Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zyskał Euro2008 lige rosyjską część włoskiej retransmisje najważniejszych meczy angielskich drużyn lige szkocką,portugalską Puchar Ekstraklasy Polską lige koszykówki i siatkówki( Ligę Światową Mistrzostwa Świata) , Puchary Włoch Niemiec Francji Formułke 1 rozszerzyło o kwalifikacje, ma cały czas holenderską ma też prawa do wszystkich najważniejszych gal bokserskich ma dużo tenisa po za tym sezon na polowania trwa:)) a przecież nie jest powiedziane czy Tvp nie podzieli się prawami z MŚ 2010-14 bo jeżeli Polsat wygra prawa do Euro 2012 to Tvp zrobi wszystko by przynajmniej dostać taki pakiet jak na MŚ 2002 a już chodzą słuchy że Polsat ma zamiar podzielić się Euro2008 z Tvp więc być może Tvp podzieli się z nimi swoimi prawami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ -retansmisje ligi angielskiej i ligi mistrzow TO SĄ tylko retransmisje,

-może sie podzieli a morze jest długie i szerokie

-holenderskiej jak jeden mecz pojdzie na live w tygodniu to dobrze

-liga rosyjska to patologia,

-liga włoska tylko słabe drużyny,

-f1 leci na zwykłym polsacie

-polski kosz isiatka na TV4

-euro tez leci na zwykłym polsacie

-gale z golotai adamkiem na zwyklym polsacie

 

a wiec widzisz naprawde silna oferta :twisted::evil::twisted::evil:

 

czekam tylko jak zaczna puszczac lige norweska lub białoruska ale to juz chyba ne dlugo

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ale dobrze że są lepiej że są niż żeby ich nie było

- się zobaczy

- ale zawsze to jest najlepszy mecz kolejki

-przyznaje

- dać głodnemu chleb to piekarnie okradnie

- nie wszyscy mają dostęp do Polsatu tak samo jak nie wszycy mają C+

-przyznaje nie zaprzeczam

- wątpie żeby to Euro poleciało na zwykłym Polsacie choć się nie zdziwie

- w tę sobotę są aż 2 gale na dwóch polsatach aa Polsat nic żadna tylko te najważniejsze daje ale długo to nie potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sinus, na gałce sport sie nie kończy :wink:8)

Ja mam C+, CP a do niedawna (do wczoraj :twisted: ) i z tych trzech to właśnie PS i PSX mają najoptymalniejsze oferty dla fanów "nie-gałki".

Do tego f1 na otwartym kanale to tylko kwal i wyścig bez analizy, treningów :P (to jakbyś setkę flaszką nazwał), a liga rosyjska mi się bardzo podoba, wiec to kwestia gustu.

 

 

 

pawel20, zapomniałeś dodać Puchar Świata w Rugby, Heineken Cup, The Open, Wimbledon, A1, siatkówkę plażową (a zdziwicie się ile to ludzi ogląda) i kilku innych.

 

 

W porównaniu do C+ Sport (głównie gałka) ,TVP Sport (lekkoatletyka i rożne zapchaj dziury) i NSportu (dno) o wiele lepiej wypada. I choć maja daleko do mojego ulubionego kanału - Eurosportu- to na polskim podwórku wypadają bardzo dobrze.

 

W Polsce zaczynamy powoli mieć do czynienia z tym co jest powszechnością w USA - nadmiarem kanałów nad treścią jaką można pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobili mnie dziś tą informacją

 

ale nie ma tego złego płaciłem 60zł Polsatowi to teraz zapłacę 48 tvn akurat w kwietniu minie mi 17 miesiąc!!

trudno sami chcą sie pozbyć z tych 1,85mln!!

ciekawe czy nałapią do tych 2 milionów?

 

po co komu hd jak nie ma już dobrego sportu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawda jest taka, że to co stracili (Bundesliga, LM, Puchar UEFA i żużel) jest o wiele więcej warte niż wszystko to co zyskali.

 

F1 to nie jest byle odpad.

 

Puchar Rugby to nie jest byle odpad.

