Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś kilka tematów niżej nie przeszkadza fakt, że to TVP wypromowała w Polsce skoki i teraz Polsat chce je zgarnąć :roll:

Skoki to wypromował w Polsce Adam Małysz jakby nie on to zapewne nie miały by takiej oglądalności.

 

To tak samo mogę powiedzieć o żużlu, który został wypromowany przez sportowców a nie Polsat.

 

zobaczcie sobie jakie zyski z reklam ma PS i zrozumiecie że nie musza brać dużej opłaty abonamentowej za ten kanał :) 30 i pół MILIONA złotych za jeden miesiąc.... wątpię czy C+ ma taki zysk z abonamenty za 2 miechy :lol:

 

Czyli 8 mln Euro miesięcznie.

A prawa do najlepszych lig piłkarskich kosztują ok. 10-20 mln Euro na 3 lata.

LM kosztowała np. 13mln Euro.

Nie wiem jak angielska i inne.

 

Raczej nie wierzę w te 30 baniek miesięcznie. Rocznie to może tak.

Gdyby tyle zarabiali to wszystko co najlepsze byłoby na PS a nie C+.

Canal+ niech ma nawet 1 mln odbiorców i niech 100% ceny idzie na sport czyli 29zł, to nadal byłoby mniej niż na PS z reklam (a gdzie opłaty dla PS od kablówek jeszcze).

 

Coś źle musiałeś przeczytać :D

 

 

Edit:

Wpływy AXN-u (dane cennikowe netto, bez rabatów) wyniosły 15,2 mln zł (w styczniu 7,1 mln zł). Polsat Sport znalazł się na drugiej pozycji z wpływami na poziomie 14,4 mln zł (12,6 mln zł). Kolejne miejsca zajęły: TVN 24 - 11,7 mln zł (9,5 mln zł), Jetix - 8 mln zł (5,2 mln zł), MTV Polska – 7,5 mln zł (6,7 mln zł), Viva Polska - 7,2 mln zł, (5,6 mln zł), Discovery Channel - 6,7 mln zł (5,9 mln zł), Kino Polska - 6 mln zł (1,6 mln zł), VH-1 Polska - 4,5 mln zł (4,7 mln zł) oraz National Geographic Channel - 4,4 mln zł – (3,7 mln zł).

Dane za luty.

 

Ale to nadal kupa kasy :shock: Nie wiem czy Canal+ ma tyle z abonamentu na sport....

 

 

o poczytaj to:

http://wirtualnemedia_pl/document,,2106 ... ln_zl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo mogę powiedzieć o żużlu, który został wypromowany przez sportowców a nie Polsat.

Tylko weź pod uwagę, że 3 lata temu nikt żużla nie chciał pokazywać o czym mówił wczoraj Marcin Feddek w magazynie żużlowym a Polsat robi to od początku swojego istnienia z małymi przerwami ba był nawet sponsorem WTS-u Wroclaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje A może by tak Korzeniowski dogadałby się z Cyfrowym Polsatem wsprawie emisji TVP Sport i zamieściłby go w ofercie ? w razie czego żużel byłby mimo wszystko na naszej platformie słonecznej To tylko moje zdanie na ten temat ale to jak na moje byłoby dobre rozwiązanie bo TVP3 mają wszyscy w Polsce a po ewentualnym dołaczeniu wyżej wymienionego programu zyskaliby ponad 1.000.000 widzów

 

To tylko moje marzenie które zapewne sie nie spełni w najbliższym czasie więc pozostaje żyć nadzieją ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje A może by tak Korzeniowski dogadałby się z Cyfrowym Polsatem wsprawie emisji TVP Sport i zamieściłby go w ofercie ? w razie czego żużel byłby mimo wszystko na naszej platformie słonecznej

A co ma do tego Korzeniowski? Korzeniowski odpowiada tylko za ofertę sportowa kanałów Tv publicznej. Sprawa obecności kanałów TVP na innych platformach to jest już coś innego i zupełnie niezależnego od jego kompetencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co władze Cyfrowego Polsatu zamierzają wprowadzić w zamian za utracone prawa do transmisji ekstraligi żużlowej bo do tej pory była to sztandarowa pozycja w ramówce Cyfrowego Polsatu ale moim zdaniem trudno teraz będzie Cyfrowemu Polsatowi Cyfrowemu odzyskać zaufanie abonentów.Prawdę mówiąc wykupiłem też Polsat Cyfrowy z myślą

oglądania żużla w polskim wydaniu no ale bardzo się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Jeśli poszło o pieniądze dla klubów to planować mogą dużo. Niby sobie kupili bilety i opłacili prąd i całą reszte... tylko pytanie czy zostaną wpuszczeni z kamerami na stadion. Troche to dziwne by było, że klubom na ręke jak dostaną większa kase, związek w ich imieniu próbuje wywalczyć coś więcej i wywołuje wojne, a kluby spokojnie wpuszczają ich na stadion. Zobaczymy jutro o 16:30 czy będzie transmsija czy też nie, bo się za chwile okaże że to związek coś kręci żeby zyskać a nie kluby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...