Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolicie że odpowiem :

 

Nie uważam, żeby mój poprzedni post był żenujący. Nikogo w nim nie obrażam ( słowo " cwaniak " nie jest uważane powszechnie za obraźliwe ) wyraźnie podkreśliłem też, że nie żywię do pana S. jakiejś antypatii , nie życzę mu źle. Powołałem się jedynie na pewien fakt dotyczący osób z jego środowiska.Nie jestem zwolennikiem Pisu ( ostatnimi czasy wręcz dokładnie przeciwnie ).

 

Pozwoliłem sobie wyrazić jedynie krytykę wobec jego polityki prowadzenia PS. Sądzę że to on stoi za ogólną decyzją, by lepsze transmisje przerzucić do wyższego pakietu. A co to za gadanie, że można popatrzeć na piękne kobiety ? Jak ktoś chce sobie popatrzeć na piękne kobiety, to ma dużo innych stacji, a skrajnie mówiąc może sobie wykupić kanał 99. PS przypomnę jest kanałem SPORTOWYM , a nie np. erotycznym i w kanale sportowym chcę widzieć sport ( i to przez duże S z racji definicji kanału sportowego ) , a nie piękne kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Piątek, 14 grudnia 2007

21:00 Liga włoska w siatkówce kobiet: Foppapedretti Bergamo – Unikom Sassuolo NA ŻYWO

Czyli siatkówki ciąg dalszy.

Jedno co mnie pociesza to, że jest PŚ w Skeletonie i Bobslejach i jeszcze Narciarstwo Alpejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Farfał, członek zarządu TVP SA, który przejął część kompetencji odwołanego w ubiegłym tygodniu wiceprezesa Roberta Rynkuna-Wernera, będzie odpowiadał za negocjacje z Polsatem w sprawie praw do transmisji Euro 2008.

 

Przed tygodniem Polsat poinformował, że pokaże wszystkie mecze Euro 2008 wyłącznie na własnych antenach, chociaż od wiosny br. prowadził rozmowy z telewizją publiczną w sprawie odsprzedania jej części praw do pokazywania turnieju. Przeciwny podpisaniu umowy na kilka dni przed awansem Polaków do finałów rozgrywek był Rynkun-Werner, który tłumaczył, że porozumienie z Polsatem jest niekorzystne finansowo dla spółki.

 

Telewizja Polska zamierza w najbliższym czasie skierować do Telewizji Polsat list intencyjny w sprawie powrotu do rozmów o nabycie sublicencji na pokazywanie najciekawszych spotkań turnieju – w tym z udziałem reprezentacji Polski. - Prawa do Euro 2008 są dzisiaj warte więcej niż dwa tygodnie temu, co nie przekreśla możliwości porozumienia się. Wszystko zależy jednak od decyzji właściciela Polsatu, który oszacuje, co będzie dla nas bardziej opłacalne – uważa Marian Kmita, dyrektor programowy Polsatu ds. sportu.

 

Źródło: presserwis(AG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Piątek, 14 grudnia 2007

21:00 Liga włoska w siatkówce kobiet: Foppapedretti Bergamo – Unikom Sassuolo NA ŻYWO

Czyli siatkówki ciąg dalszy.

Jedno co mnie pociesza to, że jest PŚ w Skeletonie i Bobslejach i jeszcze Narciarstwo Alpejskie.

 

No nareszcie. Dawno siatkówki nie widziałem to będzie okazja popatrzeć :lol:

Choć niektórzy pewnie powiedzą, że dawno kobiety nie widzieli to też sobie popatrzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli,to jakim kosztem?Ponad pol ceny zaplaci TVP,czy odda czesc MS 2010?NIE WARTO! ME przy MS to mala imprezka,pomimo tego,ze pierwszy raz wystapia Polacy,a w RPA nie wiadomo czy w ogole beda.Ranga imprez jest jednak nieporownywalna,podobnie jak i samo zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli,to jakim kosztem?Ponad pol ceny zaplaci TVP,czy odda czesc MS 2010?NIE WARTO! ME przy MS to mala imprezka,pomimo tego,ze pierwszy raz wystapia Polacy,a w RPA nie wiadomo czy w ogole beda.Ranga imprez jest jednak nieporownywalna,podobnie jak i samo zainteresowanie.

 

ME w piłce są sto razy ciekawsze niż MŚ, bo na ME nie ma tych "potęg" takich jak Arabia Saudyjska, Tunezja czy Trynidad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli,to jakim kosztem?Ponad pol ceny zaplaci TVP,czy odda czesc MS 2010?NIE WARTO! ME przy MS to mala imprezka,pomimo tego,ze pierwszy raz wystapia Polacy,a w RPA nie wiadomo czy w ogole beda.Ranga imprez jest jednak nieporownywalna,podobnie jak i samo zainteresowanie.

 

Nie doceniasz kolego ME w piłce nożnej - to jest trzecia pod względem wielkości impreza w świecie po IO I MŚ w p.n :!::!::!:

 

ME w piłce są sto razy ciekawsze niż MŚ, bo na ME nie ma tych "potęg" takich jak Arabia Saudyjska, Tunezja czy Trynidad.

 

I tu się muszę z Tobą zgodzić, ale gdzie podziałeś jeszcze Tobago :?::!: oni są zawsze z Trynidadem :lol::lol::lol:

 

ps. chyba zamknąłem "jubileuszową" DWUSETNĄ stronę w tym temacie :!::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trynidad i Tobago Wam nie pasi?O malo nie dokopal Angolom i Szwedom.Nie porownujcie ME do MS.Wlasnie ze wzgledu na te potegi impreza jest duzo ciekawsza.Jest to duzo wieksza impreza i ogolnoswiatowa,budzaca znacznie wieksze zainteresowanie.Na ME rzadzi wyrachowana,zachowawcza gra taka jak Wlochow,czy Niemcow,wiec i poziom tych meczow jest dosc niski,a emocje najczesciej niemal zadne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o siatkarską lige włoską w polsacie sport to myśle że polsat sport nie podjął by się jej transmitowania:

po pierwsze pokazuje już siatkarską lige polską kobiet i mężczyzn

po drugi liga światowa, puchar świata itp.

a po trzecie polsat sport nie znalazł by miejsca w swojej ramówce na lige włoską w siatkówce bo ta jest tak pełna że nie było by gdzie wćisnąć.

Oczywiśći dla fanów siatki był by to hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na EPG PS to rzeczywiście sama siatkówka ;p już PSE sytuacja odwrotna sama piłka nożna :> może to taka zachęta do zakupu pakietu z PSE ^^

 

Tak btw ten mecz co teraz leci ma PS niezły bitrate rzędu 6Mbit, zdaje się że nadaje równolegle z PSHD bo widać skutki uboczne downscalingu (migotania na pustej widowni z dali) ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...