 

The Open to nie jest byle odpad

 

Wimbledon to nie jest byle odpad

 

Siatkówka to na naszym rynku z pewnością nie jest żaden odpad 8)

 

Na piłce świat się nie kończy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te wszystkie memoriały, to to akurat jest odpad, jedynie Ligę Światową i MŚ można obejrzeć, ale to nie są imprezy "długotrwałe" jak LM czy Bundesliga i na dodatek ME kobiet i mężczyzn były na TVP a nie w Polsacie, F1 jest na Polsacie i RTL, reszta tego co wymieniłeś jest raczej mało popularna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukruwać najbardziej oglądanom dyscyplinom sportu na świecie jest piłka nożna :)

 

Chodzi o to zeby ta piłka była na poziomie. Niestety z przykrością i ze smutkie też nie ma sie co oszukiwać musze stwierdzić , ze oferty programowe PS i PSE tego napewno w wiekszośći zwolenniko piłki nie dają .

 

Licze ze sie to szybko zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ 9 na 10 ludzi mając do wyboru nogę albo siatkę wybiera to pierwsze, to powinni mieć najwięcej piłki ( niech nic nie dokupują jeśli za drogie ale niech POKAZUJĄ TO DO CZEGO ( przynajmniej tak się reklamują ) MAJĄ PRAWA !!!!! ). Żeby zadowolić tego jednego, to w ramówce dla siatki też musi być miejsce, ale nie tak jak teraz. Że memoriał wypiera mecz na szczycie. Mówiłem już o tym tyle razy i nie chcę się powtarzać.

 

Oj człowiecze :!::!: z czegoś Ty się urwał :?::?::?:

Zwróć uwagę że polska siatkówka to poziom światowego szczytu ( także klubowa)

a poziom naszej piłki nożnej- poza reprezentacyjną to.... to można tylko klęknąć i zapłakać :cry::cry::cry::cry::cry:

 

euro na 1000000000000000% bedzie lecialo na zwyklym polsacie to juz bylo potwierdzone!!!!

 

Ostatni plus to tylko puchar świata w rugby, jest naprawde dobry tylko ze on jest raz na 4 lata :wink:

 

Tylko mecze naszej reprezentacji będą w otwartym Polsacie reszta w PS i Exstra a to już żadna nowiść.

 

sprawa jest prosta: polsat kupuje to czego nikt nie chce

przykład:ligi piłkarskie

 

:shock::shock: Wiesz... mnie akurat ligi piłkarskie to "zwisają" ale głupotę walnąłeś do potęgi :!::!::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ -retansmisje ligi angielskiej i ligi mistrzow TO SĄ tylko retransmisje,

-może sie podzieli a morze jest długie i szerokie

-holenderskiej jak jeden mecz pojdzie na live w tygodniu to dobrze

-liga rosyjska to patologia,

-liga włoska tylko słabe drużyny,

-f1 leci na zwykłym polsacie

-polski kosz isiatka na TV4

-euro tez leci na zwykłym polsacie

-gale z golotai adamkiem na zwyklym polsacie

 

a wiec widzisz naprawde silna oferta :twisted::evil::twisted::evil:

 

czekam tylko jak zaczna puszczac lige norweska lub białoruska ale to juz chyba ne dlugo

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

 

Chłopie przestań narzekac i zrezygnuj jak ci sie nie podoba

:!:

 

1)przynajmniej sa retransmisje czołowych klubów i nie tylko kibice N-ki moga obejrzec cale spotkanie LM.Dobrze ,ze daja "tylko retransmisje"

2)co tydzien ,lecą 1 lub 2 mecze i tylko raz sie zdarzylo ,aby nie puscili zadnego i nie marudz.np.w poprzedni weekend 2 hity byly live :D

3) sam jestes patologia.Futbol w Rosji stoi na zdecydowanie wyzszym poziomie niz nasza OE ,kiedy ostatnio polski klub zagral w LM lub wygral Puchar UEFA :?: (co oczywiście nie znaczy ,ze wole OE).Nazywanie ligi rosyjskiej patologia to znak ze nie znasz sie na pilce

4)NI TYLKO SŁABE DRUŻYNY ,bo leci Milan,Inter,Roma,Lazio itp.Tylko brakuje hitów typu Inter-Milan ,a oprocz tego spotkania najwazniejszych klubow mozna obejrzec

5)no leci na zwyklym zeby kibice mieli dostep ,ale nie maja do kwalfikacji i treningow (to dla prawdziwych fanow F1)

6)polski kosz i siatka na TV 4 ,ale niektore spotkania!

