Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmyliłeś mnie bo w w/w promocji nie ma gratis PictureBox. Są nSeriale na 3 m-ce (pamiętaj o wyłączeniu) i nFilm VOD na cały okres trwania umowy. Co to znaczy, że Ci się nie pojawia? Nie masz takiej pozycji po naciśnięciu przycisku VOD? Jeśli tak, to poczekaj. VOD ściąga się i z tydzień (dwa, albo i dłużej na 1 kablu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wiem że na tym jednym kablu potrwa to długo. Wiem że w hollywood jest tylko promocja na n-seriale ale włączyli mi również picturebox. Pamiętam o wyłączeniu (karteczka wisi przy kompie i przypomnienia w komorze nastawione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do nSeriali się nie przyznawaj :-) Ja tak miałem 2 pakiety za które nie płaciłem przez 3 czy 4 m-ce gratis. Niestety któregoś pięknego dnia zgasło mi wszystko, tylko informacja i rozrywka została. Telefon do nki i tydzień czekania na ponowne włączenie bo jakieś problemy mieli. Jak włączyli to już właściwe pakiety i po reklamacji obniżyli rachunek o 10 zł za to co przez tydzień nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy w n więc znów mam pytanie - mam podłączony tylko jeden kabel antenowy więc oferty vod ściągają mi się tylko wtedy kiedy dekoder jest w trybie czuwania ?? Jeśli tak to czy jak go załącze do oglądania przerywa się sciąganie filmów na dysk i znów musi się zacząć ściągać od początku?? Pytam bo nadal nie mam wszystkiego a przez noc dekoder był na czuwaniu a nie sciągło się zupełnie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy w n więc znów mam pytanie - mam podłączony tylko jeden kabel antenowy więc oferty vod ściągają mi się tylko wtedy kiedy dekoder jest w trybie czuwania ?? Jeśli tak to czy jak go załącze do oglądania przerywa się sciąganie filmów na dysk i znów musi się zacząć ściągać od początku?? Pytam bo nadal nie mam wszystkiego a przez noc dekoder był na czuwaniu a nie sciągło się zupełnie nic

Filmy ściagają się tylko wtedy, kiedy nBox jest wyłączony (na czuwaniu). A filmy ściągają się później od tego momentu, gdzie wcześniej to pobieranie się skończyło. Aha i nie nagrywaj na razie, bo nagrywanie ma pierwszeństwo, przez co filmy VoD się nie ściągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon powiedziano mi, że do odbioru n muszę mieć antenę. Czy da się jakoś mieć n bez anteny?

 

Wstałem rano, zjadłem śniadanie, włączam forum, czytam i aż w kalendarz spojrzałem... czyżbym się w czasie cofnął o lekko licząc 20 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1 kabel to wtedy się nie ściągają...

Rozmawiamy właśnie o instalacji jednokablowej. Z taką instalacją VoD ściągają się tylko, gdy dekoder jest w standby, lub gdy ogląda się TVN HD, MGM HD, Discovery HD, nSport HD lub FILMBOX HD (czyli programy z tego samego transpondera, z którego idzie pVoD) nie nagrywając nic w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam kilka pytań dotyczących n i proszę o odp

Chciałbym zabrać pakiet wielka rewolucja , to 48 zl miesięcznie będę płacił do końca trwania umowy?

Za dekoder HD z nagrywarką i dyskiem 250GB płaci się tylko 48 zl aktywacji a już za dzierżawę dekodera się nie płaci miesięcznie czegoś dodatkowego ? Takie banalne pytania ale proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1 kabel to wtedy się nie ściągają...

Rozmawiamy właśnie o instalacji jednokablowej. Z taką instalacją VoD ściągają się tylko, gdy dekoder jest w standby, lub gdy ogląda się TVN HD, MGM HD, Discovery HD, nSport HD lub FILMBOX HD (czyli programy z tego samego transpondera, z którego idzie pVoD) nie nagrywając nic w tle.

 

to powiedzcie jak długo może to się sciągać - cały czas mam dekoder na "czuwaniu" i nie sciągło się nic. Przez pierwszą noc kiedy go miałem ściągły się 4 filmi z picturebox, jakieś 3 filmy z premier, 3 seriale (dzis już mam tylko 2) i prezent od n, a kolekcji nfilm vod nie mam wcale - zaczynam się troszkę irytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedzcie jak długo może to się sciągać - cały czas mam dekoder na "czuwaniu" i nie sciągło się nic. Przez pierwszą noc kiedy go miałem ściągły się 4 filmi z picturebox, jakieś 3 filmy z premier, 3 seriale (dzis już mam tylko 2) i prezent od n, a kolekcji nfilm vod nie mam wcale - zaczynam się troszkę irytować

Przede wszystkim sprawdź czy w menu ustawień anteny recordera nie masz ustawionej instalacji dwuantenowej. Wówczas VoD może mieć problemy ze ściąganiem, gdyż stara się to robić z tej drugiej, niepodłączonej, anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...