Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może wie, czy w n-box recorderze można wyłączyć pokazywanie na ekranie komunikatów - typu n.p., że brak sygnału na wejściu anteny 2 lub też komunikatów CA? Wkurza mnie, że gdy jest burza (chociażby właśnie w tej chwili) i oglądam sygnał z telewizji naziemnej DVB-T, co chwila mam na ekranie jakiś komunikat. Przecież wiem, że jak jest burza, to traci się sygnał, ponadto nie trzeba takiej informacji wyświetlać co chwila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem nowy dekoder (nbox recorder) oraz antenę. poziom sygnału: siła 85%, moc 70%. jestem w tym momencie na ekranie aktywacyjnym. czy na tej planszy mam pozostawic włączony dekoder czy mogę jakoś wyjsc z tego? w jakim czasie mniej więcej od poprawnego ustawienia dekodera kanały się aktywują? wiem ze oficjalnie do 24h, ale jak to bywa zazwyczaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Musisz zadzwonić do BOKu i tam aktywować - wtedy po kilkudziesięciu minutach możesz już mieć obraz. W chwili otrzymania aktywacji ekran sam zniknie, nie można z niego wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie tego czy nie ma problemów w korzystaniu z platformy "n" za granicą, a dokładniej w Holandii? Czy ktoś wie coś na ten temat? Znajomi polecają CyfrowyPolsat jeśli chodzi o używanie za granicą, ale wg mnie N ma lepszą ofertę programową zwłaszcza jeśli chodzi o kanały HD (akurat na samym kanale Polsat mi nie zależy biorę pod uwagę całą resztę z oferty). Chciałbym jeszcze dowiedzieć się czy ewentualnie Nka będzie dobrze odbierana na czaszy o średnicy 50cm czy konieczna jest większa 80cm? Którą z platform polecilibyście do użytku za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antena musi być dobrze ustawiona

 

tylko dwóch pakietów się nie da tu są promocje: http://n.pl/oferta/promocja.html jest jeszcze oferta TnK HD - posiada tuner DVB-T czyli będzie mógł oglądać kanały z DVB-T: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

 

 

PS jak będziesz zamawiał jakąś platformę to nie mów że bierzesz za granicę bo nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...