Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to z komunikatu C+ bo niektórzy widzę znów podbijają niepotrzebnie atmosferę-Przez kolejne trzy lata polscy kibice będą oglądać ligę włoską w CANAL+. Dzięki nowemu kontraktowi CANAL+ pokaże „na żywo” większość meczów serie a w sezonach 2007/2008, 2008/2009 i 2009/2010.Pakiet gwarantuje widzom, że – tak jak dotychczas – obejrzą w CANAL+ wszystkie najważniejsze mecze ligi włoskiej. Obejmuje on spotkania najlepszych drużyn Serie A w tym Interu Mediolan, AS Romy, AC Milan, Lazio Rzym, a także – w przypadku awansu tego zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej – Juventusu Turyn. Stacja planuje dwie transmisje tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mówiąc o lidze greckiej, to na stronie Polsatu Sport nie ma już ligi greckiej ?? A co do ligi rosyjskiej to ja już od dawna oglądam i jest co oglądać !! No i jeszcze puchar Włoch był rok temu ?! No i Super Puchary chyba Włoch i Holandii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym komunikacie C+ nie ma ( w przeciwieństwie do np. OE, albo SGP ) , że są to prawa na wyłączność, za to jest napisane, że są to tylko dwa mecze w tygodniu ( z tego co pamiętam, jeśli nic się nie zmieniło ostatni rok C+ nie ma klubów kibica innych lig niż polska ).

Nie widzę w nim niczego, co by przeczyło komunikatowi Polsatu.

 

Natomiast faktycznie zwraca uwagę brak ligi greckiej - więc pewnie jej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....

Coś czuję, że ten zakup może wielu osobom się nie spodobać. Nie dlatego, że liga rosyjska jest dość przeciętna, ale...

Sobota 19:15 mecz Krylya Sovetov - Spartak Moskwa

Wszystko ładnie i pięknie, ale co z holenderską w takim razie ???

Mecze ligi holenderskiej są o tej samej porze.

Czyli albo dadzą dużo ciekawszą holenderską na PSE (co się nie wszystkim spodoba), albo... stracili ją (??!)

Z tą włoską to mogą sobie mieć co najwyżej 10 klubów włoskich z Serie B :P (no co, też liga włoska ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższe 3 sezony Polsat będzie pokazywać najciekawsze spotkania rosyjskiej Premier Ligi. Pierwsze mecze - już w najbliższy weekend.

(...)

Transmisje z Rosji wzbogacą naszą ofertę piłkarską Polsatu Sport, w której są już m.in. ligi: włoska (10 klubów), szkocka, portugalska, holenderska, Coca - Cola Championship, Chelsea TV, Manchester TV, Arsenal TV, Liverpool TV, Barca TV, Puchar Francji oraz Puchar Niemiec.

Ta liga włoska to może być taka sama ściema jak np. Puchar Niemiec.

Bayern grał wczoraj z Burghausen (transmisja live na ARD) w pierwszej rundzie a na PS jest to dopiero dzisiaj puszczane.

Nie ma co się napalać na Serie A. PS wykupił prawa do oglądania meczów u siebie takich drużyn jak Torino, Livorno czy Cagliari.

 

A co do 16:9. Mam taką funkcję w TV, włączam ją i... jest OK, ale nie lubię transmisji z czarnymi pasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z komunikatu C+ bo niektórzy widzę znów podbijają niepotrzebnie atmosferę-Przez kolejne trzy lata polscy kibice będą oglądać ligę włoską w CANAL+. Dzięki nowemu kontraktowi CANAL+ pokaże „na żywo” większość meczów serie a w sezonach 2007/2008, 2008/2009 i 2009/2010.Pakiet gwarantuje widzom, że – tak jak dotychczas – obejrzą w CANAL+ wszystkie najważniejsze mecze ligi włoskiej. Obejmuje on spotkania najlepszych drużyn Serie A w tym Interu Mediolan, AS Romy, AC Milan, Lazio Rzym, a także – w przypadku awansu tego zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej – Juventusu Turyn. Stacja planuje dwie transmisje tygodniowo.

Czytałem ten komunikat już kilka miesięcy temu i od razu wydał mi się troche dziwny. Tak jak ktoś wspominał brak wyrażenia "Na wyłączność" , również fragment o najlepszych klubach może sugerować, że jednak nie są to wszystkie drużyny. Komunikat o Premiership jest klarowny, od razu wiadomo co i jak, a tu są pewne niedopowiedzenia. Z drugiej strony, jakby PS kupił choć malutki pakiet Seria A, to odrazu by się tym chwalił w Wydarzeniach. Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop ja też go czytałem kilka mięsiecy temu.Przypomniałem go gdyż niektórzy zaczeli pisać totalne bzdury.Śledzę uważnie tę lige i jej szefowie a nawet przedstawiciele rządu jasno dawali do zrozumienia iż następna umowa tv ma być taka jak w cywilizowanych krajach a nic nie słyszałem ostatnio by SKY znów osobno zawierał umowy z poszczególnymi klubami więc dla mnie wszystko jest na razie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy

Digital+ nabyło prawa do emisji meczów piłki nożnej dziesięciu włoskich drużyn. Digital+ po utracie praw do Premiership na rzecz krajowej publicznej telewizji TVE, robi zakupy we Włoszech, nabywając prawa wyłączności na rozgrywki dziesięciu drużyn Serie A.
Drużyny, których spotkania będą emitowane przez Digital+, to: Juventus, Inter, Milan, Turin, Cagliari, Catania, Lazio, Rome, Fiorentina i Genoa.

źródło: SatKurier.

 

Czyli wynika z tego, że nie ma jednego pakietu, tak jak było zapowiadane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co prawda to prawda - Smoktunowiczowa by o tym w Wydarzeniach powiedziała.

Tylko z drugiej strony, może nie bardzo się chcieli chwalić, bo oni już SerieA pokazywali, a teraz tak jakby "przedłużyli" prawa do transmisji.

Ale znowu jest tutaj sprzeczność, bo o F1 gadali jak najęci, a przecież wcześniej była na TV 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zielony841 - jesli jest napisane tak w aktualnosciach to na 99,9% bedzie relacja- po prostu nie zdazyli wepchnac tego do ramowki... mysle ze dzis wieczorem albo jutro rano to sie pojawi

 

@jupi- w tym sezonie najprawdopodobniej bedzie tak jak to bylo w poprzednim- czyli 2 pakiety. Jednakze trudno to wszystko na 100% potwierdzic bo opieramy sie na informacjach nieoficjalnych (czytaj spekulacjach :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że ten zakup może wielu osobom się nie spodobać. Nie dlatego, że liga rosyjska jest dość przeciętna, ale...

Sobota 19:15 mecz Krylya Sovetov - Spartak Moskwa

Wszystko ładnie i pięknie, ale co z holenderską w takim razie ???

Mecze ligi holenderskiej są o tej samej porze.

Czyli albo dadzą dużo ciekawszą holenderską na PSE (co się nie wszystkim spodoba), albo... stracili ją (??!)

)

 

Na stronie Polsatu, w programie tv jest napisane, że ten mecz będzie leciał o 16 na PS, więc chyba wszystko jest w normie, po prostu się pomylili, albo coś. W ogóle kiedy holenderska startuje. Wiem, że teraz jakiś finał pucharu jakiegoś tam ma być :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...