody pod nazwą GOLDSTAR(LG) 049 050 055 107 139 152 168 172 182 195 219 379 413 414 421 460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem telewizora Lg 32 32lg3000 oraz samsunga H370g i stąd moje pytanie. Dlaczego jeśli mam ustawioną rozdzielczośc 720x 576 to na POLSACIE HD są pasy na górze i na dole a inne kanały mają normalny obraz a jak ustawie na POLSACIE HD rozdzielczość 1920x1080 to wtedy reszta kanałów ma obraz poucinany. Nie wiem czy to może Polsat wprowadził takie zmiany na Polsacie HD ze ma być z pasami bo wcześniej nie było tych pasów proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:/ Czy naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc ?

 

1. Czekam i czekam .... każdy zaktualizował swojego tunera do nowego softu ?

 

2. Kolejne zapytanie mam:

 

Czy lista kanałów Cyfrowego Polsatu dodaje wam nowe kanały jak zachodzą zmiany ?

U mnie tylko i wyłącznie zmienia nazwy, ewentualnie pozycje. Jeśli np. pojawi się nowy kanał (przykładowo 50) to go nie dodaje. Nawet jeśli zrobię ponowne skanowanie to znajduje ten kanał ale listy nie aktualizuje po zatwierdzeniu na OK.

 

Czy jest tak u każdego z was ?

 

Pytam ponieważ jeśli wchodzi nowy kanał to wiąże się to z całkowitym resetem i utratą ustawionych ULUBIONYCH a to denerwujące , ewentualnie jakieś inne rozwiązanie ? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......i znowu dzis kanalow HD nie da sie ogladac na tym dekoderze , czyzby dalej antena byla nieprecyzyjnie ustawiona? czy gdy jest zachmorzenie kanalyHD szwankuja?........

 

U mnie w ogóle nie ma problemów. Po ostatniej aktualizacji HD wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregor11, może skew konwertera rozwiąże problem?

Czy można jakoś złapać na tym tunerze satelitę Eutelsat W2A? W dekoderze jest zapisany jako W1 na 10E, ale nie mogę go złapać :(
Nie powinno być żadnych problemów. Wystarczy w tunerze wybrać jakąś aktywną częstotliwość, z której jest dość dobry sygnał. Np. dla Syria Channel - 11,148H, SR: 2893, FEC: 3/4, a następnie umiejętnie przesunąć w kierunku zachodu antenę. Dodam jeszcze, że duże znaczenie ma wielkość anteny satelitarnej, typowa "Polsatowska" czasza może się okazać za mała, choć niekoniecznie, to zależy... A tak z ciekawości się zapytam, co z tego satelity chciałbyś odebrać? Chcesz polować na jakieś feedy, bo oferta programowa nie jest zbytnio ciekawa, prawie wszystkie stacje możliwe do odbioru i tak są dostępne z 13E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawiłem w maju i szukałem dokładnie tego satelity na 10E, znalazłem parę transponderów i to dosłownie z minimalnym sygnałem, antenę mam 90 cm. Nie mogłem po prostu uzyskać lepszego efektu... Powiem szczerze, było ciężko, chciałem złapać dosył z Grand Prix na żużlu, lecz musiałem obejść się smakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem złapać dosył z Grand Prix na żużlu

 

Właśnie dlatego zależy mi żeby złapać tego satelitę ;) A widziałem zrzuty ekranowe, że jest to możliwe. Ale cóż widzę, że będzie ciężko :( Udało mi się złapać takie satelity jak Thor czy Sirius, ale tego Eutelsata nie da rady... Antenę mam 80 i to pewnie jest przyczyną. Może ustawienie kąta elewacji według tej strony: http://www.satlex.net/pl/azel_calc-params.html coś by mogło pomóc?

 

Zauważyłem również, że w menu przy ustawianiu różnych satelit, pokazują się różne wartości "Dolny oscylator" i "Górny oscylator" może tam trzeba coś przestawić, żeby widziało tego satelitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba przestawiać w tunerze, również nie trzeba ruszać kąta elewacji dla anteny. Proponuję powpisywać wszystkie aktywne częstotliwości dla tego satelity (będzie ich tylko kilka, można skorzystać np. z wykazów Lyngsat) i na ich podstawie szukać sygnału z tego satelity. Spróbuj choćby ustawiać antenę na 12,611H, SR: 9259, FEC: 5/6 (kodowany pakiet MGM), może wreszcie się uda. Antena 80 cm jest niby OK, kilka kanałów powinieneś odebrać, ale z feedami bywa już różnie - niektóre nadają z różną mocą i z często 80-tka bywa za mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie,czy ktoś z posiadaczy dekodera dsb-h370g,zauważył jak długo włączają się kanały HD?ja mam taki problem,pasek z sygnałem jest koloru zielonego,pojawia się i znika,znowu pojawia i znika,trwa to czasem dobre 10-20sekund.Czy ma ktoś radę jak ewentualnie pozbyć się tej dolegliwości w dekoderze,lub gdzie może tkwić przyczyna takiego dziwnego włączania się kanałów HD.POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak poważnie mówiąc proponuję zbojkotować, czyli wypowiedzieć umowy polsatowi, posprzedawać te pseudo dekodery hd i zawrzeć nową umowę na moduł cam i kupić sobie porządny tuner hd jaki nam pasuje z odpowiednim wejściem, bo tak to całe życie będą nam wciskali tą [beep]ianą chińszczyznę nazywając to dekoderem. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakie pseudo dekodery HD? To bardzo dobry sprzęt. Nie jakieś zamulone g**no z narzuconą jak za komuny listą kanałów jak w C+. Nie jak w n, gdzie masz tylko te kanały, które walter pozwoli Ci oglądać.

@HEKTOREK Masz nowy soft? U mnie na nowym trwa to max 6-7 sekund.

 

Takie mam pytanko odnośnie kolorów tego marsjańskiego paska sygnału. Co one oznaczają? Jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...