Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na jednożyłowej, jeżeli oglądasz dużo TV i przy takiej pogodzie to nawet z dwa tygodnie może pobierać. A pracować w trybie standby będzie pracował cały czas bo pozycje w VOD się zmieniają i dochodzą nowe, które będzie na bieżąco pobierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednożyłowej, jeżeli oglądasz dużo TV i przy takiej pogodzie to nawet z dwa tygodnie może pobierać. A pracować w trybie standby będzie pracował cały czas bo pozycje w VOD się zmieniają i dochodzą nowe, które będzie na bieżąco pobierać.

 

Jednym słowem, będzie coś przerabiał na okrągło. Swoją drogą ciekawe jaki jest jego pobór energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niewiedzieć dlaczego HDD pracuje 24/dobę. Kiedyś usypiał, a teraz mówią, że to niemożliwe ze względu na zaprogramowane nagrania :!: Nie rozumiem, ale niech im będzie.

 

W moim turbo usypia jak nie ściąga VOD i nie ma zaplanowanych nagrań. Kiedyś też cały czas pracował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie co dalej.

Na początku tyg. zamówiłem telefonicznie N w opcji dla abo. odchodzących od innych operatorów czyli Holywood z turbodekoderem. Dzisiaj dotarł do mnie kurier ale ze zwykłym recorderem. Z uwagi na fakt że przesyłka była nie zgodna z zamówieniem i ustaleniami z konsultantem nie przyjąłem jej i tym samym nie podpisałem umowy.

I teraz pytanie. Chciałbym jednak zawrzeć umowę z N tylko nie mam pojęcia co dalej z tym robić-jak postąpić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam jeszcze raz dzwonić do N-ki na BOK i umawiać się-uzgodnić kolejną umowę. Tylko co z tą umową niezawartą? Myślałem że oni się teraz odezwą żeby to jakoś naprawić-poprawić i zrealizować umowę zgodnie z uzgodnieniami. Wg moich uzgodnień z konsultantem to on właśnie ponosi za to zamieszanie winę a ja poniosę koszty ponownej długiej rozmowy tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Kiedyś T.B. na forum n'ki na takie pytanie odpowiedział, ze może kiedyś będzie, ale na razie jest to opcja o którą mało kto się pyta i są rzeczy istotniejsze do zrobienia (z tego co pamiętam).

 

Może ktoś podpowie co dalej.

Dzisiaj dotarł do mnie kurier ale ze zwykłym recorderem.

 

Na jakiej zasadzie stwierdziłeś, że to "zwykły rekorder"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z umowy wynikało jasno że mam zapłacić za aktywacje 48 zł a nie 148 czyli wg info. na stronie N:

-aktywacja turbodekodera - 148 zł

-aktywacja dekodera HD z cyfrową nagrywarką - 48 zł

Zamówienie było na turbo a konsultant poinformował mnie że aktywacja będzie płatna u kuriera w wys. 148 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem Tv sat. "N" i jestem ciekaw jak to jest- który sprzęt jest lepszy. Czy ktoś robił test-porównanie jakości wyświetlanych kanałów na dekoderach N-ki ( turbo ) i C+ ( pace )? Który z tych dekoderów lepiej wyświetla kanały SD i HD?

Proszę o opinie w tej kwestii.

Czytam często forum ale jak na razie nie spotkałem porównań tych dwóch dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam aktualnie dekoder PVR z N tylko, że 250

jeśli chodzi o jakość kanałów SD czy HD to lepiej wypada dekoder od N

Jeśli chodzi o Vod to szybciej ściąga dekoder cyfry

EPG jak i szata graficzna to dekoder N choć ma tez swoje mankamenty np. widok listy kanałów tu lepiej wypada pace

MAm go dopiero parę dni więc trzeba się jeszcze troszkę zapoznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przymierzam się do platformy N, nie bardzo mam czas iść do punktu i zapytać się o szczegóły może Wy mi pomożecie?

 

Bardzo podoba mi się oferta za stałą cenę 54zł z 16 kanałami HD i opcją nMultiroom jednak pytanie:

- Piszą że multiroom przez rok za darmo, a później ile każą sobie płacić?

- Czy dobrze wnioskuje że za aktywacje do każdego dekodera przy opcji multiroom muszę zapłacić 2x199zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...