Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się też chciało oglądać Torneos de Verano w nocy? Jak wrażenia? :D

Strasznie to wyglądało! Nie gra, ale tandetna jakość obrazu, prawie nie dało się oglądać. Pewnie wina dosyłu z Argentyny, szkoda... może w następnym spotkaniu się poprawią. Sam poziom spotkania był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwy nie ma :!: Nie które drużyny grają o "Dziką kartę". W ten weekend odbyły się 4 mecze. Wczoraj (niedziela) były dwa o 19:00 i o 22:40 jak zobaczyłem dziś wyniki z oficjalnej strony NFL to musiały być ciekawe spotkania. Szkoda że Polsat Sport ich nie pokazał :(

A to jest wykaz na następny weekend (źeby nikt nie mówił że jest przerwa :smile: ) doliczyć sobie 6 godzin różnicy i wiadomo kiedy będzie w Europie

84128508228303664832.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zapomniałem.

 

Dziś o 15:50 na PSE Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys . Powtórki o 14 w czwartek i o 7 rano w sobotę na PSE

Jutro o 19:20 na PSE Baltimore Ravens - New England Patriots. Powtórki o 13:50 w środę i w piątek o 15:30 na PSE.

To najbliższe transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle i tak nie jest. Popatrzcie, jak wygląda latem ramówka C+ Sport...

 

Może komuś się też chciało oglądać Torneos de Verano w nocy? Jak wrażenia? :D

Strasznie to wyglądało! Nie gra, ale tandetna jakość obrazu, prawie nie dało się oglądać. Pewnie wina dosyłu z Argentyny, szkoda... może w następnym spotkaniu się poprawią. Sam poziom spotkania był dobry.

Jakość meczów z Argentyny to jakieś jaja w ostatnim czasie. Momentami ciężko przeczytać napis np. na bandzie reklamowej. Ja wstałem jak głupi o 1:00 w sobotę, a tu powtóreczka włoskiej. Drugiego podejścia (trafionego) nie wytrzymałem. Po 2 minutach położyłem się spać. Jakości nie przyjrzałem się, bo ledwo co kontaktowałem. :D Ale za to widziałem wczoraj powtórkę, na której momentami było naprawdę źle. Nie wiem kto to odwala. Przy lidze można się czepić Canal 7 (?). Tego turnee nie wiem kto jest realizatorem.

Fajnie, że to kupili. Zawsze coś ciekawego znajdą. :D Niestety najprawdopodobniej argentyńska zostaje w SK... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna odbic pileczke i zapytac co bedzie na PS,PSE i PF w ramowce letniej skoro teraz ja ciezko zapelnic czyms ciekawym.

 

Hehe akurat ramowka PS i PSE jest w wakacje swietnie wypelnionona siatkowka, liga swiatowa,(czerwiec, lipiec), ms, me, siatkowka plazowa, turniej ATP, formula 1, ms, me w pilce recznej ,zuzel,rozne memorialy, teraz bedzie lekkaatletyka, golf, kolarstwo, moze ramowka PF bedzie lipna ale kanałow PS PSE bedzie dobrze wypelniona zreszra teraz tez nie brakuje pozycji LIVE w tych kanałach, za to w C+sport, c+sport hd, s+2 sport to chyba nic nie bedzie (lipa) podobnie i w n, takze patrzac na to to tylko liczy sie PS PSE Eurosport i Tvp sport bo cos jest na tych kanalach o kazdej porze roku a reszta to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ramówkę C+ Sport z lipca 2007. Praktycznie same filmy. :shock: Teraz zmienili taktykę i walą powtórki. O PF nie ma co się martwić. Niezła jazda była latem zeszłego roku. PS i PSE dawały pełno meczy towarzyskich z udziałem najlepszych ekip na świecie i turnieje. Do tego liga rosyjska. Ramóweczkę PF zapełnią spokojnie. Nie będzie, co ważne, takich sytuacji, że widzowie podczas Ligi Światowej musieli czekać na mecze kopanej do późnego wieczora (retransmisje). Teraz będzie lepiej - chcesz siatę to oglądaj. Wolisz nogę - włącz PF. Każdy będzie zadowolony, niezależnie którą z tych dyscyplin woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co wygrzebałem na wykopie:

 

Polsat poważnie myśli o sporcie w PPV

A ja pisałem o tym kilka miesięcy temu i to nawet w tym temacie.

