Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czegoś tu nie rozumiem. Przecież Polsat i tak spycha te lepsze transmisje do kanału drugiego za 15 zł ( bo tak naprawdę to w tym pakiecie tylko on tyle kosztuje ). Gdyby C+ nie miał filmów ( a ma najnowsze ze wszystkich telewizji, a więc najwięcej za nie płaci ), to też by chyba tyle kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, _mad85

Nie o to mi chodziło. Po pierwsze, mam świadomość, że są kibice wszystkich dyscyplin i nie mówię, żeby zniknęły całkowicie, ale powinny pojawiać się w rozsądnej ilości. Co o tej ilości powinno decydować ?

Budżet stacji to raz, ale i ogólne zainteresowanie daną dyscypliną. Oczywiste jest, że piłka powinna być traktowana priorytetowo, ale nie dlatego, że ja czy ty mamy takie widzimisię i co innego nas nie obchodzi, ale dlatego, że dane statystyczne mówią wszystko : zdecydowana większość ludzi jako najchętniej oglądany sport wskazuje piłkę nożną. Zresztą widać to po głosach narzekań na tym forum i innych.

Podpisuję się pod tym "ręcami i nogami". Nic dodać, nic ująć.

 

Od siebie dodam tylko tyle, że nie rozumiem wprowadzenia do ramówki PS i PSExtra takich pozycji jak ManUtd TV, ArsenalTV czy ChelseaTV. Rozumiem, gdyby to były jakieś fachowe komentarze, wywiady z graczami czy coś w tym stylu, ale Polsat puszcza tam powtórki meczów.

W dobie dzisiejszej globalizacji nietrudno jest dowiedzieć się o wynik meczu, postarać się o skrót w internecie czy w wiadomościach i nie ma przyjemności oglądania spotkań skoro zna się wynik. Jaki to jest sens? Oczywiście, są maniacy i fani tych klubów, którym to odpowiada ale jaki to jest odsetek od ogółu telewidzów?

Zamiast tego uważam że powinni zainwestować w jakąś ligę.

A skoro Polsat nie ma pieniędzy (albo inaczej - nie chce podnieść abonamentu) może podzielić się prawami telewizyjnymi z inną stacją. Cena będzie niższa. Tak np postąpiła TVP która odkupiła od Polsatu połowę spotkań MS 2006.

Polsat mógłby wykupić od TVP prawa do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym "ręcami i nogami". Nic dodać, nic ująć.

 

Od siebie dodam tylko tyle, że nie rozumiem wprowadzenia do ramówki PS i PSExtra takich pozycji jak ManUtd TV, ArsenalTV czy ChelseaTV. Rozumiem, gdyby to były jakieś fachowe komentarze, wywiady z graczami czy coś w tym stylu, ale Polsat puszcza tam powtórki meczów.

To jest troche inaczej lansowane niz powinno być. Bo faktycznie są to tylko powtórki meczów odkupione od kanałów klubowych a nie ramówki z tych kanałów.

Na Premiership PS nie zarobi tyle kasy co na Mundialu. A tatko jest spory zarobek jak i niska cena. A o zarobek chodzi. A kupowanie czegoś na silę nie ma sensu zresztą o tym dobrze wiedzą bo wystarczy zobaczyć na Arenę. Co się z nią dzieje teraz.

PS znalazł swoje dochodowe miejsce w szeregu i wątpię aby probował to zmieniać. Bo inna konkurencja niż cenonowa w ich wypadku nie przyniesie im tak dobrej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię troszkę temat. Może mi ktoś wytłumaczyć, czy ten rozciągnięty obraz na niektórych transmisjach na telewizorach 4/3 będzie zawsze czy Polsat tylko coś testuje i jak skończy to obraz będzie miał tylko czarne pasy z góry i z dołu? Bo jest to coraz bardziej denerwujące. Ostatnio na lidze szkockiej to samo, na GP siatkarek też, na lidze śiatowej to samo. Trzeba oglądać w Polsacie głównym jeśli jest transmisja. O ile wiem, to Canal+ też nadaje w formacie 16/9 ale tam na zwykłych telewizorach obraz ma chyba czarnme pasy a nie jest rozciągnięty. Dlaczego tak nie jest na Polsacie Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze dodając trochę, to co zostało wcześniej powiedziane, kłóci się z tym, co pokazuje rzeczywistość - najlepsze transmisje są dawane do PSExtra, więc co to za argument, że mają kiepskie prawa, bo PS jest tani ? PSExtra jest z tego co widzę normalnym kanałem premium i trzeba dodatkowo za niego zapłacić. Dla mnie dużo bardziej irytująca od tego co teraz mają ( w sensie praw ) jest sytuacja, że w jednym kanale pokazują rzeczy raczej marginalne, a wszystko co najlepsze jest w tym drugim - właśnie widzę to w najnowszej ramówce - nie będzie żadnego meczu za dwa weekendy w PS, bo sobie będzie lecieć pojedynek siatkarskich kelnerów na jakże prestiżowym memoriale Huberta Wagnera ( to tak elitarny turniej, że reprezentacja Bułgarii w siatkówkę odmówiła udziału ze względu na " poziom " imprezy ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już info na stronie polsatu sport :

 

 

Przez najbliższe 3 sezony Polsat będzie pokazywać najciekawsze spotkania rosyjskiej Premier Ligi. Pierwsze mecze - już w najbliższy weekend.

(...)

Transmisje z Rosji wzbogacą naszą ofertę piłkarską Polsatu Sport, w której są już m.in. ligi: włoska (10 klubów), szkocka, portugalska, holenderska, Coca - Cola Championship, Chelsea TV, Manchester TV, Arsenal TV, Liverpool TV, Barca TV, Puchar Francji oraz Puchar Niemiec.

 

Zastanawia mnie jedno - liga włoska ( 10 klubów ) ? Czyżby jednak Polsat miał pakiet na serie A ? Hmm padały głosy, że od teraz Canal + ma całość, a jednak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kolega @arielinho nie drwi z potegi Polsatu... Liga rumunska to wg. ekspertow 6. liga Europy wiec :roll:

 

Co do ligi rosyjskiej to sporo sie o tym mowilo pod koniec poprzedniego sezonu. Teraz jednak to jest fakt i nieukrywam mojego zadowolenia. Jakby nie bylo gra tam kilku Polakow (Janczyk, Piechna, Gorawski, Kowalewski, Jop, Kuś, Łagiewka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...