Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest w tej chwili, bo dawno ofertą N się nie interesowałem, ale beznadziejne promocje C+ mnie do tego zmusiły :D Miesiąc aktywacji jest za darmo czy płatny? Można podpisać umowę np. jutro, a aktywować dopiero 2 stycznia i mieć cały miesiąc za free czy aktywacja następuje w momencie podpisania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To zamów już teraz może zdążysz do 2.01 z podpisaniem umowy :) i będziesz miał miesiąc darmo a do czasu dostarczenia umowy przez kuriera do ITI Neovision masz uprawnienia Demo znaczy pełna oferta bez względu na to na jaki pakiet podpisałeś umową tu masz numer (12) 291 55 55 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie sprzedaży n

 

Nieprawda. W punkcie serwisowym n, a to nie jest jednoznaczne z punktem sprzedaży. Lista punktów jest na stronie n.

 

jakie demo?

kto wam o tym powiedział?widzę że udzielają się tu cyfrowicze nie mający pojęcia o n

 

jeśli podpiszesz 1,01 to styczeń gratis ale umowa będzie miesiąc dłużej niż byś podpisał np 25.12[/quot]

 

Też nie wiem o co chodzi z tymi uprawnieniami demo, bo nigdzie o tym nie słyszałem :) Co do umowy to miesiąc aktywacji jest bezpłatny ale umowa jest podpisywana na PEŁNE 13/24 msc. tj miesiąc aktywacji nie płaci się ale i tak trzeba 13/24 msc zapłacić i umowa podpisana w styczniu kończy się 31 stycznia 2013 lub 27 lutego 2012 (zależy na jak długo jest). Cała filozofia :) A aktywacja jest jest wysyłana gdy kurier wprowadzi umowę tj. dostarczy sprzęt + kilka godzin. Najczęściej nie dłużej niż 24h. Oczywiście zakupy w APS to inna bajka, bo umowa jest od razu w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamów już teraz może zdążysz do 2.01 z podpisaniem umowy :) i będziesz miał miesiąc darmo a do czasu dostarczenia umowy przez kuriera do ITI Neovision masz uprawnienia Demo znaczy pełna oferta bez względu na to na jaki pakiet podpisałeś umową tu masz numer (12) 291 55 55 :)

 

Byłbym nie miły gdybym napisał: Puknij się.

Ups. Just did it.

Sądząc po poście i sygnaturze nie masz pojęcia o korzystaniu z n, a jedyne co mogę powiedzieć, to to, że gadka o jakichś uprawnieniach demo to bujda. Uprawnienia masz takie jakbyś umowę miał już od dawna, korzystasz z tego co zamówiłeś + ew. gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia demo akurat bujdą nie są ale to nie działa tak jak się tu niektórym wydaje. No bo skąd niby dekoder miałby uprawnienia skoro umowy nie ma w systemie? Z tego co wiem w CP też chyba coś takiego funkcjonuje, że nowy dekoder ma pełne uprawnienia a po aktywacji dopiero wgrywają się poprawne. Ale to nie ten wątek na taką dyskusje. Co do darmowego miesiąca aktywacji, wygląda to następująco. Aktywujemy umowę np. 25 grudnia, mamy do końca grudnia za darmo, a umowa jest liczona pełne 13 miesięcy od 1 stycznia. Aktywując umowę np. 1 stycznia mamy cały styczeń za darmo i okres umowy liczony od 1 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisze jeszcze w grudniu to styczeń mam gratis ?

Czy jeśli podpisze po 1.01 to styczeń gratis ?

 

Jeśli dzisiaj podpiszesz umowę, to gratis masz tylko do końca grudnia, ledwo parę dni.

