Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ekstraklasa SA poinformowała dziś, że mecz o Superpuchar Ekstraklasy, w którym zmierzą się Mistrz Polski Zagłębie Lubin i zdobywca Pucharu Polski Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, zostanie rozegrany w dniu 22 lipca, czyli w niedzielę, o godzinie 18:00 na stadionie w Lubinie. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w TVP2. Dla lubińskich piłkarzy będzie to doskonała okazja do rewanżu za ostatni przegrany 0:3 z Groclinem mecz Pucharu Ekstraklasy.

]no polsat sport sie nie spisał,lecz chociaż mecz jest w telewizji do której spokojnie się ma dostęp,

polsat sport musi wygrać jakis wazny przetarg co do tego nie ma nigd watpliwosci,po z piłką u nich kiepsko-klubową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku był w TV4. Zainteresowanie tego było tak ogromne zarówno na stadionie jak i przed TV że hej. O poziomie piłkarskim już nie wspominając. Szkoda w sumie grac tego meczu bo nie ma on żadnej rangi tak jak kiedyś.

Więc w sumie koszty transmisji i praw mogą znacznie ograniczyć przyszłe zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty pleciasz jaki polsat jak tvn?

jest info że mecz pokaże tvp wieć nie wiem po co spekulujesz MZKS1929,

zły mecz nie ma sensu pokazywać?a kto gadałby że jaki to wstyd dla tvp że takiego meczu nie pokazują?wy

przecież to mecz na dobry początek sezonu,mecz o puchar,według mnie warto taki mecz grać,

grund że nie żaden tvp sport pokaże ten mecz,a tvp2,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupi nie [beep] bzdur. Ale 90 twoich postów to Nsport może powalczy o to to PS powalczy o to. Nic innego nie umiesz napisać? Byłeś na meczu Superpucharu? Jeśli nie byłeś to nie gadaj bzdur. Brak zainteresowania tej imprezy. Zarówno na trybunach jak i na boisku piknik a nie mecz. To jest grane z musu i nic więcej. Albo to będzie atrakcyjnie albo trzeba zrezygnować. Byłem na kilku meczach o Superpuchar i miały one klimat( 1994 czy 1997 rok) a ten ubiegłoroczny to był piknik bo sam mecz był bardzo słaby jak i na trybunach panowała atmosfera pikniku i nyoby bardzo mało osób na stadionie. Zainteresowanie przed TV tez za duże nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz jak mecz.A OE to prawdziwa uczta na trybunach,nie to co taki mecz?Sądzę,że frekwencja tego meczu będzie porównywalna.

kibic zobaczy jak piłkarze są przygotowani do sezonu,

w innych krajach czy angli czy hiszpani czy we wloszech taki puchar istnieje i co tam jest jakoś inaczej niż w Polsce?gra mistrz ze zwyciezca pucharu grają raczej w podstawowych 11 tak w tym meczu też będzie i gratka dla kibiców,

ja wolę aby taki mecz był do oglądnięcia a ty widzę nie,jak tak to nie oglądaj skoro dla ciebie to mecz nieciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz jak mecz.A OE to prawdziwa uczta na trybunach,nie to co taki mecz?Sądzę,że frekwencja tego meczu będzie porównywalna.

Ty sądzisz ja wiem to co było w poprzednim sezonie. Totalne dno. Jeśli te mecze mają tak wyglądać to należy zrezygnować. jednym słowem wielki piknik zero atmosfery meczu. Multum Vipów na stadionie zamiast kibiców i same pokazówki. Zero atmosfery meczu. Zarówno granie jaki i doping z musu. Mecz z Hafnafjodur nie porównywalna atmosfera mimo gry z [beep]ami. W skrócie bez sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie wiesz co gadasz,

mecz jak i OE,kibice na mecz przychodzą w takiej samej ilości i taki sam doping,

a co do poziomu meczu rok temu legia była pod formą a wisła płock to nie jest wielki zespół więc poziomu dużego nie było,a czy w lidze zawsze są emocje?to zależy od rywali to może w lidze niech gra wisła,legia,lech tylko to będzie atmosfera na meczach?a odre,bytom czy sosnowiec i inni neich nie grają?

