Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kita Ci wciskał. Nie istnieją takie kable! Do HD to tylko kable które się nazywają HDMI i ewentualnie component.

 

Pewnie o to mu chodziło, bo widzę że do zestawu dołączony jest zwykły kabel euro, a opłaca się dokupienie HDMI? czy wystarczy zwykły euro? Jest jakaś różnica w jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, które tu kilka dni temu zadałem. Mam jeszcze jedno - jak biorę Recordera (zwykłego), to czy nie muszę brać nic oprócz Inf&Rozrywka+SiM+obojętnie jaki pakiet (chyba KNŚ)? Żadne bzdety typu VOD-y czy seriale nie są chyba obowiązkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam mały problem z podłączeniem nboxa. Gdy podłączyłem go po raz pierwszy kablem euro-euro z TV nie przełączał się automatycznie ma dekoder satelitarny musiałem użyć opcji przez Tv, po kilku próbach udało mi się przyciskiem "res" na nboxie zmienić ustawienie tak że z kabla euro po włączeniu odbiornika sat automatycznie Tv przełanczał na sygnał z satelity. Niestety po podłączeniu hdmi i wielu próbach nie chce automatycznie włączać na TV sygnał z nboxa-muszę przełączyć z opcji na Tv. czy to normalne? czy może mam kiepski kabel hdmi albo źle ustawione coś z telewizorze (LG nie znam dokładnie marki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle od TV co od nboxa, kabla, TV i softu w nboxie. Automatycze przełączanie działa dopiero od HDMI w wersji 1.3 (jeśli dobrze pamiętam), a stare nboxy mają HDMI 1.1. Nie pamiętam jak ma turbobox, ale to i tak nie zostało w sofcie zaimplementowane. No niestety to HDMI całe to jakieś nieporozumienie wyszło. XXI wiek, a nie potrafili zrobić w/w przełączania, teletextu czy wyciągnąć dźwięk analogowy gdy włączony jest DD. Badziewie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko drodzy forumowicze może ktoś wie czy można na dekoderze Nbox recorder znaleść inne kanały chodzi mi tu o kanały z innych satelit niż tylko z Hotbird i Astry nadawane dla telewizji N. Lub chociarz czy można znaleść kanały z Hotbird ale inne niż te które są dla N. Konkretnie chodzi o to czy da się znaleść tak kanały jak np w dekoderze CP echostar że znajduje kanały z Cyfry z N chociarz ich nie odbieram. Proszę o Pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest dziwne bo zawsze mialem kominikat do kiedy wplacic i ile

 

No chyba ze mi teraz przedluzyli termin bo zamowilem pakiet HBO NFILM za 25 zł

Opóźnienia z rachunkami to rzecz stara jak świat w Nce :D. Kiedyś mogli zwalić winę na pocztę polską, teraz widać przez kogo były te opóźnienia. U mnie już parę razy zdarzyło się że fakturka na telewizor przyszła nawet pod koniec danego miesiąca. Ostatnio jednak przychodzi regularnie tak mniej więcej w połowie.

 

Kiedyś, jeszcze jak fakturki przysyłane były pocztą, przez trzy miesiące żadna do mnie nie dotarła. Oczywiście nie płaciłem i nic złego się nie działo. Na trzeci miesiąc przysłali bieżącą fakturę, wraz z zaległymi, wtedy zapłaciłem. Dodam że żadnych odsetek nie naliczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dostanie rachunku to sygnału mu nie wyłączą. Jak już pisałem, przez 3 miesiące rachunki mi nie dochodziły więc nie płaciłem i sygnału nie wyłączyli.

Jedyne co musi zrobić to pamiętać aby odłożyć kasę. Bo potem przyjdzie kilka rachunków na raz i trzeba je będzie uregulować :D.

 

Ale faktycznie, warto by było skontaktować się z BOK i zgłosić brak rachunku. Ja wtedy też tak zrobiłem, ale że kazali czekać, to czekałem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...