7)EURO na zwyklym ,bo chca zarobic na reklamach ,ale Euro w HD nie obejrzysz na zwyklym Polsacie :D

8)tylko niekore gale na zwyklym Polsacie i w dodatku bardzo okrojone

 

Jeśli masz dosyc CP to zrezygnuju a nie [beep]ol glupot :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prawda jest taka, że te " Re Transmisje " po kilku dniach są profanacją ... :roll:

Porównam to do czegoś takiego :

Wszyscy się bawimy w klubie na imprezie ( mecz piłkarski - live na canal+ )

Potem wracamy do domu z płytą DVD z tej imprezy. Idziemy spać . Po upływie dwóch dni przychodzi do nas dajmy na to kumpel i pyta się jak było ?

A my mu na to : Zaraz Ci pokaże, siadaj w fotelu i włączamy DVD :lol:

 

Dlatego też miesiąc temu zmieniłem CP na Cyfrę.

Płacę właściwie tyle samo - ale wiem, że w weekendy się nie nudzę.

Nikt mi nie odgrzewa starych kotletów.I nie wpaja że Holenderska, Rosyjska itd, to też alternatywa na najlepsze ligi.

A poziom OE, nie jest taki zły - wystarczy dobrze go pokazać i uruchomić wyobraźnię.Naj śmieszniejsze jest to, że Ci co psioczą na poziom OE nie mogą się doczekać meczów kadry lub meczów w pucharach.A gdzie byli cały rok ?

Mam kumpla , który zawsze śmiał się z OE - i patrzył tylko i wyłącznie na Premiership. Ale kiedyś obejrzał ze mną kilka meczy naszej extraklasy i p rzyznał , że to nie tylko o poziom czysto sportowy chodzi, ale też ważny jest czynnik patriotyczny.

Co by polsat nie wymyślił, wątpie by miał kiedykolwiek elastyczną ofertę.

Nie żałuję, że przeszedłem na Cyfrę.

 

ps. Nie dość, że więcej lepszej piłki - to przy okazji ciekawsze filmy na canal + -- za te same pieniądze -- :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy abonenci Cyferki jeszcze będziecie lamentować jak Tvp nie będzie pokazywać Euro My będziemy oglądać Euro a wy przez cały miesiąc odgrzewane kotlety w postaci klubu Kibica i też wtedy powiem że retransmisja to profanacja, ja wziąłem CP bo lubie nie tylko piłkę nożną ale także siatkę koszykówkę, tenis a i na F1 popatrze , może CP nie ma dobrej piłki ale te najważniejsze imprezy związane z piłką ma zawsze, ja tam wiem że długo będe Abonentem CP bo po perwsze za 50 zł mam wszystko to co mi potrzeba a po drugie jeśli chcę obejrzeć mecz Priemiership to ide do baru biore piwo i łącze przyjemne z pożytecznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zapytam tak:

 

co stoi na drodze aby TVP Sport nie miał się pojawić w Cyfrowym Polsacie????

