Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MZKS1929- gdyby tak było to pokazywano by wiele turniejów a skoro maja prawa tylko do jednego ( i to bodajże najsłynniejszego na świecie) to musieli wywalic niezła kasę aby móc go pokazywać a inne może nawet są droszsze.

 

 

Tak czy siak - golf to świetny sport i miło się go ogląda dla PS +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croatia Open na żywo od ćwierćfinałów

 

Coraz silniejszą pozycję tenisistów z Bałkanów w światowej elicie potwierdza znakomita obsada Międzynarodowych Mistrzostw Chorwacji w Umag - od ćwierćfinałów turniej transmitować będziemy na żywo.

 

http://polsatsport.tv/news/1203_4198.htm

 

Fajnie ,że PS coraz częściej transmituje turnieje tenisowe :D

 

W Chinach rozegrany zostanie III Stankovic Cup - turniej z udziałem reprezentacji z 6. kontynentów (Angola, Chiny, Nowa Zelandia, Słowenia, USA, Wenezuela), dedykowany koszykarskiej legendzie, Borislavovi Stankovicovi.

 

Wszystkie mecze turnieju (28. lipca - 2. sierpnia) pokażemy na żywo w Polsacie Sport Extra.

 

A tu coś dla fanów koszykówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni podczas niektórych transmisji na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra (między innymi Wimbledon, treningi i kwalifikacje Formuły 1, siatkówka) nadawany jest obraz anamorficzny - informuje miesięcznik TV SAT MAGAZYN.

 

Obraz anamorficzny jest zniekształcony tak, aby po rozciągnięciu uzyskać pełnowymiarowy obraz 16:9 bez utraty jakości, co ma miejsce w przypadku przekazów typu Letterbox.

 

Jak czytamy w miesięczniku, logo obu stacji jest prawidłowe przy obrazie ściśniętym, czyli rozciągnięcie lekko je deformuje. Magazyn wyraża nadzieję, że testy przejdą w stan stałej emisji szerokoekranowej.

 

Więcej informacji "z ziemi i kosmosu" w 222. numerze TV SAT MAGAZYNU (Sierpień 2007).

 

żródło:polsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak Polsat Sport reklamuje Scotish Premier League :D Kilkunastominutowy blok ,w 1 wersji najlepsze parady Artura Boruca ,a w 2 wersji bramki Macieja Żurawskiego z dwóch ostatnich sezonów.Naprawdę przyjemnie się to ogląda :D

 

A SPL rusza już w sobotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam się zastanawiałem do kiedy będzie ta liga holenderska na PS.

Bo leci już dość długo, a nie było słychać o tym, że wygrali jakiś przetarg na Eredivisie w ostatnim czasie.

Nawet wysłałem kiedyś maila do PS z tym pytaniem (2-3 miesiące temu), ale odpowiedzi do dzisiaj nie otrzymałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...