Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale sie wlasnie wkurzylem

 

patrze a na emailu przyszedl mi e-rachunek od cyfry (z dopiskiem: Teraz Twoje rachunki będą wystawiane co miesiąc )

jakim cudem jak tego nie aktyowalem ?

wchodze do ICA i w:

Platnosci => E-rachunek //mam opcje : AKKTYWUJ E-rachunek

 

nizej w ustawieniach mam :

Rezygnuję z e-rachunku. Rezygnacja z usługi wiąże się z otrzymywaniem rozliczenia wraz z formularzem wpłat w wersji papierowej.

 

Teraz pytanie czy mam aktywny e-rachunek czy nie? i czy jak zaznacze ta rezygnacje to czy nie dolicza kilka zl do rachunku co miesiac ?

dodam ze rachunek za 11/2011 jeszcze do mnie nie dotarl poczta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy po przedłużeniu umowy i zakupie na własność nowego dekodera powinien on być dopisany do listy sprzętu na stronie ICA? W systemie mam cały czas tylko kartę cameleon. Umowa została przedłużona w październiku.

 

Ja też kupiłem dekoder HD na własność i nie ma go w spisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pokazuje cen przy symulacji rozszerzenia pakietu C-Optimum o pakiet HD Optimum. Po kliknięciu na symulację pokazuje się nazwa zmienionego pakietu i pole do zaznaczenia "Zapoznałem się z symulacją cen i akceptuję regulamin" A ceny żadne się nie wyświetlają. Ma ktoś taki sam problem? Pisałem do Cyfry z pytaniem czemu tak jest ale mi odpisali że ICA działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy po przedłużeniu umowy i zakupie na własność nowego dekodera powinien on być dopisany do listy sprzętu na stronie ICA? W systemie mam cały czas tylko kartę cameleon. Umowa została przedłużona w październiku.

 

Ja też kupiłem dekoder HD na własność i nie ma go w spisie.

ja też kupiłem dekoder na własność i mam go w spisie ica i widać kwoty symulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrezygnujesz a masz dekoder hd na kontrakcie (oprocz sagemcom hd) to beda od stycznia naliczenia na 5zł/msc za rachunek w wersji papierowej

 

mam philips hd i pace sd (w multiroom)

 

przy zawieraniu umowy zaznaczalem ze maja byc zwykle rachunki az tu nagle taki numer !

cyfra nie zrobila czasem tego kazdemu od tego miesiaca ? czy to tylko jakis blad u mnie ? bo jak ich pomylka to niech to odkrecaja bez zadnych kosztow z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...