Skocz do zawartości

Internetowe Centrum Abo. - Cyfra


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o inny patent i potwierdzone to jest:

......

 

słynny komunikat od miesiąca czasu , po to aby ludzie nie używali blokerów , cyfra tłumaczy się remontem strony ale to nie prawda , większe info o zmianach pakietu i promocjach jest w nowym regulaminie ...

 

Info to informuje o tym że jeżeli zmienimy pakiet nie ma możliwości powrotu na poprzedni ( przed zmiana na wyższy ) nawet jak rezygnujemy z rabatu i innych bzdetów , to wiem po ciężkich spekulacjach na infolini ( boju z konsultantami) kiedyś pamiętam zmiana kosztowała 10pln czy 15pln dziś już tego nie ma....

 

wszystko to obowiązuje po 14 dniach od trzymania nowego regulaminu ( ktoś nie łapiący ( zwykły posiadacz cyfry) nie zauważy tego) ........

 

 

Naciąganie ludzi w butelkę , sprawdźcie sami regulamin Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaraz wypowiedzenia z powodu wycofania Czwórka - Radio z Wizją.

Przywrócą lub nie pełną funkcjonalność konta.

Chętnie bym skorzystał z tej opcji tyle tylko, że w umowie w spisie programów dla poszczególnych pakietów ten kanał nie występuje więc chyba nic z tego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o inny patent i potwierdzone to jest:

......

 

słynny komunikat od miesiąca czasu , po to aby ludzie nie używali blokerów , cyfra tłumaczy się remontem strony ale to nie prawda , większe info o zmianach pakietu i promocjach jest w nowym regulaminie ...

 

Info to informuje o tym że jeżeli zmienimy pakiet nie ma możliwości powrotu na poprzedni ( przed zmiana na wyższy ) nawet jak rezygnujemy z rabatu i innych bzdetów , to wiem po ciężkich spekulacjach na infolini ( boju z konsultantami) kiedyś pamiętam zmiana kosztowała 10pln czy 15pln dziś już tego nie ma....

 

wszystko to obowiązuje po 14 dniach od trzymania nowego regulaminu ( ktoś nie łapiący ( zwykły posiadacz cyfry) nie zauważy tego) ........

 

 

Naciąganie ludzi w butelkę , sprawdźcie sami regulamin Cyfry

 

Cytat z ostatniego regulaminu:

§5. Abonent może dokonać zmiany w zakresie Opcji (rezygnacja z Opcji, wybór dodatkowej

Opcji) wyłącznie pod warunkiem, iż nie posiada wymagalnego zadłużenia wynikającego z Umowy. Abonent składa wniosek o zmianę w zakresie Opcji telefonicznie pod aktualnym numerem telefonu Centrum Telefonicznego Abonentów Operatora CYFRY+ lub w drodze elektronicznej lub pisemnej. Abonent może dokonać zmiany w zakresie danej Opcji raz w miesiącu kalendarzowym obowiązywania Umowy. Wynikający z wyżej opisanej zmiany obowiązek zapłaty lub brak obowiązku zapłaty Opłaty Miesięcznej za Opcję będzie obowiązywać od miesiąca następującego

po miesiącu, w którym powyższa zmiana Opcji została dokonana.

 

I kto tu naciąga w butelkę? Jest tak jak było i tyle. Pakietu może i owszem nie można obniżyć ale wynika to z warunków promocji a nie regulaminu. Z opcjami nic się nie zmieniło. Trzeba się tylko trochę natrudzić i wysłać maila albo zadzwonić dopóki w ICA jest nieczynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jak było kolego , sprawdzałęm osobiście na infolinii 2 razy i to samo co wyżej osoba napisała jest tak.... Zapytałem się czy jak wezmę pakiet Optimum to czy po 2 miesiącach będę mógł powrócić na Kompakt HD , 2 panów oznajmiło mi że NIE ( umowę mam do końca roku ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zapytać czy możesz dołożyć opcję np. HBO HD za 27 i po miesiącu zrezygnować. Założę się że tak. W przypadku pakietów jest inaczej - jeśli jedziesz na promocji na pakiet to w okresie minimalnym nie można obniżyć pakietu, ale gdy przejdziesz na czas nieokreślony to już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wczoraj włączyłem telefonicznie m . in. HBO za 27zł/m-c i po pełnym miesiącu mogę wyłączyć w/w opcję. Oczywiście przy okazji konsultant próbował wcisnąć mi 2zł czy 4zł miesięcznej zniżki forsując w zamian dziewięciomiesięczne zobowiązanie do utrzymania tej opcji, ale grzecznie mu podziękowałem. Natomiast jeśli chodzi o brak możliwości obniżania pakietów abonamentowych to moja umowa z czerwca zeszłego roku już zabraniała takich praktyk więc to nie jest żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zapytać czy możesz dołożyć opcję np. HBO HD za 27 i po miesiącu zrezygnować. Założę się że tak. W przypadku pakietów jest inaczej - jeśli jedziesz na promocji na pakiet to w okresie minimalnym nie można obniżyć pakietu, ale gdy przejdziesz na czas nieokreślony to już tak.

Niestety hbo i cinemax mnie nie interesuje ( wyłączyłem je w polsacie) , pytałem o Filmbox ale to co oferują to porażka .....

 

 

A miesiąc remontować stronę to paradox , sam zarządzam 2 portalami z forum i jakoś ogarniam awarie czy błędy góra w 3 dni .. to co inni tam robią bo ja wiem że to co jest teraz to jest celowe jak i celowa zmiana regulaminu wyczuli że ludzie korzystają z niedozwolonych metod jakim są blokery ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz nie działa ale przedtem wszedłem w ten banner, chciałem dla picu zmodyfikować ofertę ale mi krzyknął że w tej chwili nie mogę zrezygnować z HBO, trzeba było tam zaznaczyć swoj nowy pakiet i opcje.

Może więc będzie można teraz również obniżać pakiet i rezygnować z opcji, dla tych oczywiście którzy mają do tego prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...