Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że Polsat akurat z tym pakietem zrobił dobry interes. Na ogół mecze słabszych drużyn w Serie A z najlepszymi są ciekawsze niż " szlagiery ", bo najbogatsze kluby grają ze sobą zachowawczo, by " nie zrobić sobie krzywdy " ( widać, że się po prostu układają między sobą za zielonym stolikiem ) , bardzo dużo remisów i to bezbramkowych jest w takich spotkaniach. Natomiast gdy gra silna drużyna ze słabszą, zwłaszcza na terenie tej słabszej jedni i drudzy się otwierają - faworyt nie jest skrępowany i pokazuje ładną piłkę, musi wygrać. Zaś gospodarz wie, że jeśli nie chce spaść z ligi, nie może tracić punktów na własnym stadionie nawet z silnymi drużynami, ma też publiczność za sobą. Stąd są to w Serie A mecze z najładniejszą, najciekawszą piłką.

 

Niestety, choć był wczoraj w środę mecz ligi włoskiej na PS, to już w weekend nie będzie żadnego. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja obserwacja poprzedzona wieloletnim (!) wnikliwym oglądaniem Serie A ( miałem kiedyś C+) . Taka jest specyfika tej ligi. Oczywiście, zdarzają się ciekawe mecze także z najwyższej półki, ale na ogół jest tak jak mówiłem. Oczywiście twierdzisz, że nie było tam największej od lat afery korupcyjnej w Europie z głównym udziałem najbogatszych.

 

I nie mów, że PS to jest mój kanał bo niebawem z niego rezygnuję, co nie zmienia faktu, że taka jest liga włoska, w przeciwieństwie do angielskiej czy hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokażesz mi listę wszystkich meczy, które mogłyby lecieć na zywo w PS, w czasie treningów F1, czy innych programów, to może przyznam ci rację, odnosząc się do twoich narzekań. Ale to jest oczywiste, żę żaden kanał sportowy nie pokaże meczu na żywo, jeżeli w tym czasie ten mecz się nie odbywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że poziom rumuńskiej ligi jest niski :) To, że jest wyższy od nędznej polskiej, to nie znaczy, że jest wysoki :)

Przyznam się, że myślałem, że drużyny rumuńskie są lepsze, ale mecz z Zagłębiem tego mi nie pokazał.

 

Mimo tego chyba lepiej się ogląda rumuńską piłkę od greckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że PS jest MNIEJ płatny ( ale też płatny ) nie oznacza że można do niego dawać same [beep]a. Niezrozumiałe dla mnie, że dziś o 14 jest mecz który i tak leci na tv4 , potem studio po meczu potem analiza kwalifikacji a potem stara odgrzewana walka. Świadczy to ewidentnie o wymuszaniu zakupu droższego pakietu i Polsat zaczyna pod tym względem prześcigać C+ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...