Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Musisz kupic router aby miec neta w kompie i w nboxie rownoczesnie. ;)

Modem podlaczasz pod router jednym kablem ethernet, z routera jeden kabel ethernet leci do kompa a drugi do nboxa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem to 1, 5 roku temu i wtedy nie mogłem podłączyć przez USB, bo nie było na płycie sterowników do Windows 7 i musiałem przez Ethernet. I tak jest do teraz, nie wiem czy w tej chwili da radę podłączyć przez USB, chyba dalej nie, bo raczej nic się nie zmieniło w zawartości płyty, która leży w szafie i w samym modemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekki "LOL"? i jeszcze powiedzcie, że termin platności faktury marcowej, wystawionej 'na ekranie' jest do, powiedzmy, polowy marca? Jajcarze ;)

No tak dobrze to niema. Za styczeń miałem płatność do 8 lutego, a za luty do 9 marca. Za marzec jeszcze nie dostałem to jeszcze nie wiem jak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące usb sticka DVB-T. Czy ktoś używa tego w Anglii? Pytałem wujka Google, ale nie znał odpowiedzi.

 

Polska to sygnal MPEG-4, Anglia w wiekszości MPEG-2 - wiec niby problemu być nie powinno.

Ale pozostaje główna wątpliwość - czy N nie blokuje w jakiś sposób kanałow które są dostępne? Wiem że z sukcesem odbierane są przekazy z Czech, ale to mimo wszystko sąsiedzi, więc może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego blokowania tylko pytanie pozostaje jedno - po podłączeniu sticka nie można zmienić regionu na inny niż polska czyli może być problem z wyszukaniem częstotliwości w anglii. Sam posiadam tego sticka i jest super ponieważ działa i w laptopie i w nboxie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że tylko 199 zł jak tylko ruszą wymiany to idę sobie wymienić w ogóle to zamawiałem ten tuner biały z dvb-t i nagrywaniem ale oczywiście dostałem zwykłego białasa i teraz trochę żałuję, że nie zgłosiłem reklamacji no ale nie mogę w sumie narzekać brakuje mi tylko nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...