Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czemu,zamawiajac przez internet nie jest pewne ze zamowienie bedzie zrealizowane?

 

Nie wiem jak teraz, ale był okres jak im gdzieś przepadały zamówienia internetowe.

 

A i zapomniałem o minusach zamówień na odległość - po otrzymaniu sprzętu możesz czekać i 24h na aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnie kończącej się promocji "Świat HD" w abonamencie 59 zł/m-c jest jeszcze możliwość wynajmu i aktywacji dekodera z dyskiem twardym za 150-200 zł w zależności od jego wersji. Czy poza tymi opłatami i ewentualnie zakupem anteny i okablowania trzeba jeszcze uiszczać dodatkowe opłaty typu kaucja a jeśli tak to ole one teraz wynoszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy pakiecie Swiat HD - Dekoder HD 0zl, Dekoder z twardym dyskiem 250GB 149zl, Dekoder z twardym dyskiem 500GB (Turbodekoder) 199zl.

Kaucji zadnej nie placisz, tylko za dekoder wybrany przez Ciebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, tylko za aktywacje placisz, kuriera masz za free jesli zamowisz przez internet lub telefon, ja osobiscie radze zamowic przez telefon. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Poważnie rozważam zamówienie eN-ki. Właśnie zakończyłem kilkuletnią przygode z cyfrą. Chciałem Was zapytać o radę w sprawie wyboru tunera. Jestem zainteresowany pakietem za 59 zł (na 13 m-cy). Mam w domu poczciwą, ale wciąż na chodzie, nagrywarkę EMTEC z HDD. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy w moim przypadku konieczne jest wzięcie dekodera z dyskiem 250 GB lub turbodekodera, czy też mógłbym w jakiś sposób wykorzystać posiadany sprzęt nagrywający. Czy mając ten najtańszy tuner HD będę mógł jednocześnie oglądać i nagrywać dany program? Czy też jest to technicznie niemożliwe? Nie ukrywam, że jeżeli będzie taka możliwość, to chciałbym minimalizować koszty (z cyfry odszedłem właśnie ze względu na podwyżkę abonamentu i sprzętu HD). Natomiast, jeżeli ta nagrywarka nie będzie współpracowała w takim ukladzie z tunerem HD, to czy ZDECYDOWANIE radzicie inwestycję w turbodekoder, czy w zupełności powinien wystarczyć mi dekoder z dyskiem 250GB (nie nagrywam przesadnie dużo i raczej po obejrzeniu wyrzucam lub też mógłbym zarchiwizować na Emtecu - jeżeli by się dało).

Będę wdzięczny za wsparcie z Waszej strony w tym temacie.

Pozdrawiam

Pablito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz w domu nie musze nigdzie dzwonic i aktywaowac tylko podlączam dekoder i jest :D

 

Dokładnie.

 

@Pablito

Przede wszystkim to nkowe nagrywarki nagrywają w HD, a na Twoim sprzęcie tego nie dokonasz. Dodatkowo nagrywają w standby, a Ty musiałbyś zostawiać tuner włączony na noc.

Zwykły biały nbox ma jeden tuner, natomiast czarne mają dwa i dają możliwość nagrywania innego kanału niż oglądany (pod warunkiem posiadania dubeltowego konwertera).

Niestety koszty... kiedyś abo konkurencji mogli mieć nagrywarkę za 30 czy 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Poważnie rozważam zamówienie eN-ki. Właśnie zakończyłem kilkuletnią przygode z cyfrą. Chciałem Was zapytać o radę w sprawie wyboru tunera. Jestem zainteresowany pakietem za 59 zł (na 13 m-cy). Mam w domu poczciwą, ale wciąż na chodzie, nagrywarkę EMTEC z HDD. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy w moim przypadku konieczne jest wzięcie dekodera z dyskiem 250 GB lub turbodekodera, czy też mógłbym w jakiś sposób wykorzystać posiadany sprzęt nagrywający. Czy mając ten najtańszy tuner HD będę mógł jednocześnie oglądać i nagrywać dany program? Czy też jest to technicznie niemożliwe? Nie ukrywam, że jeżeli będzie taka możliwość, to chciałbym minimalizować koszty (z cyfry odszedłem właśnie ze względu na podwyżkę abonamentu i sprzętu HD). Natomiast, jeżeli ta nagrywarka nie będzie współpracowała w takim ukladzie z tunerem HD, to czy ZDECYDOWANIE radzicie inwestycję w turbodekoder, czy w zupełności powinien wystarczyć mi dekoder z dyskiem 250GB (nie nagrywam przesadnie dużo i raczej po obejrzeniu wyrzucam lub też mógłbym zarchiwizować na Emtecu - jeżeli by się dało).

Będę wdzięczny za wsparcie z Waszej strony w tym temacie.

Pozdrawiam

Pablito

Ja bym ci turbodekoder polecił, z początku przez 2 lata miałem zwykłego recordera, potem zmieniłem na turbo którego zresztą mam do dziś, i nie żałuje, dużo miejsca, dożywotnia gwarancja, możliwość podłączenia multiroomu, dobrze i ładnie zbudowane menu wraz z VOD. Raz musiałem oddać do serwisu przez czerwony ekran śmierci :), 10 minut i wymieniony na nowy. Jednym słowem: Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Poważnie rozważam zamówienie eN-ki. Właśnie zakończyłem kilkuletnią przygode z cyfrą. Chciałem Was zapytać o radę w sprawie wyboru tunera. Jestem zainteresowany pakietem za 59 zł (na 13 m-cy).

Są jeszcze umowy na 13 miesięcy? Bo na stronie są na 27 miechów. Wziąłbym też ten pakiet za 59zł żeby tylko mieć ligę mistrzów, jednak 27 miesięcy to trochę długawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już wcześniej zapytać ale dopiero teraz sobie przypomniałem. Czy N-ka też organizuje promocje na opcje dodatkowe np. Cinemax, czy Filmbox tak jak np. C+? Bo tam właśnie co jakiś czas dawali np. 50% rabatu na HBO na 4 mies. i można było sobie później wyłączyć. Teraz mam mini Full ale skończył mi się Cinemax właśnie i gdyby dawali jakiś upust to bym z chęcią wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Chciałbym się dowiedzieć jak w eN'ce działa Turbodekoder. Chodzi o to że mam teraz Cyfre+ z dekoderem Philips PVR który po włączeniu ładuję się ok długości zrobienia sobie kawy :) Czy tak samo długo ładują się dekodery eN'ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...