Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale cyrk.

1. Ładowanie EPG. Skandal. O ile na np. regionalnych niemieckich przebiega szybko, to na kanałach z oferty CP jest beznadziejnie wolne. Wciskam na pilocie Guide i co się dzieje? Czarny obraz i komunikat na środku przez co najmniej kilkanaście sekund.

2. Na pozycji 21 kanał Dla Cebulaków.

3. Teletekst - to jakieś badziewie, ładuje się po 1 stronie...

4. Syf na liście wszystkie kanały. Teraz nie wiem, ile mam wolnych kanałów (przypomnę, że razem z radiem mieści zaledwie 4000).

 

Co dobre - kanały z DVB-S2 włączają się równie szybko co DVB-S. Bardzo dobrze, że to poprawiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG na kanałach polsatowych laduje sie ok 20 sekund, z tym ze laduje sie tylko raz, nastepne wejscie do EPG jest blyskawiczne, chyba ze wyciagniemy wtyczke ...

 

EDIT: 4000 kanałów to mało? Jakby ogladac telewizje 10 godzin dziennie, max jeden serial/pol filmu/pol meczu/program publicystyczny (czyli ok 1h) na jednym kanale ... wychodzi ze wszystkich kanałów i tak nie damy rady odpalic w ciagu roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko potwierdza tylko moje przypuszczenia ze z tego tunera juz niewiele da sie wyciagnac.Troche poprawili to i owo i na tym koniec.Kanaly DVB-S przelaczaja sie troszke szybciej i nieco szybciej "wskakuja" i to jest najwiekszy PLUS tego softu.Do calej reszty trzeba sie przyzwyczaic. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja oprogramowania – 260:

– wprowadza Channel List v.3 z nową organizacji kanałów,

– eliminuje pojawianie się makrobloków na kanałach HD (Eurosport HD),

– dodaje nowe funkcjonalności: Parental Control oraz Private EPG,

– umożliwia konfigurację wyjść audio w Menu dekodera,

– pozwala na korzystanie pilotem uniwersalnym,

– poprawia stabilność dekodera.

Parental Control – dodatkowe zabezpieczenia rodzicielskie (blokada oglądania nadawanego programu w zależności od wieku dziecka, blokada operatora) wymagające wprowadzenia kodu PIN dekodera, aby oglądać program – konfiguracja w Menu dekodera.

Private EPG – dostęp do danych EPG dla ponad 100 kanałów na 7 dni.

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po wyjściu dekodera z Standby (stanu czuwania) i potwierdzeniu komunikatu o nowym oprogramowania lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera Ustawienia Systemowe – Aktualizacja Oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jak utworzyć listę ulubionych kanałów po aktualizacji softu. Miałem jedną przed pobraniem nowego oprogramowania-oczywiście nie wiem po co wcisnęli tam ten kanał 21. Wchodzę w opcje ulubione lista 2 chciałbym zrobić sobie drugą i nic kicha. Czy Wy też nie macie opcji na liście ulubionych przemieść program tylko wyskakuje 1000 pozycja. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja rozwiązała ten problem tzn. jest możliwość regulacji głośności kanałów z ac3 pilotem dekodera.

 

 

Witam.

Mam problem z regulacją głośności kanałów nadających dźwięk w ac3 (m.in foxlife hd, axn hd). Nie ma możliwości "ściszenia" (pilotem dekodera) głosu na tych programach. Siła głosu na nich jest o wiele większa niż na innych kanałach. Dekoder mam podłączony kablem hdmi do tv oraz kablem optycznym do kina dom. Czy jest na to jakiś sposób. Z góry dzięki za pomoc.

 

U mnie ten sam problem występuje na programach TVN i TVN7. I również mam podłączone kino domowe. Niestety nie wymyśliłem nic oprócz oczywistej rzeczy tj. używania do ściszania pilota od kina domowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...