A jak podpiszesz umowę np. 2go stycznia to masz free do końca tego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli bierzesz n w APS to umowa jest od razu w systemie i są ustawiane pakiety, przy podpisaniu umowy jest już wysyłany sygnał aktywacyjny z twoimi już pakietami

 

jeżeli bierzesz przez telefon to umowa jest generowana, system wie jaki system będzie musiał pakiety aktywować, n dostaje informację od n o dostarczeniu i aktywacja z twoimi wykupionymi pakietami jest dostarczana na dekoder

 

nie wiem kto wam wkręcił o jakichś uprawnieniach demo, wszystkie uprawnienia są normalne,

a to że "miesiąc darmowy" to dla ułatwień rozliczeń, rozliczamy się z na za każdy pełny miesiąc

ale nie uchroni cie ten darmowy miesiąc przed płaceniem, podpisałeś umowę na 13 miesięcy to zapłacisz za 13 miesięcy

 

Jeśli dzisiaj podpiszesz umowę, to gratis masz tylko do końca grudnia, ledwo parę dni.

A jak podpiszesz umowę np. 2go stycznia to masz free do końca tego miesiąca.

ale umowa kończy się miesiąc później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli bierzesz przez telefon to umowa jest generowana, system wie jaki system będzie musiał pakiety aktywować, n dostaje informację od n o dostarczeniu i aktywacja z twoimi wykupionymi pakietami jest dostarczana na dekoder

no to teraz pokazałeś znajomość procedury aktywacji umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli bierzesz przez telefon to umowa jest generowana, system wie jaki system będzie musiał pakiety aktywować, n dostaje informację od n o dostarczeniu i aktywacja z twoimi wykupionymi pakietami jest dostarczana na dekoder

no to teraz pokazałeś znajomość procedury aktywacji umowy ;)

pomyliło mi się, chodziło oczywiście o kuriera

 

 

a ja widzę że ty nie masz argumentów co do uprawnień demo, że w ogóle takie są to czepiasz się słówek, a na pewno wiesz o co mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośne działanie box-a nie jest podstawą do jego wymiany, chyba, ze są to nienaturalne odgłosy (czyli bardzo głośne) możesz spróbować w aps go oddać ale jeżeli sprzedawca nie stwierdzi wady może ci policzyć 20zł za sprawdzenie dekodera.

 

Ten dekoder nosi ślady użytkowania wcisneli mi używany! Jakie oznaczenia mają nowe modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzystał ktoś z możliwości rezygnacji z umowy (zwrotu dekodera)w ciągu 10 dni od podpisania umowy zamówionej telefonicznie?

Taka rezygnacja jest bezproblemowa? nawet jeśli dekoder zostanie podłączony i wypróbowany? Należy wysyłać pismo czy tylko udać się do punktu serwisowego? Jak to wygląda w praktyce?

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzystał ktoś z możliwości rezygnacji z umowy (zwrotu dekodera)w ciągu 10 dni od podpisania umowy zamówionej telefonicznie?

Taka rezygnacja jest bezproblemowa? nawet jeśli dekoder zostanie podłączony i wypróbowany? Należy wysyłać pismo czy tylko udać się do punktu serwisowego? Jak to wygląda w praktyce?

Dzięki za info

 

 

należy wysłać pismo (listem poleconym) w ciągu 10 dni od podpisania umowy. dekoder oczywiście mógł być podłączony i wypróbowany, ale nie może być na nim żadnych śladów użytkowania. nie powinni robić problemu, w takim przypadku masz przecież prawo do odstąpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widzę że ty nie masz argumentów co do uprawnień demo, że w ogóle takie są to czepiasz się słówek, a na pewno wiesz o co mi chodziło

A czy ja muszę Ci udowadniać istnienie uprawnień DEMO? Nie wydaje mi się ale skoro tak idziesz w zaparte do podejdź do dowolnego APS i zapytaj czy takie istnieją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty myślisz że pracownicy APS powiedzą Ci co i jak?

 

uprawnienia demo, dawno się tak nie uśmiałem

a jak są wprowadzane do dekodera?

może już sprzedają dekodery do pakietu full, mini full?

 

śmieszny jesteś

Ja jak ostatnio zamówiłem eNkę to przez dzień-dwa miałem dostęp do wszystkich programów, nawet opcji noc, mimo, że zamówiłem mini fulla za 68 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...