Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie da się ukryć że jeśli o dobrej platformie świadczy dobra oferta filmowa i sportowa to o dobrym kanale sportowym świadczy dobra oferta piłkarska a tą należy oceniać przez: obecność NAJLEPSZYCH lig europejskich, PUCHARU UEFA, CHAMPIONS LEAGUE, naszej rodzimej ekstraklasy oraz mistrzostw świata czy kontynentu 4 pierwszych polsat chyba nie ma a jeśli chodzi o ostatnią to nie wiem czy nie dubluje się trochę z TVP bo oni te duże imprezy przeważnie akurat solidnie transmitowali poza tym naszą polską grupę eliminacyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta co poniektóre posty to po prostu chcę się śmiać. Cały czas tylko narzekanie i narzekanie. Polsat ma takie a nie inne prawa do lig piłkarskich i jak jest możliwość pozyskania nowej to staje w przetargu. Zachowujecie się tak jakby te wszystkie najlepsze według Was ligi były dostępne za darmo, a Polsat nie chciałby ich wziąć. Poza tym druga sprawa. Czy tylko piłką nożna prawdziwy sportowiec żyje ? To jest kanał Polsat Sport, a nie Polsat Football ! Ja bardzo lubię polsatowskie kanały sportowe i brak ligi angielskiej czy hiszpańskiej nie doprowadza mnie do załamania i depresji jak co poniektórych. Jeśli to Wam tak nie pasuje to przerzućcie się do Cyfry + i sprawa będzie załatwiona, nie widzę problemu. Każdy tylko marudzić potrafi, a jak będą wszystkie ligi dostępne to i tak się znajdzie powód do narzekań, bo pewno nie będzie w HD, a tu krzywa tabela, a tu komentator się jąka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler dobrze powiedziane. co do uzytkownika georg to poco bralec cp jak ci wszystko nie pasuje. ze PS niema praw to tych lig. Co widzicie w HD jak to raczkuje i jest drogie. Odpowiec poco bralec CP a nie np. C+ czy n???? Jak kogos stac na tv HD to go kupi wezmie oferte HD w CP a jak go nie bedzie stac to pozostanie przy SD. Wracajac do tematu. Mnie oferta PS odpowiada gdyz jest urozmaicona roznymi dyscyplinami sportowymi i taki powinien byc prawdziwy kanal sportowy a nie tylko noga, noga i jeszcze raz noga. ok lubie popatrzec na jakas dobra lige ale tez lubie popatrzec na mecze siatkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza liga szkocka jest urozmaicona.

1 kolejka - Celtic

2 kolejka - Celtic

3 kolejka - Celtic

...

Do tego siatka, siatka, siatka i... siatka :P

 

Owszem oferta PS jest dość różnorodna, ale jeśli się bardziej przyjrzymy, to również mamy jednorodność oferty. Na pewno nie jest to takie urozmaicenie jakie daje Eurosport :)

 

Na C+ też nie leci tylko piłka nożna przecież ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiadomo ze pokazuje lidera mecze a nie jakiejs tam druzyny z ostatniego miejsca a warto takze dodac ze w celticu gra Zurawski i Boruc podobnie przeciez miejsce ma czy to w OE czy lidze hiszpanskiej czy innych glownie pokazywane sa mecze liderów a nie druzyn z ostatnich miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/......../

 

Owszem oferta PS jest dość różnorodna, ale jeśli się bardziej przyjrzymy, to również mamy jednorodność oferty. Na pewno nie jest to takie urozmaicenie jakie daje Eurosport :)

 

Na C+ też nie leci tylko piłka nożna przecież ;)

 

A masz jakiś problem z odbiorem Eurosportów? chyba nie-no to w czym problem, bo mi do szczęścia w temacie sportu na CP niewiele brakuje ( i to bynajmniej nie z braku jakiejkolwiek ligi "skopanej")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiadomo ze pokazuje lidera mecze a nie jakiejs tam druzyny z ostatniego miejsca a warto takze dodac ze w celticu gra Zurawski i Boruc podobnie przeciez miejsce ma czy to w OE czy lidze hiszpanskiej czy innych glownie pokazywane sa mecze liderów a nie druzyn z ostatnich miejsc

 

Dodatkowo po wczorajszym blamażu Bełchatowa możemy się skupić na lidze szkockiej, bo polska liga pokazała że jest na zaścianku Europy. Liga Szkocka to brzmi dumnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dlatego że nie mają praw do kanałów klubowych nhajlepszych klubów z ligi włoskiej to spada wartość tych tranhsmisji np. siena-sampdoria he he

a mecze z kanałów klubów angielskich są pokazywane chyba z retransmisją?

 

Zawsze były pokazywane retransmisje klubów angielskich. Prawa do kanałów klubowych ligi włoskiej nic im nie dadzą bo i tak nie mogliby pokazywać tych meczów na żywo, poza tym mają chyba Inter TV i Roma TV o ile się nie myle. Siena- Sampdoria może nie, ale np. Palermo-Milan czy Udinese-Juventus dużo ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się mają Inter TV napewno :D Chyba także Roma TV i Juve TV ,ale nie jestem pewien.

 

@georg akurat był mecz Palermo - Roma i mi się bardzo podobał.Mecze najelpszych klubów tj. Inter,Juve,Milan też będą.Jedyne czego nie zobaczymy to hitów tj.Inter-Juve itp.

 

@Fiant ,a C+ jakie pokazuje spotkania :?: Także liderów lub czołowych klubów.Jasne ,że nie pokażą np.Dundee - Hibernian ,bo oglądalność byłaby znikoma(ja bym oglądał :D )Pozatym pokazują też mecze na żywo Rangersów i Hearts :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PS nie pokazuje tylko Celticu :D Także co kolejkę Rangersów no i czasem Hearts.I tak fajnie ,że można oglądać 2 spotkania SPL w tygodniu :D

 

Kolejny weekend zapowiada się ciekawie w PS :D

 

I znów weekend pełen transmisji - m.in. na żywo 3 x Serie A, derby Moskwy, grecki klasyk!

 

Jak zwykle piłkarski weekend w Europie będzie obficie pokazany w naszych kanałach - relacjonować będziemy kilkanaście meczów, w tym 12 transmisji na żywo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to spotkanie stało na wysokim poziomie i przyjemnie się oglądało je.A pozatym brało w nim udział 2 polaków i była dramaturgia do samego końca.Kupili 4 mecze na żywo kwalifikacji do Ligi Mistrzów i wybrali najciekawsze propozycje.Czy uważasz ,że ten mecz do nich nie należał :?::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie martwi to, ze

 

1 kolejka - Celtic

2 kolejka - Celtic

3 kolejka - Celtic

 

ani

 

siatka, siatka, siatka i... siatka

 

bo pewnie tak jak większoć na tym forum lubie pilke nozna.... Co prawda zawiodlem sie na nich, w stosunku do LM i Bundesligi, ale wszystko mi wynagradza magazyn GOL (ostatnio dwugodzinny), w którym sš bramki z najważniejszych lig europejskich...

 

Na pewno nie jest to takie urozmaicenie jakie daje Eurosport :D

 

w wyzej wymienionym przypadku, w porownaniu do Eurosportu (magazyn Eurogole) PS wypada o niebo lepiej...

 

Co do innych sportó to podoba mi sie to ze trzymajš sie polskich reprezentacji... Tam gdzie im sie wiedzie, tam sa ludzie z PS... Taki obrot spraw powoduje wzrost liczby abonentow... I narazie nie zanosi sie na to, zeby stracili jednego... (mnie) :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...