Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie, to chyba tutaj kilkanaście stron temu śmialiśmy się, że w trakcie meczu Euro2008 będą reklamy puszczać ?

 

Dziś po KAŻDEJ przerwie czy to technicznej, czy między setami leciała reklama. Do tego w ciągu meczu pasek Plusa zachęcający do wysłania Smsa.

 

Fakt z reklamami w przerwach technicznych trochę przesadzili ale jak oglądałem dziś chwilę mecz Anglia Brazylia na SportItalia to tam był mecz przerywany reklamą!

 

Co do smsa to zachęcał do wzięcia udziału w konkursie gdzie było można wygrać bilety na finałowy turniej ligi światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z reklamami w przerwach technicznych trochę przesadzili ale jak oglądałem dziś chwilę mecz Anglia Brazylia na SportItalia to tam był mecz przerywany reklamą!

 

Co do smsa to zachęcał do wzięcia udziału w konkursie gdzie było można wygrać bilety na finałowy turniej ligi światowej.

 

Czyli reklam w trakcie meczu Euro2008 można się spodziewać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło w TV z AUTO zmienić format na 16:9 i było ok :P

Fajnie się oglądało.

 

albo przełączyć na Polsat (kanał 1) tam przekaz był normalny,

 

ps. co do reklam to aż się we mnie zagotowało :evil::evil::evil::evil:

poleciało parę k..- podobnych wyrażeń i momentalnie na kilkanaście sekund zmieniałem kanał na mecz Włochy - Francja :lol::lol::lol:

w dalszym ciągu brak JAKICHKOLWIEK statystyk :!: żenada :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie Sport obraz był "sztucznie" rozciągnięty w pionie aby nie było widać czarnych pasów, ale po jakiego grzyba :shock: to nie mam pojęcia, przecież te pasy na normalnym ekranie by nie przeszkadzały.

 

wg mnie lepiej by się oglądało z pasmami niż tak maksymalnie rozciągnięty obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem :P Przy nastepnym meczu zobacze to dokładnie :P

 

Edit:

I tak jak pisałem, przecież PS nie nadaje w 16:9 tak jak np. ARD bo na TV 4:3, i nie mozna uzyskac czarnych pasow, aby obraz nie byl znieksztalcony. Ale dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem poznac Wasze zdanie w jednej sprawie. od pewnego czasu podczas ogladania transmisji sportowych na polsacie "dostaje drgawek". czy to liga swiatowa, czy F1 czy boks, wszedzie w przerwach sa reklamy !!! rozumiem ze jest to stacja komercyjna, ale to przechodzi wszelkie pojecie ! jest to ogromna szkoda dla kibica ! chocby dzis podczas walki goloty. puszczaja reklamy, a w tym czasie zapadla juz decyzja o wygranej goloty ( ja sie tego np nie spodziewalem , myslalem ze to koniec rundy). nie wiem dlaczego polsat przybral taka strategie, ale jest ona mocno denerwujaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom troche denerwujace te reklamy, jednak przygotoanie ogolne jest lepsze jak w tvp i dodam jeszcze ze nie bez przyczyny polsat sport osiaga tak dobre wyniki finansowe(lepiej jak inne kanały takie jak tv4, tvn7), jako kanał tematyczny najlepiej zarabia z wszystkich, no coz zbieraja kase na lige polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś finał Pucharu Ekstraklasy.

Aż mi ciarki przechodzą jak sobie pomyślę, że mecz będą reklamami przerywać.

Np. Strzał ponad bramką. Rozpoczynać ma bramkarz i w tym czasie wcisną jakąś reklamę.

 

Wczoraj było więcej reklam, niż walki. Na nieszczęście Polsatu walka skończyła się po 2 rundach, więc po walce i wywiadzie puścili długie pasmo reklam. A o przerwach między rundami nawet nie wspomnę. Nawet człowiek nie mógł zobaczyć końca walki :twisted:

 

 

Pamiętam, że kiedyś na TVP jak leciał mecz USA-Polska i sygnał mieli z Ameryki, to przy liczniku (tam gdzie jest wynik i czas) co 10 minut zmieniały się reklamy. Zdecydowanie jest to lepszy sposób, niż reklamę w trakcie meczu. Na LŚ mogliby takie coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś finał Pucharu Ekstraklasy.

Aż mi ciarki przechodzą jak sobie pomyślę, że mecz będą reklamami przerywać.

Np. Strzał ponad bramką. Rozpoczynać ma bramkarz i w tym czasie wcisną jakąś reklamę.

 

no w przypadku meczy az tak zle nie jest bez przesady nie ma reklam w trakcie meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że nie jest u nas jeszcze jak w Czechach czy we Włoszech :P Czesi to potrafią za[beep] cały ekrac podczas kluczowej akcji reklami Tipsportu czy Skody, a na Rai to juz wogóle potrafią wogóle przerwać mecz aby dac reklamę :P Kto oglądał u nich Puchar Włochh ten wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...