Skocz do zawartości

Oprogramowanie


Manio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie nowe oprogramowanie może wyglądać całkiem inaczej, ale zależy to tylko i wyłącznie od chęci Cyfrowego Polsatu, a z tymi wiadomo jak jest. Raczej rewolucji w kwestii grafiki już nie będzie w najbliższym czasie - co najwyżej skorygują problem Eurosportów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy interfejs graficzny jest w sfrze marzeń. Nieopłacalne, kiedyś CP musi zrobić wymianę starego sprzętu, tym bardziej, że myśli o wprowadzaniu coraz to nowszych np. z twardzielem od jesieni.

Będzie tak jak napisał Mr. Orbita - co najwyżej skorygują problem dołączenia nowych kanałów i tyle.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co?

kupić!!

chyba nie myślałeś, że dostaniesz coś od CP za darmo :lol:

 

jak wejdą do sprzedaży to po prostu musisz kupic od CP i tyle. a jeśli Ci sie stary zapsuje to Ci zamienią na inny stary model (np. jakis po renowacji) albo po prostu każą zapłacić za new :) (chyba ze masz jeszcze na gwarancji, a ta jeśli mnie pamięć nie myli trwa roczek) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to oni chcą wepchnąć ludziom jak najwięcej dekoderów za 100zł, żeby potem nie musieć wymieniać na nowsze. A swoja drogą czy w ogóle będą wymieniać?? Aha i czy teraz jak by mi się mój samsung zepsuł to na co mi wymienią?
Mi oferowali za 5 dych bo tyle płaciłem kaucji i nie wziąłem bo czułem że coś nowego się szykuje i został bym ze starociem a już lepiej dać im ten haracz -14,10 zł. i niech o sprzęt się oni martwią, w końcu prędzej czy później te antyki umrą ++++ śmiercią naturalną (ale na CP koszt :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja trwa tak dlugo, jak dlugo masz oplacany abonament (aktywna karte).

 

Od kwietnia 2002r mialem Thomsona DSI50, niestety padl pod koniec maja tego roku, to naskrobalem maila do CP.

 

W odpowiedzi napisali, ze dekoder ma gwarancje tak dlugo, jak dlugo mam aktywna karte czyli oplacam abonament i mam sie z nim zglosic do najblizszegi ich punktu.

 

Poszedlem i wymienili od reki na SAGEM-a, bo nie ma mozliwosci wymiany na cos nowszego, a za wymiane zaplacilem 20 zł.

 

Ciekaw jestem co CP zrobi ja te ich starocie przestana odbierac ich kanaly, bo na przykladzie Eurosportow widac ze juz zaczynaja pojawiac sie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja trwa tak dlugo, jak dlugo masz oplacany abonament (aktywna karte).

 

Od kwietnia 2002r mialem Thomsona DSI50, niestety padl pod koniec maja tego roku, to naskrobalem maila do CP.

 

W odpowiedzi napisali, ze dekoder ma gwarancje tak dlugo, jak dlugo mam aktywna karte czyli oplacam abonament i mam sie z nim zglosic do najblizszegi ich punktu.

 

Poszedlem i wymienili od reki na SAGEM-a, bo nie ma mozliwosci wymiany na cos nowszego, a za wymiane zaplacilem 20 zł.

 

Ciekaw jestem co CP zrobi ja te ich starocie przestana odbierac ich kanaly, bo na przykladzie Eurosportow widac ze juz zaczynaja pojawiac sie problemy.

 

Ale taka sytuacja nie dotyczy tych którzy mają dekodery na własność (W tym mnie) Mój Echostar ma gwarancję na 24 miesiące.

Gdyby nawał po tym okresie ty chyba nawet nie oplacaloby sie go naprawiac lepiej wsiąść nowy dekoder od CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...