to może według twego toku myślenia zniszczyć rozgrywki pucharu polski,pucharu ekstraklasy,ligę też bo nie ma atmosfery,wielkiego futbolu,

twoja opinia jest żałosna,mecz o puchar w kraju chcesz aby czegoś takiego nie było,twoja opinia jest żałosna,

czy jest atmosfera czy nie w lidze mecze są tak samo Superpuchar Polski jest i już,

we Wloszech,Hiszpani,Angli liczą się liga,ale takie puchary istnieją i kluby to szanują i kibice i grają a kibice oglądają,w Polsce tez grają i kibice jakoś oglądają,a jak będzie wybrzycać co do atrakcyjności meczów to może nie warto oglądać ligę?

takie są twoje przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie wiesz co gadasz,

mecz jak i OE,kibice na mecz przychodzą w takiej samej ilości i taki sam doping,

ty byłeś wogole w życiu na jakimś meczu? Wiesz wogóle co znaczy słowo doping? Piszesz o jakiś kocopołach bo widziałeś coś w TV. Po co grac ten mecz skoro ma on znikome zainteresowanie i sami gracze podchodzą z olewką do niego. SP to jest raz na ileś lat. Przez 26 lat aż 17 razy grano. W tym raz to był mecz ligowy odrazu P. Te rozgrywki sa bezsensowne i nie potrzebne nikomu. Chyba po to tylko aby nazjeżdżało się [beep]zących w stołek polityków i innych Vipów aby pokazali się na stadionie bo na trybunach panuje piknik jak i na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mecz jest potrzebny i takie jest moje zdanie i wiekszośc ludzi zainteresowanych piłką polską.Nawet jak jest piknik to ludzi na trybuanach przybywa.A w meczeach o tkz. pietruszkę w lidze czy pucharach byś też zlikwidował bo nie grają o nic?

Gra jest o puchar.Mecz jest taki można powiedzieć duży sparing przedsezonowy i jednak grają zespoły w 1 składzie jakby nie patrzeć.

VIP-y zazwyczaj są przy meczach o puchar,ważnych imprezach,więc tego argumentu nie czaję.

Nigd ci nie każe oglądać meczu skoro wolisz oglądać tylko mecze o zabójczą stawkę to oglądaj tylko takie.

Ja jestem pasjonatem futbolu i oglądam i takie mecze.Owszem mecze w Polsce mnie bardzo często nudzą,ale idąć twoim tokiem myślenia naprawde chcesz też znieśc Puchar Ekstraklasy czy Puchar Polski bo pewnie częśc drużyn traktuje go ulgowy-nawet nie grają w podstawowych 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna rada wybierz się na stadion i zobacz jak to wygląda z drugiej strony bo nie masz zielonego pojęcia co to widowisko na trybunach przede wszystkim. Po co komu ten Puchar potrzebny? Twoja argumentacja z PP i PE jest śmieszna bo tam nie jest jeden mecz ba małe kluby mogą sie pokazać a nikomu nie che się tego gra. To jest nie tylko moje zdanie ale i klubów bo nikomu nie chce się tego grać bo ten mecz nie ma atmosfery. Może jakaś duża nagroda pieniężna by to wymusiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni urozmaicić takie mecze np. 100 000 zł do podziału dla zwycięskiego zespołu i wtedy wszyscy dzielą się po równo między sobą ,a nie zabierze prezes.Oraz nagroda dla zawodnika meczu(Man of the Match) w postaci samochodu.Wtedy piłkarze na pewno bardziej zainteresowali się tym spotkaniem i byłaby walka na boisku i nie traktowaliby go jak "sparingu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby mielibyśmy do czynienia ze zmianą rozdzielczości na tą wysoką,planowaną rozdzielczością HD??.Dzisiejsza transmisja z 1 treningu GP Wielkiej Brytanii jest nadawana w takim samym standardzie jak transmisje od wczorajszego dnia Wimbledonu

 

Tylko na F1 jest to troche głupie bo za bardzo nie widać tych tabeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obraz na tv 16/9 wygląda świetnie jednak na tv 4/3 okropnie niestety lepiej gdyby nadawali tak jak c+ czyli w sygnale zapisali ze to 16/9 i wtedy nie byłoby tych boków od 16/9 ale obraz byłby naturalny a nie rozciągnięty ale dobrze Polsat, ze czynią przygotowania do zrobienia HD oraz kanałow SD w 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że to wprowadzili tylko że na zwykłych telewizorach naprawde nie wygląda to zbyt ciekawie i to w szczególności siatkówka i f1.Wg mnie taki obraz zniechęca do oglądania

 

Czy ktoś wie dlaczego dzisiejsze transmisje z Wimbledonu z kortu nr.1 są w tak słabej jakości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...