Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jes po prostu łatanie dziur po lidze mistrzów i bundeslidze. To nie jest to samo co siatkówka czy boks. Polsat to DNO!!!! A to że nie bedzię ligi swiatowej w TVP czy boksu to jakoś z tym przeżyje. Oni myślą że cała Polska rzuci się na dekodery w tym ja. Nie chciałbym tego nawet za darmo!!!!!!!!!! Bo to że od kogoś "wyrwio" kawełek imprezy sportowej to sobie pomysla ze ludzie pujdą odrazu kupić dekodery. A co do tego, że tyle zakupów sportowych zrobił Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! to pewnie w nie długim czsie "odbije się czkawką" u abonentów w postaci prezentu jakim jest podwyżka abonentu. Przecież Solosz nie straci tyle kasy!!!!!!!!!!!!

 

heheh no tak ciekawe podejście płac abonament telewizji publicznej i ogladaj 1, 2, region (czyli to co powinno być za darmo) wolę zapłacić to 30 zł i przynajmniej coś się obejrzeć powiedz mi co tp ma teraz to już nic jedynie hokej zakupili jak bylo trzeba pokazac jakies ciekawe wydarzenie sportowe to leciała komisja sledcza sam wiem ile razy się denerwowałem jak mial być kosz a tu sru i jest komisja a teraz znowu komisje powstają jak grzyby tak więc zapowiada się powtórka z rozrywki chwalą się że uruchomią kanał sportowy no super tylko niech go uruchomią i dadzą ludziom ogladac za darmo przecież jak to oni mówią "maja misję" to ja ci powiem tak taką misję to niech sobie w d..... wsadzą

no ale co ja się czepiam jak to już nie raz słyszałem z różnych infolini nie płace abonamtu za programy telew. pub. tylko za to ze posiadam odbiornik telewizyjny w domu i tu się rodzi następne pytanie dlaczego jak ide kupić taki odbiornik to cos płacę przeciez i tak to wyglada jak i tak go spłacam dwa razy raz za gotówkę a raz na raty więc proszę cię nie wypisuj mi tu takich bredni jakie wypisujesz ogladaj to co chcesz na publicznej i będzie ok no przecież masz wybór leca same hity ale z 10 lat i to te co już były po jakies 5 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie którym to już się świat zawalił jak odeszła LM i bundesliga a przecież doszło siatka, teraz koszykówka o boksie nie mówię i powtarzam za taką cenę narzekanie to powinno być karalne jak się kum nie podoba to czym problem idzie kupuje C+ i wszycho ogląda sobie upragniona piłkę. Ja osobiście wole polska koszykówke,siatkówkę damska i męską niz. oglądanie lig Hiszpańskiej czy włoskiej gdzie nie ma żadnego nasze UPS sorki jest Kosowski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
mało komuś relacji na żywo w Polsacie Sport? To niech zobaczy sobie co sie dzieje w przyszłym tygodniu: http://mediasportowe.ovh.org/readarticl ... ticle_id=3 Prawie cały tydzień jest zapchany relacjami na żywo :D

 

Masz na mysli 9:45 walka wieczorna ?

Czy moze na zywo magazyn pilkarski o 22:00.

 

Sa 3 mecze na zywo w niedziele a w poniedzialek walimy powtoreczki.

Oczywiscie duzo materialu na zywo wyjatkowo od wtorku wiaze sie z jedna dyscyplina siatkówka notabene mecze polek i polaków beda w Polsacie. I fajno dla fanow siatkowki uczta ale widze w programie ze Polska Korea w ciagu tygodnia obejrzemy 4 razy w tym jednego dnia dwa razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż Polsat Sport jest strasznie tani a i na kablówkach się udostępnił,

wieć oferty wielkie sie nie można spodziewać,

z drugiej strony miał jeszcze niedawno bundeslige i lige mistrzów czy tez mundial wiec czegos dobrego mozna by sie spodziewac,

ja na kablowce mam:polsat sport i polsat sport extra,moze bedzie sportklub (no jakby polsat kupil jakos z lig premiership/serie a ktorym konczy sie umowa w c+ to by bylol fajnie+bundesliga sportklubu to by bylo cos podobnego co c+sport :D niestedy go nie mam w pakiecie premium w mojej kablowie w mym miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie dla których piłka nożna to dno i wyłączją telewizor jak widzą mecz za to lubią siatkówke,koszykówke, itd.

Więc skoncz nudzić :(

 

ps.Lord_m a co ze stroną http://www.polsatsport.tivi.pl?bedize jeszcze działać?

 

ja teraz jak widzę piłkę to wyłąnczam TV, i nie ważne czy to jest LM czy inne rozgrywki :P

 

a ta stronka działa przecież :D

 

@robbo2k - nie podoba się? to wy.. nie oglądaj :D Ja się cieszę, że teraz będzie dużo siaty i beachsoccera (tu przynajmniej coś się dzieje, nie tak jak w skopanej piłce)... Skoro tak już zacząłeś, to pokaż mi w które dni oprócz weekendów zobaczymy coś na żywo w C+Sport?

 

 

nikt nikomu nic nie każe oglądać więc skąd te narzekania... nikt też nie zmusza aby płacić za PS. W ogóle nie rozumiem rozumowania "niektórych" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...