Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Drill co ludzie by powiedzieli gdyby niebylo losowania. na tylu kanalch FTA min.Eurosporcie bylo LIVE ze kazdy by sobie obejrzal. Co do PS kiedys byl to kanal za male pieniadze oferujacy naprawde wiele ale z roku na rok poziom jego ramowki leci na leb.

 

Po prostu nie wypada stacji ,która wykupiła prawa do pokazywania wszystkich meczów EURO 2008 nie pokazywać losowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do losowania - mogliby sobie naprawdę darować.

...

Czy oni będą nas raczyć samymi losowaniami ?

 

Chyba każdy normalny kibic chce oglądać w telewizji sportowej MECZ , a nie jakieś wywiady, losowania, " przy herbatce o futbolu "

 

:censored: Chłopie, ależ pojechał po bandzie. A powiedz mi jaka tv, która ma prawa do tego typu imprezy odpuści losowane? Równie dobrze mogłeś powiedzieć, żeby tvp darowała transmisje z otwarcia IO i puściła jakiś mecz. :roll:

 

 

A co do PS - mi to rybka, mam PSE, EU i TVP SPORT (dzięki kochanej kablówce odkryłem ten kanał, by... powiedzieć, iz jest g*wnem pokroju NSport). Prócz tego, iz jest tańszy (bo z pakietem familijnym) to jeszcze Polsat zarabia na nim w sieciach kablowych (zwłaszcza lokalnych), gdzie cena za prawa do niego jest niska. Tak jest w wielu krajach i nie ma co robić sie na oburzonego. Praw rynku, komuna i jej doktryna sprawiedliwości (na szczęście) upadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PS - mi to rybka, mam PSE, EU i TVP SPORT

 

Co to wnosi do dyskusji ?

 

A ciągnąc temat nie przesadzajmy - nikt nie burzy się, że np. na N nie ma kwalifikacji albo losowania Ligi Mistrzów. Skoro to losowanie było na EU to znaczy że jest to rzecz na tyle badziewna, że szkoda się kłopotać na jej pokazywanie. Nie o samo losowanie chodzi , tylko o to że - jak ktoś już napisał - z małego widowiska Polsat znowu robi megashow , bo przecież prócz tego było kilkugodzinne bezproduktywne studio , które zapchało ramówkę w tak dobrej porze dla meczów. Nie rozumiem tego trochę. Może inni lubią jak w kanale sportowym są beznadziejne wywiady i herbatki ( ale przecież taką formułę ma po części TVN24 w którym studio sportowe jest co godzinę ) , ja jednak wolę widzieć sport.

 

Faktem jest, że PS staje się kanałem publicystycznym. Być może takie są twarde prawa rynku. Obawiam się jednak, że poskutkuje to stratą niemałej ilości abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem negocjacje powinny się zakończyć do jutra, ponieważ UEFA postawiła taki warunek stacjom, które mają transmitować mecze. Jeśli do tego czasu obie telewizje się nie dogadają, Polsat zrobi to samodzielnie. W paśmie otwartym pokaże mecze Polaków, pięć innych rozgrywek grupowych, mecz otwarcia, finał, dwa ćwierćfinały, jeden półfinał. Reszta pojawi się w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

źródło onet.pl

 

3+5+1+1+2+1 = 13 meczów.

Miało być 31, inne źródła mówią że 19, a teraz 13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie będą .Pobawmy się w jasnowidza. Zrobią tak :

 

PSE - wszystkie mecze na żywo.

PS - komentarze, wywiady, studia pomeczowe, analiza dnia, podglądanie treningów uczestników mistrzostw, Cafe Futbol wydanie specjalne itd, też na żywo :D

P zwykły - mecz otwarcia, mecze Polaków, finał. Tylko. Może po północy w tym ich magazynie sportowym powtórka jakiegoś meczu. Albo może jakiś półfinał pokażą na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubert - sprzeczać się sprzeczaliśmy bo tak mówi strona Uefa.com.

Poza tym jeśli Polsat nie sprzeda TVP tych transmisji, to będzie chciał jak najwięcej dać na otwartej antenie tylko po to, by nie stracić kasy na tych prawach.

Już się pisze o tym, że stracą na tej imprezie...

 

Tak na marginesie - dlaczego tych praw nie mógłby dostać TVN? Przecież na TVP świat się nie kończy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant zrozum że TVN ma swoja platformę a TVP nie... i pod tym względem jest TVN konkurencją

 

Spełnia, spełnia, inaczej nie dostałby magazynu ligowego.

 

Jeżeli Polsat zostanie sam z Euro, to nie zarobi na PS i PSE, tylko reklamy na głównym Polsacie pozwolą im wyjść przynajmniej na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant zrozum że TVN ma swoja platformę a TVP nie... i pod tym względem jest TVN konkurencją

 

TVP też ma mieć i to przed Olimpiadą, więc możliwe że akurat na Euro zdążą... Poza tym co to za argument z tą platformą? Czy dla abonentów N robi różnicę oglądanie meczów na TVP1 lub TVN? Ważne by oglądali :)

A jeśli już mam się czepiać, to nie TVN ma platformę, a ITI ;)

 

Jakoś mnie nie przekonujecie :P Tak czy siak muszą komuś to sprzedać. A czy to TVP czy TVN to dla nich powinno być zupełnie obojętne.

 

Jeśli tych praw nie odsprzedadzą to zobaczymy ile kosztuje honor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.uefa.com/competitions/euro/o ... 31300.html

 

Exclusive rights

UEFA and Polsat today signed an agreement which gives the Polish television company exclusive rights to show all 31 games at the tournament held in Austria and Switzerland. All will be free to air, with additional coverage available on the broadcasters' pay television channels, Polsat Sport and Polsat Sport Extra.

 

oficjalna strona UEFY... no to wg tego wszystkie mecze idą w otwartym Polsacie, czy nie tak? a jak idą w otwartym to z reklam wyjdą na zero... więc sublicencja dla TVP to zarobek, ale mniejszy prestiż... inna sprawa, że kolejne MŚ i ME ma już TVP, więc Polsat pewnie nie odda im tak łatwo swojej ostatniej wielkiej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...