 

i zacznę jako pierwszy odliczać przeszkody:

 

1. Sztandarowe pozycje PS i PSE /które właśnie straciły żużel a wcześniej LM Puchar UEFA itd./

 

2.Duża i wystarczająca ilość sportu za małe pieniądze /Eurosporty, Polsaty, ESPN, "extreme sport" to podnieście abonament, albo stwórzcie paczkę ze TVP sPort bo ludzie chcą polski żużel/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy abonenci Cyferki jeszcze będziecie lamentować jak Tvp nie będzie pokazywać Euro My będziemy oglądać Euro a wy przez cały miesiąc odgrzewane kotlety w postaci klubu Kibica i też wtedy powiem że retransmisja to profanacja, ja wziąłem CP bo lubie nie tylko piłkę nożną ale także siatkę koszykówkę, tenis a i na F1 popatrze , może CP nie ma dobrej piłki ale te najważniejsze imprezy związane z piłką ma zawsze, ja tam wiem że długo będe Abonentem CP bo po perwsze za 50 zł mam wszystko to co mi potrzeba a po drugie jeśli chcę obejrzeć mecz Priemiership to ide do baru biore piwo i łącze przyjemne z pożytecznym

 

Ale, wszystkie mecze Euro muszą być na otwartym Polsacie, taką już podpisali umowę i tego nie zmienią, nie chodzi tylko o mecze reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej kolego _fezuj - nie dość, że nie widzę nic nieprawdziwego w tym co napisałem , to jeszcze wyrażam zdziwienie dla takiej przesadnej chełpliwości naszą siatkówką. Moim zdaniem nasza siatkówka też nie stoi wysoko, zobacz jakie są nakłady od tylu lat a długo długo nie było żadnego efektu, mś rozbudziły nadzieje, ale szybko żeśmy wrócili do szeregu. Ostatnio reprezentacja piłkarska ma lepsze wyniki od siatkarskiej :D . Kluby PLS są niby sportowo lepsze niż OE ale też rzadko dochodzą wysoko, zazwyczaj odpadają rundę wyżej niż piłkarskie zespoły w Pucharze UEFA.

Tak czy inaczej, to nie zmienia faktu popularności nogi - w latach 70. siatkarze odnieśli większy sukces niż " orły Górskiego " , a kogo ludzie milionami oglądali, kogo powitali na lotnisku prawie jak papieża ?

 

Z całym szacunkiem Eurosport to kompletnie nie ta liga. Ale to dlatego, że jest bezpłatny. Dlatego pokazuje na ogół tylko najmniej popularne dyscypliny. Nigdy nie będzie stanowił konkurencji dla stacji komercyjnych.

A przez to co pokazuje słyszałem, że od lat już nie stoi finansowo dobrze ( firmy nie chcą już w nim reklamować swoich produktów ). A skoro tak, to być może za jakiś czas w ogóle zniknie.

 

TVP Sport ? Kpina. Prawie nigdzie tego nie ma, robili wielki szum co to za kanał będzie , jakie cudo. Tymczasem ten kanał jak słyszałem ma 5% Polaków i jestem skłonny dać temu wiarę, zważywszy że na moim osiedlu nie posiada go NIKT ! Dlaczego jest problem z daniem go na inne platformy ? Albo dlaczego nie mogą go udostępnić jak TVP1 czy Polsat ?

Zawsze to coś, a przerywanie transmisji w TVP1 finału mistrzostw Europy siatkarzy na konwencję wyborczą Pisu :shock: ( czy ktoś ma wątpliwości jeszcze, że to jest telewizja rządowa ? ) pokazuje, że w zwykłych kanałach publicznej sportu na pewno oglądać nie będzie można w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej kolego _fezuj - nie dość, że nie widzę nic nieprawdziwego w tym co napisałem , to jeszcze wyrażam zdziwienie dla takiej przesadnej chełpliwości naszą siatkówką...

P**przysz, p**przysz, p**przysz.

Polska liga siatkówki wraz z liga rosyjską to numero duo po włoskiej Serie A na świecie.

Jak się nie znasz na siatkówce, to się kurka nie wypowiadaj jak ekspert

 

 

Z całym szacunkiem Eurosport to kompletnie nie ta liga. Ale to dlatego, że jest bezpłatny. Dlatego pokazuje na ogół tylko najmniej popularne dyscypliny. Nigdy nie będzie stanowił konkurencji dla stacji komercyjnych.

A przez to co pokazuje słyszałem, że od lat już nie stoi finansowo dobrze ( firmy nie chcą już w nim reklamować swoich produktów ). A skoro tak, to być może za jakiś czas w ogóle zniknie.

