Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko, że polsat kupuje koszykówkę, żużel czy siatkówkę (sam lubię ją oglądać), ale to nieznaczy, że to wystarczy. Zdecydowana większość widzów PS interesuje się przede wszystkim piłką nożną i polsat nie może ich tak po prostu olewać. Liga holenderska i portugalska to są w miarę przyzwoite ligi, ale nie na tyle, żeby przyciągnąć do telewizora dużą ilość ludzi. Jak dla mnie to polsat musi kupić prawa do jakiejś dobraj ligi, jeśli chodzi o Premiership to się nawet nie łudzę, ale o Serie A powinien się pokusić. Bez jednej dobrej ligi PS ma tylko zbiór różnych praw do różnych dyscyplin, ale ich oferta jest słaba. Imprezy takie jak MŚ siatkarzy czy aktualne mistrzostwa kobiet w piłce ręcznej szybko się kończą, a później co? Znów tylko powtórki na okrągło uzupełniane meczami ligi greckiej o jakości obrazu której lepiej nawet nie wspominać. Tak więc ok że są różne prawa, ale bez dobrej ligi piłkarskiej kanał sportowy nie może być dobry, a jedynie przeciętny. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy brali Polsat Sport,aby ogladac dobra piłkę.Niedawno była Bundesliga,Liga Mistrzów,Puchar Uefa czy Puchar Polski.Chyba widz takiego Polsatu Sport powinien być traktowany poważnie i jak kupował po to tą platformę aby to oglądać,a tu brak profesjonalizmu i pozybcie się tych praw.To co widz powinien wszystko kontrolowac kiedy i jakies prawa sprzedawne jak ci ich nie kupia to do nich nie przechodza itd.?

PS miał dobrą ofertę,teraz ma kiepksą.

Dobra liga by się przydała i wtedy zznów PS mógłby przyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc CP nie braliście go po to aby oglądać dobrą piłkę tylko dla niskiej ceny.A teraz marzenia i gorycz czy PC kupi jakąś dobrą ligę .Trzeba było nad tym pomyśleć wcześniej i wybrać inną platformę .

Nie zgodzę się z Tobą. Ja w 2001 roku brałem CP dla Ligi Mistrzów i Bundesligi, jako że jestem wielkim fanem Bayernu była to dla mnie najlepsza oferta. Faktycznie dobrze się wtedy złożyło, że cena szła w parze z tym co chciałem oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zloty?o co ci z tymi 50 zlotymi chodzi,

no wiadomo fani klubow odchodza gdzie jest ich mecze grane,

jakby byla seriea to by przyszli kibice juve,milanu,interu, troche romy bo druzyn takich duzych jest wiecej,a w bundeslidze to co kibice bayernu i troche schalke,borusii,

a i są kbice neutralni którzy lubią poogladac po prostu dobry futbol,

i zaraz niech ktos mi wyjezdza z tekstem ze mu w polsacie sport nie trzeba pilki,bo ja wyjade ze nie trzeba mi polskiej siaty klubowej, zuzla czy kosza ktory ma polsat sport,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N nastepny weekend ma w takim razie fantastyczny.

Podobno w Puchar Ligi Angielskeij Arsenal gra z Liverpoolem(!) a Chelsea z Newcestle czy ciekawe pary,a że grają jeszcze w weekend to wogóle super.

A w Polsacie Sport najbliższy weekend to derby Rangers i magazyn tygodnika PN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend nieodbywają się mecze Pucharu Ligi Angielskiej, tylko w środku tygodnia.

 

19 Grudnia - Ćwierćfinały

 

Charlton Athletic - Wycombe Wanderers

Liverpool - Arsenal Londyn

Newcastle United - Chelsea Londyn

Tottenham Hotspur - Southend United

 

Napewno będzie grało dużo zawodników rezerwowych (jak zwykle w PLA), bo w od 23 XII do 2 I prawdziwy maraton w Lidze Angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat ma najlepszy kanał sportowy. Charakteryzuje się, coraz większym doborem, różnorodnej tematyki sportowej. Co cieszy, toto, że stawia głównie na sport Polski. Cyfrowy Polsat jest prawie wszędzie tam, gdzie nasza Reprezentacja lub drużyny klubowe mają zawody sportowe, na szczeblu europejskim, czy też światowym. Dodatkowo jest trochę sportu zagranicznego, jakby i tu trochę poprawić, byłoby good. Gdyby tak, ugryź Canal+ i odstrzelić np: ligę angielską - byłby miodzik z rodzynkami i z marcepanem :lol::lol::lol::lol:.

 

-zainteresowanych pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat nie ma kanału sportowego . Kanał sportowy to dla 90% ludzi kanał z piłką nożną na najwyższym poziomie. W Cyfrowym Polsacie takiego poziomu nie uświadczysz. Nie ma żadnej poważnej ligi, żadnych liczących się rozgrywek międzynarodowych.

Cyfrowy Polsat stawia na sport krajowy. Chwała mu za to. Często przy tym i wilk jest syty a i owca cała: sponsorzy widzą swoje bannery w telewizji, Polsat kasuje za transmisje.

Złośliwiec rzekłby, że gdzie inni nie chcą, tam Polsat wlezie z kamerą, zwłaszcza gdy za to płacą.

Cyfrowy Polsat stawia na siebie. Najpierw mami ludzi. Kupcie PolsatSport, tylko tam to czy siamto. Potem 90% oferty która zazwyczaj interesuje abonentów ląduje w otwartym kanale Polsatu. I Cyfrowy Polsat syty abonentami i Polsat otwarty zarobi na reklamach.

Cyfrowy Polsat nigdy nie kupuje czegoś co nie jest tanie bądź nie pozwala na zarobek. To zrozumiałe. Polsat Sport to nie jest sportowy kanał premium. To taki RaiSport czy Sport Italia. Nie dziwi więc że abonenci narzekają. Jest jednak wyjście: zostać udziałowcem tej spółki :) Satysfakcja z zysków gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr "Kanał sportowy to dla 90% ludzi kanał z piłką nożną na najwyższym poziomie".

 

 

A znasz przysłowie - nie samym chlebem człowiek żyje :?::?::?::?:

 

więc nie uogólniaj,

 

ja wole(i nie tylko ja) troszkę delicji- siatka, kosz itd... a chleb powszedni(piłkę nożną) to mamy na co dzień i to nie tylko na CP :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport to żenada,jak się nie wzmocnią to dalej będą uważani za gorszych,pokazujacych to co tanie,to co inni nie chcą i wychodzi na to ze tego i tego nie chca inni i to jest tanie a inni mowia ze to ich koncpecja ze kupują to a nie cos innego.

komentatorzy najlepsi,prawa najslabsze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarskie gale w Polsacie Sport

2006-12-14 13:06:41 | Maciej Kozielski

Kanał Polsat Sport pokaże na swojej antenie dwie gale podsumowujące mijający rok w piłce nożnej. Pierwsza, która odbędzie się w najbliższą sobotę, organizowana jest przez tygodnik Piłka Nożna. Dwa dni później widzowie Polsatu Sport zobaczą galę ‘FIFA World Player 2006’.

 

Galę tygodnika Piłka Nożna poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarami specjalnego studia będą Bożyder Iwanow oraz Adam Godlewski. Rozmowy z gośćmi przeprowadzi Paweł Wójcik. Początek relacji w Polsacie Sport w sobotę o godz. 19.30

 

Natomiast w poniedziałek o godz. 20.00 Polsat Sport będzie transmitował galę ‘FIFA World Player 2006’. Zrelacjonują ją na antenie stacji Przemysław Pełka.

 

Żródło: Medialink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...