Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak informacyjnie tylko napisze, ze po telefonie do BoK'u okazuje sie, ze oferta nfilm + HBO za 25 zl przez 6 miesiecy, jest wciaz aktualna

 

ja jednak testowo zgodzilem sie tylko na nfilm za 9,90, zobaczymy co oferuja i ciekaw jestem jak oferta tego kanalu wsparta przez nowe wytwornie filmow sie wzbogaci za te kilka miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niestety musisz się liczyć z tym, iż po podłączeniu nBox'a będziesz musiał wyregulować antenę. O ile kąt i elewacja mogą okazać się właściwe - zapewne będziesz musiał wyregulować położenie konwetera: odległość od talerza i skręt w obejmie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko jak mi podaje hot bird przy tej sile sygnalu to to jest cos co odbiera, tylko czy to co ma nadzieje odebrac?

 

Jakos nie zgdosze sie z ta sila, sie musialem nagimnastykowac by tyle osiagnac. Postawiona w pokoju mniej wiecej w tym kierunku to miala ze 20-30% Tylko moze w zlego satelite wymierzylem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczę z pytaniem z innej beczki, bo wyszukiwarka znalazła 300 podstron... w zapytaniu o listę kanałów.

A pytanie mam do abonentów N-ki, czy w umowie, lub regulaminie "n" znajduje się wykaz kanałów?

Jeżeli tak, to w jaki sposób jest załączany? W regulaminie, czy jako załącznik np taki jak ten?

http://n.pl/fileadmin/pdf/Nowy_uklad_kanalow.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro wiesz lepiej, to po co pytasz?

Owszem, możesz wypowiedzieć, przecież ludzie wypowiadali umowę, chociażby po wyłączeniu Da Vinci Learning, jak im się to udało skoro twierdzisz, że nie mieli podstawy? Myślisz, że n-ka nie wie jakie kanały miałeś zagwarantowane w momencie podpisywania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem lepiej,przecież pytam. Chcę się upewnić czy tak może być. Może i n-ka wie jakie ma kanały na stan obecny, ale zauważ, że w ofertach na ulotkach zawsze jest napis, że nie stanowi ona oferty handlowej. Więc brak jakichkolwiek podstaw do zerwania umowy. Stąd moje pytanie, czy takie zestawienie kanałów jest w regulaminie, bo jak nie ma, to wychodzi na to, że to tylko dobra wola n-ki, że pozwoliła wypowiedzieć umowę z powodu DA Vinci Learning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Co odpisać. W systemie n-ki masz zapisane jakie kanały znajdują się w Twojej umowie w momencie jej podpisania, wiadomo więc czy przysługuje Ci prawo do wypowiedzenia umowy. Skoro uważasz, że n-ka to oszukańcza firma, będzie Cię chciała oszukać i uniemożliwi Ci wypowiedzenie umowy, bo nie będziesz miał dowodu na papierze, że posiadałeś ten kanał, to może wybierz inną platformę?

Powtarzam, ludzie wysyłają wypowiedzenia po usunięciu kanałów i nie ma problemów z ich uznaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można pisać ci to samo? Jeśli jakiś kanał jest w ofercie Nki w momencie w którym podpisujesz umowę to jeśli później zostanie on usunięty możesz taką umowę zerwać. Ja ze względu na usunięcie TVNWarszawa, przedłużyłem umowę na kolejny rok w promocji HdA (za to że zgodziłem się nie wypowiadać umowy). Gdyby nie usunięcie TVNWarszawa musiałbym wtedy jeszcze kilka miesięcy poczekać z przedłużaniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Spokojnie, nie denerwujcie się na kolegę - z tego co widać z historii jego postów ma no doświadczenia z innym operatorem i być może dlatego obawia się sytuacji w której nie będzie mógł się podeprzeć papierem na którym ma wszystko czarno na białym.

Zresztą, do tego nas konsumentów niestety przyzwyczajano przez lata. I w dalszym ciągu w większości przypadków jesteśmy traktowani jak bantustan. Przykład z innej nieco bajki ale dobrze to ilustrujący to naprawy serwisowe samochodów, podobno np w UK jak się coś zepsuje to po prostu jedziesz do serwisu a oni sprawdzają rok produkcji i inne dane u siebie w bazie a następnie zajmują się samochodem. U nas niestety tak ładnie nie ma, musisz najpierw wylegitymować się cała furą papierów łącznie ze świadectwem szczepienia psa.

Reasumując, jesteśmy przyzwyczajeni i nauczeni że każdy będzie usiłował nas orżnąć przy pierwszej okazji i, na standardy oczywiste w cywilizowanym świecie reagujemy z podejrzliwością - lata tresury robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pizzojad - nic dodać nic ująć. A dokładniej jestem w Cyfrze+ ale szukam okazji żeby uciec do N. Wszystko co tylko możliwe przemawia za ucieczką, ale ten brak kanałów poddaję pod wątpliwość. Mimo tego czekam na zmiany programowe (Movies24 znika a mam ten kanał w umowie :) ) i uciekam do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...