TF1 od lat dostaje wiele "rad" by zamknąć projekt Eurosport i jakoś nic w temacie się nie dzieje. A czemu? Bo główne zyski to kasa z praw do emisji kanału w sieciach kablowych i platformach cyfrowych. A Eu był bezpłatny tylko z nazwy i od kiedy dla Niemców zdjęli niekodowany Eu to w d*pe można se wsadzić frazesy o bezpłatności EU.

Co do praw to główną zagwozdką jest to, że to kanał międzynarodowy i wiele federacji sportowych nie chce obniżać wartości kontraktów z nadawcami krajowymi z powodu EU (tak się m.in. rozbiła sprawa z F1 na EU po 1997, gdy FOM po prostu nie przyznał praw z obawy o mniejsze wpływy w UK, gdzie BBC i ITV były się o F1).

 

 

TVP Sport ? Kpina.

Polac mu. To kpina i to jaka. Nawet dobrze skrótu GP w żużlu nie umieją zrobić,a co dopiero ligę.

 

Ja PS i PSE jak oglądam nasze podwórko jak i najlepsza na świecie Elite League to wiem, ze chłopaki mnie nie zawiodą. a TVP Sport z powodu "ekonomicznej" polityki komentatorów od gałki nawet i tu wsadzą (nie zdziwię się jak Szaranowicza i tu posadzą).

Jak na razie to kiła, a nie program, tylko Nsport jest gorszy.

 

 

Co do Oferty PS PSE - chłopaki ja tam gałka specjalnie się nie interesuję (ale wiem co i jak) i mnie wali co za ligi tam będą. Ruska z tego co oglądałem jest lepsza od OE (a mam C+), a na pewno jest wyżej w rankingach niż nasza. Szkocja czy holenderska liga tez niczego sobie.

 

A dla laików - F1 k*rwa to nie tylko sam wyścig w niedzielę :!:

 

Przyznaję C+ jesli chodzi o gałkę ofertę ma o wiele lepszą, ale za jakie pieniądze. Czy w zarządzie nie ma osoby, która wzorem platform z innych krajów analizuje potrzeby rynku oraz (co chyba właśnie poszło im w zapomnienie) grubość portfela potencjalnych klientów.

Temu właśnie C+ od jakiegoś czasu stoi w miejscu przy 900 tys. klientów, a CP idzie po 2 mln - Solorz po prostu lepiej zrozumiał jak to działa i oferuje za naprawdę przystępna cenę rozrywkę na poziomie. Samą ofertą nikt jeszcze nie wygrał - trzeba to jakoś sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tylko to, że abonenci CP czują się mocno sflustrowani tym że mają dużo gorszą ofertę sportową od C+. Przez to tyle postów na forum PS i PSE i dodam jeszcze to ,że nie chcą się do tego przyznać.

 

Ps. Przecież każdy w Polsce wie że za lepsze trzeba więcej płacić i basta :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tylko to, że abonenci CP czują się mocno sflustrowani tym że mają dużo gorszą ofertę sportową od C+. Przez to tyle postów na forum PS i PSE i dodam jeszcze to ,że nie chcą się do tego przyznać.

 

Ps. Przecież każdy w Polsce wie że za lepsze trzeba więcej płacić i basta :!::!:

Mam C+ i CP i jakoś na frustrata nie wyglądam.

Jak powiedziałem wcześniej - pitolenie, ze w Polsce idą drożyzny za dobrą ofertę przejdę jest g*wno warta. Degeneraci z C+ myślą, ze żyją w próżni i każą płacić sobie za woje usługi bajońskie sumy.

Ja C+ mam jeszcze tylko z powodu HBO. Gdy umowa na wyłączność zniknie (a zniknie) to podziękuję serdecznie pijawkom.

To co robi C+ to nie jest dawanie jakości za kasę, a obdzieranie klientów pod pretekstem jakości. I w końcu ten pomysł na platformę powoli pada, bo ludzie wolą albo tanio i szybko w CP, albo lansowanie za pół ceny w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...