Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Wie ktoś ilu Polaków zobaczymy?

Z tego co wiem ma być dwoje Polaków. Rogowska i Majewski.

Mnie bardziej zastanawia, kto to będzie komentował? Mam nadzieję, że nie jakiś tam Tomasz Tomaszewski. Tak jak się dyskusje toczyła to jeśli chodzi o komentatora to najlepszym pomysłem miał być Marek Rudziński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na Media2.pl kolejne informacje o PPV. Kmita podobno mówi, że będą w tej usłudze udostępniać sporty walki. Piłki nożnej i siatkówki natomiast nie. Szkoda, bo już chciałem kupować mecze typu Falkirk - Hamilton. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, właśnie Iwańczyk. Widać, że on to nie ma we krwi lekkoatletyki, a i Katarczycy nie grzeszą umiejętnościami realizatorskimi.

Bardzo żałuję, że to nie Marek Rudziński komentuje.

Jeszcze zapomniałem o dziadostwie Polsatu jakim jest puszczanie reklam podczas transmisji. Czy mogą tak robić? Jak tak dalej będą robić to Ligę Diamentową mogą sobie wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mieliby nie przerywać? Polsat Sport to nie jest kanał premium pokroju paczki Canal+ czy HBO. Tu zyski z reklamy są tak samo ważne jak wpływy z gniazdek. Zresztą, gdybyś kiedyś miał okazję zobaczyć jak wygląda miting lekkoatletyczny w takiej Versus, gdzie połowa czasu transmisji to reklama.

Albo F1 na kodowanej w USA Speed tv - na 1,5 -2 godziny wyścigu ponad 40% to bloki reklamowe i większość najważniejszych wydarzeń ogląda się z powtórki po zakończeniu reklamy, po czym idzie następna. Studia przed wyścigiem w zasadzie nie istnieje, a transmisja kończy się nie raz bez pokazania podium.

 

 

Co do Rudzińskiego - ostatnio Eurosport z Polsatem nie są w najlepszych stosunkach (na co ma wpływ agresywna walka o słupki oglądalności między oboma paczkami kanałów sportowych), więc zapewne oszczędzono sobie czasu i pieniędzy na najlepszego komentatora lekkoatletyki w Polsce. Biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dlaczego nie mieliby przerywać? Chociażby dlatego, że nie jesteśmy w Juesej i u nas jest jednak inne prawo, którego nie znam i dlatego się pytam czy mogą przerywać transmisję. Co innego jak jest przerwa. W tym czasie niech puszczają reklam, ile chcą, tyle żeby nie nachodziły na transmisję. Skoro przerywają transmisję z mityngu lekkoatletycznego, aby puszczać reklamy to równie dobrze takie reklamy mogą puścić np. w 23 minucie meczu piłki nożnej, więc dlatego mi tu coś nie pasuje. Np. Formuły 1 nie przerywają, więc w czym jest gorsza lekkoatletyka? Co innego filmy, one nie są transmitowane, a taki sport jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy? Kiedyś widziałem mecz na Rai-u. Reprezentacji Włoch. Jak był faul to zamiast dać powtórkę nieczystego zagrania puszczali(się) reklamy. Tylko powtórki strzelonych bramek oszczędzili. Ciesz się że u nas cywilizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krokodyl. Nsport zaczął inwestować??:D. No jeżeli otrzymane za darmo International GT Open z których zrezygnował Eurosport oraz BMW Sikora Cup:D::D można nazwać inwestycją to spoko. Ja rozumiem Indy Car Nascar FIA GT1 championship nawet DTM z seriami dodatkowymi to byłaby niezła inwestycja. Ale Nsport nie dorasta PS I PSE do pięt. Również pod względem motorsportu Bo F1 z porsche cup przebijają to co ma Nsport.

 

P.S sorry za OFF top ale nie mogłem się powstrzymac: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałem o dziadostwie Polsatu jakim jest puszczanie reklam podczas transmisji. Czy mogą tak robić?

 

Drogi kolego nie narzekaj bo na polsacie jeszcze nie jest tak zle, a wez sobe pusc podczas transmiscji f1 rtl niemiecki to zobaczysz co to sa reklamy, na polsacie caly wyscig jest live bez reklam, a tam co 20 minut jest przerwa, podobnie na skokach jest czy innych transmicjach, kolejnym minuse to sa tam reklamy banerowe ze podczas live wyswietlaja baner rekalmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak to jest dać realizację Tele Monte Carlo. :D

Widzę, że idą do przodu. Jak widać siatkówka nie stanowiła problemu, aby pokazać walkę o scudetto. Mecz Serie A na PS, a PlusLiga pań na TV4. O to właśnie chodzi. Do tego F1 na PSE i liga włoska na PF. Trzymać tak dalej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A rosyjska to niby co? Jak dla mnie to powinno być tak:

Eredivisie: pt 20:00, so 18:30, nd 12:30, 14:30, ew. 16:30

Premier Liga: pt 16:00, so 12:00 oraz późniejszy mecz, nd 12:00, 14:00

Wiadomo, że wszystkiego nie da się pokazać. Pory meczów niekiedy się zmieniają. Bywa, że o danej godzinie nie grają w Rosji i Holandii. Ważne jednak, aby z tych 2 dobrych lig pokazywali jak najwięcej. Szkocką traktować poważnie tylko zimą. Ukraińską dopiero jak jest przerwa w Rosji. Poza tymi przypadkami raczej jako "zapchajdziury", chyba że jest jakiś hit typu Szachtar - Dynamo albo Celtic - Rangers.

Dużo też zależy od tego, czy zostanie włoska. Jak nie, to brać meksykańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...