Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoli i wyszukuje ten transponder. Dawno temu ja miałem ten problem. Dekoder powędrował do serwisu. Posprawdzaj sobie inne transpondery DVB-S2 http://pl.kingofsat.net/pos-13E.php, http://pl.kingofsat.net/pos-19.2E.php, ewentualnie wprowadź 10861... lub 10863... . Prawdopodobnie dekoder jest uszkodzony i wymaga naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba jest coś uszkodzone bo inne tp z dvb-s2 wyszukuje jak pisałeś ale niestety nawet jeżeli zmienię na 10861 albo 10860 to nie wchodzi przy wybranej modulacji dvb-s2 dziwne a np transponder 11303 H tp 7 i 11362 H wyszukuje z pełną moca. A czy miałeś też problem z kasowaniem listy czy każdy ten problem ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Discovery HD ma problemy z nadawaniem, ale to trwa już dość długo.

Polsat Sport HD też przycina.

Zgłosiłem problem do CP.Dostałem taką odpowiedź:"Uprzejmie informuję, że wymienione przez Pana usterki często są spowodowane niepoprawnym ustawieniem anteny, w związku z czym występuje niewystarczająca moc sygnału, co przejawia się odbiorem obrazu złej jakości lub brakiem odbioru. Zalecam więc skontrolowanie poprawności ustawienia anteny oraz działania całej instalacji antenowej."

Nie wydaje się to być przyczyną gdyż 8900 oraz Phil PVR nie mają absolutnie żadnych problemów z kanałami HD a antena to Triax TD88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Discovery HD ma problemy z nadawaniem, ale to trwa już dość długo.

Polsat Sport HD też przycina.

Nie wydaje się to być przyczyną gdyż 8900 oraz Phil PVR nie mają absolutnie żadnych problemów z kanałami HD a antena to Triax TD88

a myślisz , że ktoś tam analizuje twoje pytania , siedzi Panienka ma gotowy zestaw odpowiedzi i rozsyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież nie jest normalne gdy w trakcie ważnego meczu Polska-Szwecja muszę 6 albo 7 razy przełączyć na inny kanał i powrócić.W tym ukladzie nie opłaca się trzymać kanałow HD na tym sprzęcie.Mam go od grudnia 2007 i na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej nie było takich niespodzianek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u Was nr modułu CA wyswietlany w menu dekodera jest inny niz wyswietlany w iCOKu?

 

mi dekoder wyswietla 12 cyfrowy nr ca, a iCOK inny 10 cyfrowy, nr seryjne sa identyczne, na pudelku pairing no jest identyczny jak w iCOKu

 

ile cyfr ma wkońcu nr CA dekodera tego?

moze dlatego mam błąd 03 dekoder zablokowany?

 

pomóżcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnego sklepu internetowego :) (nie chce robic reklamy, chyba nie moge podac nazwy?)

 

dzwoniłem do boku cp teraz konsultantka sie zdziwiła, że takie cos wystapilo, podałem jej ten nr CA z menu dekodera, powiedziala ze wyslala zgloszenie o zmiane tego nr w ich systemie i ma byc to wykonane do 48h

 

była zdziwiona ze nr parowania z pudelka zgadza sie z tym w systemie, ale juz nie z tym w menu, powiedziala ze fabryka pewnie cos pomylila

 

a swoja droga myslalem ze nr parowania sa sprzetowo zapisane w dekoderze/karcie i nie mozna ich zmienic poprzez sygnal z satelity, ale dobrze ze sie da :brawo:

 

co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dzwonili z cp i zmienili ten nr modulu ca u siebie, jest juz ok :jupi:

 

jak sie nacisnie raz na pilocie fav ch. to jakas zmiksowana kolejnoscia lista sie wyswietla lista, to lista główna, a pierwsza jest od CP?, to nie jest moja ulubiona

 

troche brakuje temu samsungowi zmiany rozdzielnosci automatycznie po przelaczeniu na kanał HD (normalnie mam 576i dla kanałów sd, component), moze po hdmi jest automatycznie?

 

ogólnie dużo lepszy to dekoder od Mini D1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam monoblocka golden interstar, i nie zawsze przelacza sie miedzy satelitami (wtedy pomaga tylko reset do ustawien fabrycznych i kilkukrotne zmiany ustawien lnb i czekanie w skanowaniu transponderow az sie syg pojawi poprawny, wtedy tez widzi 2 satelity) (widzisz przy dobrych ustawieniach diseqc tylko syg z astry a hot bird tez pokazuje tylko pokrywajace sie z astra tp.) lub przelacza okolo 30s, w obrebie hot birda lub astry nie ma problemu ze zmiany kanałów

 

Ten problem pojawia sie tez gdy wyłączony jest z pradu i ponownie wlaczy, widzi tylko astre, nie przelacza chyba wogole wtedy diseqc

 

ktoś kiedys tu pisał, ze ma podobny problem z tym monoblockiem przy samsungu HD :)

 

to przez odwrócona kolejnosc "trabek" przy diseqc tego monoblocka czy to ten dekoder nie umie z nim dzialac poprawnie?, przy Mini D1 przełączanie przy tym monoblocku bylo do 5s maks

 

Czy wymiana monoblocka na innej firmy pomoze? czy tez ten samsung nie obsluguje dobrze wszystkich monoblockow?

 

A jeśli wymienic to na jakiej firmy? Jakich uzywacie monoblockow przy tym dekoderze?

 

Nie macie takich problemow jak ja?

 

Proszę Was o rady co zrobic, bo jest to uciazliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, noszę się z zamiarem podpisania umowy z CP tak więc przyniosłem ze strychu swojego Samsunga HD (bez umowy), podpiąłem pod antenę, wyszukałem kanały i widzę że FTA chodzą, a gdy przełączę na jakiś kanał CP wyskakuje błąd karty 09. Nie wiem czy to normalne i zniknie jak mi włączą uprawnienia po podpisaniu umowy, czy też dekoder się uszkodził, a nie chciałbym się o tym dowiedzieć już po podpisaniu umowy. Czy ktoś wie jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...