 

Czyli gale bokserskie (oczywiście te najważniejsze), mma (z udziałem Pudziana), mecze LE i [beep]a wie co jeszcze za cenę 10 zł.

 

A skoro w Polsce jest kilka milionów ludzi, którzy płacą za pakiet bezpłatnej tv, oglądalność oper mydlanych pozostawia w tyle resztę, TzG i Mam Talent też osiągają rekordy, to nie wierzę, że nie znajdą miliona durni, którzy są w stanie wyłożyć te 10 zł za transmisję gali z udziałem Pudziana (bo powiedzmy sobie szczerze - kogo interesuje mma po za wąskim kręgiem osób?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od dogadania się z kablówkami, które mają możliwości techniczne do tego typu przedsięwzięcia, ale może wyjdzie, że to tylko sam CP, bo skoro mają ponad 3 mln potencjalnych widzów to już interes ma podstawy do zaistnienia. No i najważniejsze - reklamy w PPV odpadają.

To kilka tekstów z boxingnews.pl (link do artykułu

:

Tak jak pisaliśmy, to było do przewidzenia. Polsat zrobił wyliczenia i wyszło im to co mnie niestety. Przy cenie 10 zł i wykupie ok 30 tysięcy abonamentów PPV Polsat wychodzi na swoje robiąc transmisje w PPV. Wszystko powyżej to czysty zysk. Gale transmitowane są bez reklam między rundami itd.

 

Ilu z was to kupi, bo jestem ciekaw'?

 

Co do rozwoju to oczywiście że idą w tym kierunku, co to spowoduje ?. Polsat skalkulował, że w chwili obecnej posiadaczy dekoderów polsatu jest kilka milionów z czego jak Razor pisał że przy 30 tyś już się im opłaca, to oznacza że będą realizować ten projekt, a to z kolei oznacza że te osoby które nie posiadają dekodera a są fanami boksu zakupią go (oczywiście nie wszyscy ), czyli będą mieć wzrost sprzedaży dekoderów oraz PVP jednocześnie, a te informacje są ze sprawdzonego źródła :))

 

Galę np. Bullitu w Polsacie Sport ogląda od 150 do 300 tysięcy widzów. Na otwartym rożnie bywa. I teraz jeżeli z 6 mln ludzi, którzy włączyli Polsat otwarty kilkadziesiąt tysięcy kupi PPV to oni są do przodu z kasą. Niestety skończy się bicie rekordów oglądalności a zacznie liczenie pieniędzy. Wbrew temu co wszyscy myślą jak już pisałem koszty transmisji są tak duże, że wcale aż takich kokosów nie ma z wpływów reklamowych. Oby tylko nie zaczęli kodować gal w stylu niemieckie gwiazdy:) Myślę, że większość walk transmitowanych przez HBO w PPV będzie u nas płatnych. Stawiam, że po prostu niższą cenę dadzą. CZyli np walka Adamka 10 zł, walka Pacmana i Mayweathera, ale nie naprzeciw siebie tylko z innymi przeciwnikami 4,99 zł promocja:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za PPV jestem jak najbardziej za. Widział bym tu nie tylko gale bokserskie czy róznego rodzaju gale MMA (UFC, Strikforce) ale i także gale wrestlingu. Tylko czy Polsat na to by postawil? i Co by wtedy było z transmisjami gal boksu w Polsacie sport? Czy były by jak do tej pory (tzn. z reklamami)? ;) Ach kto to wie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ruch ze strony Polsatu. Przynajmniej puszczą coś na PSE, a nie tylko prawie cała piłka nożna live na Polsacie Futbol. Liga ukraińska teraz nie gra, więc poza ręczną i bobslejami nie za bardzo jest tam co live pooglądać. A na Puchar Holandii już się nastawiam, bo od czasu startu Polsatu Futbol, na PSE nie było takich rozgrywek. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...