Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim numerze To i Owo jest mini wywiad z marianem Kmita - szefem Polsatu Sport i zdradza on ze od jesieni beda w Polsacie prestizowe rozgrywki siatkówki, koszykówka - liga polska, Puchary, oraz eliminacje i finały ME w 2008 roku w piłce noznej o ile dobrze pamietam. A o dalszych szczegółach mówił ze poinformuja za kilka dni. Zatem nalezy sledzić internet, ich strony, gazety i ich program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvp sport pewnie będzie na wszystkich platformach cyfrowych,

no gdyby miał ją tylko cyfrowy polsat to napewno jakiś atut by miał,ale niewielki bo mecze mają być rownolegle pokazywane na tvp,

wydaje mi sie,że jak idzie o sport to polsat sam się pozbywa atutów-LM,Bundesliga,a tak by mieli dobrą ofertę przy przystępnej cenie i biliby na głowę c+,no jakby takie atuty jak tvp sport z jeszcze jeden z rękawa wyciągneli jak np.tatv na zyczenie w tety nawet hbo nie trzeba by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP SPORT będzie pokazywać na swoim kanale takiie rzeczy jak:elm,Euro(70meczy),mecze Copa Liperdadores(36meczy),retransmisje meczy ligi mistrzów-nie wiem po jakim czasie,ale może nawet już po meczu,

więć trochę tego jest,niepisze co będzie w tvp bo każdy to ma,

tvp sport pewnie będzie we wszystkich platformach,ale jakby jakaś odpuśćiłaten kanał to byłąby to duża strata weług mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś moze dzisiejszy mecz ligi greckiej :?::?::?: Takiej pikseliozy to dawno nie widziałem obraz poniżej krytyki porównywalny to TV EduSat. Za co my mamy płacić abonament za kwadraciki :?::?::?:

 

Wiesz czasami jakość transmisji nie zależy od CP... tylko w tym wypadku o greckiej telewizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat kontratakuje

14.09.2006

 

Po stracie piłkarskiej Ligi Mistrzów Polsat odebrał publicznej telewizji siatkarską Ligę Światową - pokaże też m.in. walki Adamka i Włodarczyka.

Poinformował w środę na konferencji prasowej w Warszawie dyrektor ds. sportu stacji, Marian Kmita.

 

"W naszej telewizji pokazane zostaną dwa największe pojedynki bokserskie tego roku z udziałem polskich zawodników: Tomasz Adamka z Australijczykiem Paulem Briggsem w obronie tytułu WBC w wadze półciężkiej oraz Krzysztofa Włodarczyka z Amerykaninem Steve'em Cunninghamem, którego stawką będzie pas federacji IBF w kategorii junior ciężkiej" - powiedział Kmita.

 

Walka Adamka odbędzie się 7 października w Chicago (na tej samej gali boksować będzie Maciej Zegan - z Amerykaninem Nate Campbellem - w pojedynku eliminacyjnym IBF w wadze lekkiej), a pojedynek Włodarczyka - 25 listopada w Warszawie (hala Torwar).

 

Kmita poinformował również o podpisaniu trzyletniej umowy z grupą promotorską Hammer KnockOut Promotions na transmisje z gal bokserskich w Polsacie. "Będzie ich rocznie co najmniej dziesięć z kraju i tyle samo z zagranicy" - dodał.

 

Zarówno Adamek, jak i Włodarczyk (także Zegan), przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowują się do swoich walk. Adamek przebywa na Florydzie, zaś zawodnicy związani z Hammerem - w Chicago. Wszyscy sparują z mocnymi rywalami.

 

Dziś Polsat poinformuje o swoim największym sukcesie w ostatnich miesiącach - zabraniu telewizji publicznej siatkarskiej Ligi Światowej. - Kupiliśmy prawa na dwa lata, później postaramy się przedłużyć umowę. Pokażemy nie tylko mecze Polaków, z jednej edycji przeprowadzimy nawet kilkadziesiąt transmisji - mówi "GW" jeden z pracowników stacji.

