Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jeśli to prawda to chyba będę skakał z radości do sufitu i wyślę specjalne podziękowania dla Polsatu. :D

 

Jeszcze tylko mi się marzy żeby transmisje szły w kanałach otwartych (Polsat, PSN, TV4, TV6). A jak nie to zawsze jest ipla albo ewentualnie CP.

 

Czekam z niecierpliwością na konkrety!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się już jakiś czas temu, że raczej nie będzie F1 w otwartych kanałach i tylko raczej kodowana. Chociaż ja też mam nadzieje, że będzie na polsat sport news. Chociaż dyrektor polsatu mówił, że teraz nadchodzą czas wykupywania i pokazywania praw sportowych na wyłączności, a pokazywanie w polsat sport news to także w dvbt j w nc+, więc trzeba czekać na konkrety i potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Polsat Sport Extra . Od tego roku nie trzeba umieszczać F1 na stacji ogólnodostępnej , czyli niekodowanej . A dużo ludzi PSE nie ma i tam pewnie będzie . Ja nie rozumiem . Nie zmieniałem oferty od 6 lat , cały czas mam Familijny HD za 49,90 ( niekiedy pół roku za darmo i wszystkie kanały ) i od 6 lat mam cały czas te dwa kanały , a niektórzy do tej pory nie mają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pamiętam 3 lata temu dokładnie 31 stycznia Polsat ogłosił przedłużenie licencji na lata 2011-2013, teraz podobnie, lecz jeszcze nie na szeroką skalę. Z jednej strony kanał kodowany jak PSE dostępny tylko w CP to dobra opcja na przyciągnięcie klientów. Z drugiej strony kanał otwarty wydaje mi się da lepszą oglądalność. Nie ma co spekulować, poczekajmy na kolejne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał kolega Patryk, wszystkiego dowiemy się w połowie lutego. Dla mnie mogą nawet kodować, oczywiście wiem, że niektórzy nie mają PS Extra i chcieliby F1 np. w TV4 jak to kiedyś bywało i moim zdaniem jest to bardzo prawdopodobne. Jeśli MotoGP jest na antenie ogólnopolskiej, tak samo jak Porsche Supercup nie widzę problemy aby dać transmisje do kanału otwartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2 finału TIM Cup:

 

1. MECZE

04.02 | 21:00 | Udinese (1) - Fiorentina (1) Polsat Sport HD

05.02 | 20:45 | Roma (1) - Napoli (1) Polsat Sport Extra HD

2. MECZE

11.02 | 21:00 | Fiorentina (1) - Udinese (1) Polsat Sport HD

12.02 | 20:45 | Napoli (1) - Roma (1) Polsat Sport News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Może szansa na wprowadzenie takiej jakości jest, bo ma być już w tym miesiącu Polsat News w HD. Więc może postarają o HD także w Polsat Sport News (i ewentualnie niech zmienią nazwę na Polsat Sport Open, to byłaby odpowiedniejsza nazwa z uwagi na dostępność; krótkie pasma informacyjne co godzinę oraz pasek informacyjny mogłoby na tym kanale pozostać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o F1 to jedno wydaje się być pewne - jeśli Polsat kupił F1 to aż na 6 lat (2014-2019), bo takie prawa kupił w Polsce pośrednik MP & Silva od FOM i takie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napoli (1) - Roma (1) Polsat Sport News

 

Mogliby się postarać o HD dla kanału Polsat Sport News, bo aż żal taki mecz pokazywać w marnym SD :roll:

Nieprędko. Przecież w Polsacie się czeka na wersję HD kilka lat, widać to po PN,kt ory czekał przesz lo 5 lat, PSE też dopiero niedawno się doczekał takowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...