Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę wtrącę się nie w temat...na stronie: https://satkurier.pl/news/72199/cyfrowy- ... vb-s2.html piszą

HOT BIRD 8 (13°E); tp. 78; częstotliwość: 12,265 GHz; polaryzacja: V (pionowa); SR: 27500 ksymb/s; FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK...niestety w samsungu nie mogę ręcznie zmienić częstotliwości na 12265 - wyświetla mi 12264...jak to zmienić i gdzie wogóle szukać i co to jest tp i FEC (w menu dekodera)...chodzi mi o to, że nie mam Polsatu HD, Posatu sport HD, AXN HD, pomimo, że reszta kanałów SD i HD jest na zielono/żółto i nie mam z nimi problemu...dzwoniłem na infolinię, ale kazali mi na nowo ustawić antenę...na razie jej nie ruszałem, bo mam zamiar zakupić większą...reset dekodera też był...czy ktoś z was ma jakiś pomysł? oczywiście od czasu do czasu te kanały się pojawiają i są na zielono...bez ruszania anteny...dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stawiał bym na niedokładnie ustawioną antenę, ja na wszystkich kanałach CP mam zielony pasek a żółty jedynie na kanałach z Astry (ale to z zeza więc normalka)

 

A jaką wielką masz antenkę?

Sygnał z Astra1 jest silniejszy od Hotbirda, więc również uważam, że masz źle ustawioną antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długi weekend wymieniam antenę na większą (110 cm). W tej chwili mam standardową od CP z napisem HD. Wtedy zobaczę czy to wina anteny.

Antena którą opisujesz w zupełności powinna wystarczyć do poprawnego odbioru,po co pakować się w dodatkowe koszty.Spróbuj dokładniej ustawić samą czaszę,ewentualnie skręt konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zrobić cesję przepisując ten dekoder na siebie. Wtedy możesz zawrzeć umowę na określony pakiet lub używać jako pre-paid. 2 opcja poprzedni właściciel udostępnia ci swoje dane i numer konta, wpłacasz i masz jako pre-paid. (chociaż nie wiem, czy ktoś chciałby udostępnić swoje dane osobie nieznanej).

 

Najlepsza opcja to CESJA.

 

Kiedyś TUTAJ opisałem jej przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale cesja byla darmowa oraz procedura przepisywania trwala do dwoch tygdoni.

Wystarczylo wyslac cesje, bez ksero dowodow, tylko dane dekoder itd. oraz podpisy (obecnego abonenta oraz nowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...