Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie pytanie: nie od dzis wiadomo ze iti sprzeda i tvn i platforme N. Co sie stanie jezeli N-ka bedzie miec nowego wlasciciela? Trzeba bedzie oddac dekodery ,zakoncza sie umowy ,czy tez wszystko pozostanie bez zmian z inna nazwa .? Jak to sie w ogole odbywa jak sie zmienia wlasciciel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie w ogole odbywa jak sie zmienia wlasciciel?

 

Największą dotąd zmianą właściciela było nabycie przez C+ Wizji TV. Każdy klient otrzymał szczegółowe informacje i nową kartę, a jako, że znikało kilka kanałów, była możliwość wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. Dodatkowo każdy klient miał przekierowywaną antenę z Astry na HotBirda. W tym celu z klientem kontaktował się przedstawiciel Wizji TV (tak - Wizji TV, a nie C+) i umawiał się na niedpłatne przestawienie anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jak podpisze umowę z nką na pakiet Świat HD, to czy np po 3-4 miesiącach mogę zmienić na wyższy?

Nie, gdyż "Świat HD" to nie pakiet tylko oferta promocyjna (pakietami są np. Info i Rozrywka, Hity Filmowe, KNŚ itp). Co najwyżej możesz sobie do Świat HD dokupić opcje dodatkowe (HBO, nFilm, Cinemax, Filmbox, Noc) ale już na warunkach standardowych. Moim zdaniem bardziej się opłaca ofeta "Film HD". Tylko 20zł więcej za abo, a masz trzy filmowe opcje dodatkowe (HBO, nFilm i Filmbox).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...