Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ten krawat przypominał Tobie to co mi..... :lol: A mnie przypominał :lol:

 

 

Żweby nie było sam siebie ocenzurowałem...

 

Zaproszenie Kuleja też średni pomysł... gościu komentując walkę z Adamkiem mówił ciągle że Adamek wszystkie ciosy na rękawice przyjmuje - a tem przeciez niemiłosierne baty dostawał :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma prawa do następujących imprez siatkarskich:

* wszystkie mecze i turnieje z udziałem reprezentacji Polski seniorów rozgrywane w latach 2007-2008 na terytorium Polski, w szczególności mecze Ligi Światowej w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze i turnieje rozgrywane na terytorium Polski w ramach eliminacji do mistrzostw świata i Europy mężczyzn w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze i turnieje rozgrywane na terytorium Polski z udziałem reprezentacji Polski seniorek w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze rozgrywane na terytorium Polski w ramach Turniejów World Grand Prix kobiet w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze rozgrywane na terytorium Polski w ramach Turnieju Eliminacyjnego do World Grand Prix kobiet w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze i turnieje rozgrywane na terytorium Polski w ramach eliminacji mistrzostw świata i Europy kobiet w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze turniejów rozgrywanych na terytorium Polski w ramach Swatch FIVB World Tour mężczyzn w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze turniejów rozgrywanych na terytorium Polski w ramach Swatch FIVB World Tour kobiet w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze i turnieje organizowane w ramach mistrzostw Polski mężczyzn w siatkówce plażowej w latach 2007-2008;

 

* wszystkie mecze i turnieje organizowane w ramach mistrzostw Polski kobiet w siatkówce plażowej w latach 2007-2008;

 

* wszystkie inne imprezy sportowe, mecze i turnieje organizowane na terytorium Polski z udziałem narodowej reprezentacji Polski mężczyzn oraz narodowej reprezentacji Polski kobiet w latach 2007-2008.

Więcej info TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chyba chodzi o prawa do nadawania na danym terenie... tak na chlopski rozum moge powiedziec, ze jesli jest mecz Brazylia-Polska w Rio to tylko Polsat go pokazuja na terenie Polski- nie żadna inna stacja...

 

co do tego magazynu to boks mnie narazie nie kreci ( glownie po walce Adamka)... ja jestem typem kibica, ktory interesuje sie sportem dopiero po jakiejs wiekszej imprezie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule tym także jest napisane:

....Dzięki tej umowie Polsat otrzymuje wyłączne prawa do transmitowania najważniejszych wydarzeń siatkarskich z udziałem reprezentacji Polski.....

Polsat ma prawa do wszystkich w/w zawodów rozgrywanych w Polsce + LŚ w całości, przynajmniej tak wiem z innego forum siatkarskiego :wink:

Do innych zawodów np. ME, GP czy plażówkę które są rozgrywane poza Polską Polsat już tych praw nie posiada.

Troche masło maślane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ten cały p.Kołtoń powinien się lepiej wziąć za pracę w jednej z gazet sportowych, gdzie był redaktorem (nie będę mówił głośno, ale pewnie wiecie o jaką gazetę chodzi :wink: ) , bo jego komentowanie nie należy do najlepszych... Po prostu jest słabe ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę to może i ma, ale jak nie ma obok siebie towarzysza - innego komentatora (najczęściej Borka) to komentowanie za bardzo mu się nie udaje... Gdy komentuje mecze z Borkiem to wychodzi to mu nie najgorzej. Ale myślę ogólnie, że rola komentatora nie jest dla niego...Musiałby się trochę podszkolić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieloo - co do TVP to może powalczą o finał LŚ, ale myślę, że za bardzo nie będą chcieli na to kasy wydawać. A TVN do tej pory za bardzo się siatkówką nie interesował, więc teraz będzie (chyba) tak samo. Więc prawdopodobnie Polsat zgarnie te prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Canal+ zapłaci karę :D

 

http://www.ligapolska.biz/news.php?id=7597

 

I bardzo dobrze, niech teraz jeszcze Polsat kupi OE i odpadnie ostatni argument CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! abym do niej przeszedł ;]

Jakiś absurd. Nie wiem co jest złego w prawie pierwokupu? Na rynku jest to powszechnie stosowana zasada przez przedsiębiorstwa. Kluby OE nie są żadnym publicznych dobrem, są to prywatne przedsiębiorstwa w tym momencie które mogą korzystać ze wszystkich swobód wolnego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o coś większego. Z tego co pamiętam, to ta kara już dawno była nałożona (teraz jest wynik odwołania - nieudanego zresztą).

Chodziło o to, że Stacje składały propozycje, a Canal+ mógł to wszystko "zobaczyć" i podać lepszą ofertę na podstawie tej wiedzy którą uzyskali. Przez to ponoć jedna ze stacji nawet nie wzięła udziału w przetargu.

 

Mam nadzieję, że się nie pomyliłem i nie przekręciłem faktów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem sprawę pierwokupu rozumuje się w taki sposób- dotychczasowy "dzierżawca, właściciel praw itd." ma prawo wygrać przetarg jeżeli jego oferta jest co najmniej równa najwyższej zaoferowanej przez konkurencję i ma niezbite prawo uczestniczenia w przetargu, a nie że nieważne ile zaoferuje a i tak wygrywa przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...