Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to moze tu zadam pytanie jako NOWY :)

czy monsterboxa mozna wziac z usluga multiroom tj z drugim dekoderem hd ?? i czy tylko daja ten maly bialy dekoder z dvbt >?? czy moze mozna wziac ADB hd ??

bo chce zlozyc zamowienie na stronie i nie moge takiej kombinacji zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami też dzwonią (ze mną tak było) ale z bardzo marnymi ofertami.

Nie jest to jednak regułą sądząc po dużych rachunkach niektórych n`kowiczów którzy zapomnieli wypowiedzieć umowy przez okresem wygaśnięcia promocji.

Można przedłużyć umowę w salonie N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsultanci z N dzwonia do abonenta odnosnie przedluzenia tylko wtedy jak wysle sie wypowiedzenie czy tez nie trzeba wysylac ,sami dzwonia?

Mozna tez przedluzyc umowe w salonie N?

Jeśli chcesz zrezygnować z usług tv N lub zrezygnować z tej promocji co miałeś i podpisac nowa umowe na obecnych promocjach to musisz wysłać z 30 dniowym wyprzedzeniem wypowiedzenie umowy za potwierdzeniem odbioru najlepjej , Najkorzystniszym wariantem przy odnowieniu umowy lub podpisaniem nowej jest załatwić poprzez biuro obsługi ztego względu bo maja korzystniejsze warunki czy to sie tyczy do okresu trwania umowy czy doboru tunera . Dystrybutorzy maja narzut w postaci dodatkowego trwania umowy czyli o 3 lub 6 lub 12 miesięcy dodatkowo w zależności od tunera i oferty pakietowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie wątpliwości.

Gdzieś czytałem ,że podobno w menu dekodera status dysku zmienia się z Q0 na Q1.

Ja mam Q0.

Na to nie masz co patrzeć, u mnie się to nie zmieniło.

Wejdź natomiast w setupie w status dekodera i zobacz co tam masz. Gdy miałem 250GB to widniało tam 1 FF BC. Po odblokowaniu dysku do 500GB pierwsza liczba powinna zmienić się na 3 lub 5.

Sprawdziłem i mam cyfrę 3 czyli dysk 500 GB a status Q0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zamawiając nBox z dyskiem 250GB (z tego co widzę różni się on od Turbodekodera tylko pojemnością dysku?) płacę za aktywację 49zł. A zamawiając MR Standard nie płacę za aktywację dekoderów tylko za MR 10zł co miesiąc? Te 10zł płaci się od początku też w te miesiące gratisowe? Nawet gdyby to będzie 110zł a otrzymuje się Turbodekoder i drugi dekoder z tą samą ofertą? To jak to się ma do tego Turbodekodera z aktywacją za 99zl, jakoś to nie kalkuluje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak sie zamawia dekoder np z bialego na ten z nagrywarka to mozna tez "zamowic" sobie oprogramowanie np blue czy tez jest to tylko loteria. Kolega tak mial ze zamowil dekoder z nagrywarka ,myslal ze bedzie miec takie menu jak w bialych (blue) a jak sie okazalo on ma takie same jak w tych pierwszych dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kolega sie bardzo rozczarowal jak dostal dekodera ze starym niebieskim menu.Gdzies przeczytalem ze te biale dekodery niczym sie nie roznia z tymi czarnymi co maja nagrywanie wiec tak z drugiej strony to nie wiem czy jest sens wymienic na ten czarny. Nie znamy przyszlosci i tego czy po fuzji bedzie wymiana dekoderow czy tez pozostaniemy przy tym co mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, bo chcę przejść na n-kę z CP, czy antenę i konwerter też muszę kupić, czy może być ta co mam z CP? Sorry, ale nie orientuję się w tym, czy to ma jakieś znaczenie;p

Antena i konwerter zostaje. Wymieniasz tylko dekoder. Jeżeli miałeś singla a weźmiesz dekoder turbo to wskazany konwerter twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...