Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę w Picturebox następuje z reguły podmiana 4 filmów na 4 nowe z czego najpierw są kasowane a potem nowe się wgrywaja i stąd zanik kilku pozycji... Na 1 kablu nawet do tygodnia się może ściągać jak tylko na noc wyłączasz box... Choć zalezy kto co nazywa nocą bo dla jednych to 2-3 godziny a dla innych 6-8 godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakiś problem... Może zwiecha boxa?

 

Jeśli zwiecha to co ?? Wyłączyć go z sieci na chwile ??

 

 

ponagrywajcie coś na właściwym TVN to się zgra - tak mówią na mieście

 

Na właściwym tzn. HD? włączyłem tam nagrywanie 30 min wystarczy??

 

i jeszcze jedno pytanie - ile mogę nagrać (czasowo) programu na dysk?? i czy po wybraniu pozycji do nagrania z EPG nagrywanie włączy się samo i czy wyłączy się na koniec nagrywanej audycji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy problem HDCP w xbox recorder turbo może mieć znaczenie jeśli chodzi o usługę VOD? Już tłumaczę o co chodzi. mam podłączony nbox poprzez jeden kabel do anteny. wczoraj zostawiłem sobie na cała noc dekoder "na czuwaniu" po to by rano sprawdzić czy ściągnął mi się katalog z filmami i serialami na VOD. Teraz sprawdzam a tutaj tylko komunikat o tym błędzie HDCP (lecę do sklepu po kabel kompozyt) mam podłączony przez HDMI (czyli winny jest mój TV prawdopodobnie) a katalogu VOD jak nie było tak nie ma... (pisze tylko że dekoder pobiera listę filmów i że będą one dostępne w ciągu kilku godzin) co może być tego problemem??? zaznaczę że mam aktualne oprogramowanie nboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem kabel HDMI na kompozyt i śmiga jak ta lala :D jedynie co mnie martwi to, to że nadal nie mam VOD tak jak już pisałem wcześniej mam instalację na jednym kablu nbox skonfigurowałem sobie na jeden kabel. Ale dziś rano jak sprawdziłem czy coś się pojawiło to zauważyłem że przez noc xbox sam sobie zmienił instalacje na dwie anteny. poprawiłem sobie ustawienia na jedną antenę i zapisałem te ustawienia. ale nadal nie mam VOD... czy to tak długo trwa??? Może mi ktoś powiedzieć jak długo trzeba czekać na tą usługę VOD mając instalację z jednym kablem? Przynajmniej będę wiedział na co się nastawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym kablu to trochę pobiera :/ VOD pobiera się gdy dekoder jest w standby lub gdy oglądasz nagrany materiał. Ja miałem przez ponad miesiąc instalację jedno antenową i mi całe VOD ściągnęło się w ok 2-2,5 tygodnia (codziennie rano coś było) wszystko zależy ile dekoder w ciągu dnia jest włączony. Tak więc spokojnie czekaj nic się nie dzieje złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o standby jeżeli jest instalacja jedno antenowa.

Spokojnie mi ostatnio też nic nie ściągnęło a czekam np na najnowszy odcinek Herosów chyba 9 a niektórzy już go mają. Tak więc sądzę, że nic się poważnego nie dzieje. Jakbyś po ok. tygodniu nic nie miał w VOD to by był powód do zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic mi się nie ściągnęło a dekoder był włączony przez 8 godzin w nocy na standby

 

Ściągnęło Ci się, ściągnęło. Pewno z 5 pozycji, ale żadna nie została ściągnięta w całości toteż w VOD ich nie widzisz. Pozostaje czekać tak jak koledzy piszą ze 2-3 tygodnie, aby mieć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gutek25 najpierw sam przeczytaj a potem zamęt siej... Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to sobie odpuść...

 

Pierwsze pozycje w VOD pojawiają się dopiero po 24h od momentu zaaktywowania się kanałów. Im dłużej i częściej masz dekoder w trybie stand by to tym większe szanse na ściągnięcie się nowych pozycji. To normalne że czasem jest tak że przez 1-2 dni nic się nie ściągnie a potem za noc kilka pozycji... Nie ma co panikować... Jak najczęściej przełączaj dekoder w tryb stand by to przyspieszysz ściąganie oferty VOD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...