 

W środę Polsat kupił też o prawa do rewanżowego meczu Pucharu UEFA Iraklis Saloniki - Wisła Kraków.

 

Stacja zdobyła także prawa do transmisji znaczących imprez siatkarskich: najbliższych mistrzostw świata kobiet i mężczyzn w Japonii, Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, turniejów World Grand Prix, Polskiej Ligi Siatkówki mężczyzn, pucharów europejskich i turniejów siatkówki plażowej z cyklu Swatch FIVB World Tour. Oznacza to pozbawienie kanału TVP Sport ważnych pozycji w zapowiadanej ramówce.

 

Oprócz tych lokomotyw programowych Polsatowi udało się kupić prawa do kilku interesujących pozycji piłkarskich, chociaż nie tak efektownych jak Liga Mistrzów. Lukę po niej mają wypełnić wybrane transmisje meczów w ramach eliminacji do ME 2008 kilkunastu reprezentacji, m.in. Włoch, Niemiec, Holandii i Szwecji i w wielu ligach europejskich (m.in. portugalskiej, holenderskiej i szkockiej), w Pucharze Niemiec i Francji, a także kanały klubowe najsilniejszych drużyn Starego Kontynentu.

 

W ofercie Polsatu są jeszcze pozycje dla kibiców koszykówki (mistrzostwa Europy), piłki ręcznej (mistrzostwa świata i Europy), rugby (Puchar Świata 2007), żużla (Ekstraliga i liga szwedzka), tenisa (Wimbledon, turnieje Masters Series i wybrane turnieje WTA i ATP), lekkiej atletyki (mityngi Grand Prix IAAF), hokeja (mistrzostwa świata), narciarstwa klasycznego i alpejskiego, tenisa stołowego i golfa (British Open 2007).

autor artykułu: masz-pap-Gazeta Wyborcza-Rzeczpospolita

 

 

trzeba przyznać że robi sie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowieccie mi dlaczego polsat ma taka dobra prase, jak c+ kupil jakos lige to mamy pod koniec PS mala wzmianke , a jak cos zrobi polsat / lub ma zamiar jak 3 lata temu kupic magazyn ligowy i lige hiszpanska/ to jest ogromny artykul na glownej stronie sportowej ?. powiecie sie czepiam ale tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jes po prostu łatanie dziur po lidze mistrzów i bundeslidze. To nie jest to samo co siatkówka czy boks. Polsat to DNO!!!! A to że nie bedzię ligi swiatowej w TVP czy boksu to jakoś z tym przeżyje. Oni myślą że cała Polska rzuci się na dekodery w tym ja. Nie chciałbym tego nawet za darmo!!!!!!!!!! Bo to że od kogoś "wyrwio" kawełek imprezy sportowej to sobie pomysla ze ludzie pujdą odrazu kupić dekodery. A co do tego, że tyle zakupów sportowych zrobił Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! to pewnie w nie długim czsie "odbije się czkawką" u abonentów w postaci prezentu jakim jest podwyżka abonentu. Przecież Solosz nie straci tyle kasy!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega troche za ostro zaatakowal .Ja jako od zawsze abonament c+ i wlasnie wymuwiony z cp / po 13 miesiacach/ , widze to tak ze sie staraja i biora co jest . Najlepsze ligi europy sa drogie , a oni kupuja aby utrzymac abonament na granicy 49,90 / albo 70 kilku/ sa to ciekawe sprawy ale ja zauwazylem jak mialem dwie platformy to na cp nie mialem czasu / pieniadze wyrzucilem w bloto / . ZA duzo do ogladania, jest jeszcze rodzina. Znajda sie chetni , ja wybralem co innego . a komus oferta podpasuje , powodzenia ,kazdy oglada co chce i ile ma kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...