Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TENIS:WIMBLEDON

 

 

Wimbledon 2007 już od poniedziałku - codziennie kilkanaście godzin transmisji!

 

W poniedziałek 25. czerwca startuje 121. turniej w Wimbledonie. Codziennie, tradycyjnie od godz. 14.00, w obydwu naszych kanałach relacjonować będziemy na żywo najważniejsze gry - z kortów centralnego i nr 1.

 

Korty The All England Lawn and Croquet Club dokładnie od 130 lat - od 1877 r. - w czerwcu, gromadzą najlepszych tenisistów i tenisistki świata na najważniejszym turnieju w tej dyscyplinie. Zaliczany do Wielkiego Szlema wimbledoński turniej (zarazem mistrzostwa Anglii i nieoficjalne mistrzostwa świata na kortach trawiastych) ma na pewno najbardziej niezwykłą atmosferę na świecie, na którą składają się gra na trawiastej nawierzchni, honorowy patronat angielskiej królowej, ogromna pula nagród (w tym roku 11,282 mln funtów) i wierna, doskonale znająca się na tajnikach białego sportu publiczność. To zresztą jedyny obecnie turniej podtrzymującą dawną tradycję, która zaowocowała określeniem tenisa mianem "białego sportu" - nadal obowiązują w nim stroje w tym kolorze! Udział w tym turnieju - nie mówiąc już o zwycięstwie - jest marzeniem każdej zawodniczki i każdego zawodnika.

 

Na zmagania śmietanki światowego tenisa na kortach The All England Lawn and Croquet Club zapraszamy zawsze w czerwcu (początek turnieju zawsze ma miejsce w poniedziałek między 20 i 26. dniem tego wimbledońskiego miesiąca), w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

 

W tym roku Wimbledon startuje w poniedziałek 25. czerwca i od tego dnia rozpoczynamy nasze wielogodzinne relacje na żywo!

 

Tytułów singlowych sprzed roku bronią Roger Federer i Aurelie Mauresmo.

 

http://www.polsatsport.tv

 

W końcu będzie co oglądać :D Ciekawe jak zaprezentuje się Agnieszka Radwańska ,ja liczę na ćwierćfinał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWA PIłKARSKIE POLSATU SPORT :

 

Euro 2008

Puchar Ekstraklasy

Puchar UEFA

Liga Portugalska

Liga Szkocka

Liga Holenderska

Liga Hiszpańska (Barca TV)

Coca Cola Championship

Liga Angielska: kanały klubowe

różnorodne turnieje w piłce nożnej plażowej i halowej

 

Czy N ma lepszą ofertę piłkarską ? C+ napewno ,ale N nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumieju twoja post??

 

Skoro NSport nie ma dobrej oferty sportowej a N ma, no to chyba wychodzi na jedno i to samo??

 

Nsport ma tylko LM, Puchar Ligi Angielskiej, Puchar Polski (Bundesligę ma tak, jak PS Premiership :lol:)

Ale całe N ma w ofercie - el. Euro 2008, Bundesligę, ligę argentyńską, brazylijską, austriacką, Copa America, Copa Libertadores itp.

 

Pakiet Sportowy N jest lepszy od PS (i całej CP) pod względem piłki nożnej.

Ale Nsport nie jest koniecznie lepszy od PS pod względem futbolu.

 

Mam nadzieję, że rozumiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAWA PIłKARSKIE POLSATU SPORT :

 

Euro 2008

Puchar Ekstraklasy

Puchar UEFA

Liga Portugalska

Liga Szkocka

Liga Holenderska

Liga Hiszpańska (Barca TV)

Coca Cola Championship

Liga Angielska: kanały klubowe

różnorodne turnieje w piłce nożnej plażowej i halowej

 

Czy N ma lepszą ofertę piłkarską ? C+ napewno ,ale N nie.

 

PS nie ma ligi hiszpańskiej tylko skrót meczu Barcelony i to dopiero z 3 dniowym poślizgiem.Pisanie że ma ligę hiszpańską jest bzdurą ,tak samo dotyczy to ligi angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to najzwyklejsza w swiecie walka o klienta... domniemywanie pojawienia sie HBO w Polsacie to najgorsze klamstwo i oszczerstwo, obrazajace wszystkich znawcow tego tematu...

 

:roll:

 

ale pojechałem... i znowu wynajdš mi kontekst polityczny :oops::D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...