Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkiej przerwie w dostawie prądu, dekoder przestał się włączać. Bezpiecznik jest OK. Może ktoś polecić jakiegoś fachowca w Krakowie (Wieliczce), który będzie chociaż zainteresowany naprawą?

Moje dotychczasowe zapytania telefoniczne kończą się stwierdzeniem "niedasie" lub Panie tego nikt nie naprawia. Idź Pan do Polsatu po nowy model...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym wychwalaniem DSB h370g. Ten dekoder był bardzo dobry ale kilka lat temu. Niestety czas płynie do przodu i dekoder się postarzał. W chwili obecnej nie można nazywać go super hiper. Robi to co ma robić i tyle ... Nie oferuje nam niczego ponad absolutne minimum. Nie ma USB dzięki któremu mógłby stać się odbiornikiem PVR , jego konkurenci nawet ci od CPT już go wyprzedzają... Ja mogę polecić jeżeli ktoś nie musi korzystać z CP dekoder od OPTICUM model ITI X8 HD. Posiada wszystkie zalety Samsunga + dodatkowo może stać się dekoderem PVR po podłączeniu HDD. Ma wyświetlacz i zużywa poniżej 1W w stanie spoczynku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wykładnikiem jakości. Jeżeli klient chce kupić to kupi za 260 zł , widocznie jest mało rozsądny. Ja swojego DSB h370g kupiłem za 50 zł ;) Używam jego i opticuma. No i niestety Opticum kosztujący nówka sztuka 199 zł jest zdecydowanie lepszy. Oferujesz wszystko to co Samsung + daje dodatkowe możliwości w postaci możliwości podłączenia dysku i bardzo niskiego poboru energii. Samsung był dobry w swoich czasach. Teraz jest już dekoderem zapewniającym absolutne minimum. Jeżeli ktoś chce niech bierze, ale ja bym brał już coś bardziej przyszłościowego z możliwością uczynienia z dekodera za pomocą dysku sprzętu PVR , tyle ... :)

 

Żeby była jasność. Nie mówię że to kiepski dekoder , jest OK ... Działa, dekoduje kanały i śle dźwięk po optyku ... Na dzisiejsze standardy to już za mało, po prostu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

mam problem z Samsungieg DSB-H370G "polsatowskim" - problem chyba dziwny :/ Dekoder od dawna działał podłączony przez HDMI, bez żadnych problemów - z LCD LG lub plazmą LG, oba bez problemu. Dzisiaj porobiło się tak, że włączanie telewizora powoduje włączenie dekodera, a wyłączenie telewizora wyłączenie dekodera - nigdy taki automat nie działał dotąd. Problem w tym, że po takim automatycznym wyłączeniu/ włączenie dekoder już nie chce działać - brak obrazu, dioda p[beep]szona. Wypięcie z prądu powoduje, że dekoder ożywa i wszystko działa, aż do wyłączenia TV. O co to chodzi? Czy to jakaś znana awaria? Wątek ma 220 stron, i nie sposób go przeczytać - dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew - dwa różne kable HDMI do tej pory działające, problem na obu ten sam. Ustawienia fabryczne - znaczy w menu dekodera wybrać taką opcję tak? Nie próbowałem, wyłączałem na dłużej z prądu ale nie pomagało. Spróbuję też po Euro. A wie ktoś co to za guzik jakby reset w środku pod obudową? Taki guziczek? Dzięki za pomoc.

 

Spróbowałem resetu nie pomogło, po Euro w ogóle się włączyć nie chce - ale przyjrzałem się dokładniej kondensatorom, i taki mały przy zasilaczu bodajże opisywany tutaj PCF1 wygląda nieciekawie :/ Pozostaje mi go chyba wymienić i liczyć że to tylko to :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...