Skocz do zawartości

karta dvb-s/t do komputera


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to ma być w jednym kawałku hardware - nie za wiele masz do wyboru - ze znajomych mi - FlyDVB Trio, ale ten sprzęt nie wspiera DVB-S2. Aby mieć pełny dostęp także do DVB-S2 obawiam się, że musiałbyś zakupić dwa urządzenia. Kartę DVB-S/S2 pod PCI, a DVB-T najlepiej pod USB, bo wygodniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

znalazłem Hauppauge WinTV-HVR-4000 PCI karta która wspiera dvb-s/s2/t/analog oraz Hauppauge WinTV-HVR-3000 która wspiera dvb-s/t/analog

czy ma ktos te karty? wiadomo cos jak wspolpracuje z dvb-t mpeg4 i jak wyglada odbiór kanalów HD oraz współpraca DiSEqC z 4 satelitami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z produktami Hauppage nie miałem bliższej styczności, ale może odezwę się do dystrybutora. Combo jest całkiem ciekawe, ale dla mnie ważna jest także czułość głowicy. Jeśli czegoś się dowiem - dam znać w tym temacie.

 

Co do X3MTV TU1100 - pod USB jest najwygodniej mieć DVB-T. Z tego, co piszą w internecie o niej - wspiera MPEG-4, więc DVB-T powinno ruszyć, ale nie miałem styczności z tym produktem - od X3M miałem tylko karty DVB-S na testy. PS: Proszę zwrócić uwagę na fakt, że X3MTV TU1100 nie działapo USB 1.1 - musi być USB 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

Ok tak przegladam w googlach ale może jednak wstawicie co działa wam np czy przy tropo odbieracie np Czeskie kanaly(woj Łódzkie)Mnie zastanawia wlasnie bo do tej pory ct2 ogladalem w tropo no i czy cyfrowe tropo tez istnieje:)Interesuje mnie zwyly dvbt usb do pcta no i najlepiej z jakąś zwyklą anteną w pokoju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja uwaga karta dvbs2 jak już kupować bo bardziej przyszłościowe.Polecam kartę z wejściem na moduł CI np jakaś na USB bo zawsze pod laptopa podpiąć można:) http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=49&id=897 coś takiego np:)

 

a do naziemnej dvbt jak wejdzie i jesli wejdzie to to http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=49&id=1138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...