Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jeszcze C+ jest. Tylko czym im ramówki wystarczy ? :D

 

Być może rzeczywiście TVP i N kupią to razem. Ale kto będzie miał te najlepsze mecze ? Bo pokazywanie zespołów z dołu tabeli nie jest szczytem marzeń ani dla TVP ani tymbardziej dla ITI... nawet w HD.

 

Myślę, że jeżeli będzie tylko aspekt kasy grał, to ITI da kasę nawet za pierwszy sezon byleby mieć ten żużel na Nsport.

 

A gadanie tych klubów, że chcą by była jak największa oglądalność jest jakimś nieporozumieniem, bo esencja żużla będzie na TVP Sport :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jeszcze C+ jest. Tylko czym im ramówki wystarczy ? :D

 

Być może rzeczywiście TVP i N kupią to razem. Ale kto będzie miał te najlepsze mecze ? Bo pokazywanie zespołów z dołu tabeli nie jest szczytem marzeń ani dla TVP ani tymbardziej dla ITI... nawet w HD.

 

Myślę, że jeżeli będzie tylko aspekt kasy grał, to ITI da kasę nawet za pierwszy sezon byleby mieć ten żużel na Nsport.

 

A gadanie tych klubów, że chcą by była jak największa oglądalność jest jakimś nieporozumieniem, bo esencja żużla będzie na TVP Sport :?

 

Jesli jesteś fanem żużla to popatrz na składy.Moim zdaniem we wszystkich klubach jest stawka bardzo wyrównana,ten sezon będzie naprawde dobry we wszystkich klubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP mogłaby pokazywać w pasmach regionalnych mecze drużyn z danego regionu. Tylko gdzie skoro ma być TVP Info :)

 

Co do CP to po raz kolejny wychodzi na jaw to że ich interesuje tylko to za co nie trzeba płacić :)

 

No i wreszcie jest szansa że co drugi mecz w tv nie będzie meczem kochanego w CP Atlasu Wrocław.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały sezon w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra relacjonujemy mecze Ekstraligi na żywo. Razem z fazą play-off daje to około 30 meczów na żywo w sezonie. Nad redakcją żużlową w Polsacie Sport czuwa świetnie znany Paweł Wójcik, jednocześnie czołowy komentator czarnego sportu w Polsce. Oprócz niego mecze komentują jeszcze Tomek Lorek i Marcin Feddek. Ich wiedza i pasja gwarantują najwyższy poziom komentatorski. zrodło polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem 7 miesiecy temu cyfrowy polsat, glownie ze wzgledu na ich oferte sportowa (nie mieli oni jakiejs super oferty,ale oferowali transmisje tych dyscyplin ktore mnie interesuja tj min. zuzel,siatkowka). jedna z kazdym miesiacem ich oferta sporotwa staje sie coraz ubozsza.... przy "zyciu trzyma ich tylko" teraz moim zdaniem PLS. jesli straca speedway to juz bedzie wielkie dno... f 1 bedzie mozna ogladac na otwartym polsacie, a na PS zostana nam transmisje ligi angielskiej, albo liga grecka ;-/ polsat mimo wielkiego szumu, nie robi nic w celu poszerzenia swojej oferty sportowej. jesli teraz mialbym wybierac p[latforme to wybralby N.za 16 mam mase kanalow sportowych z naprawde ciekawa oferta... no ale poczekajmy jak sie sprawa rozwinie... jesli prawa nabedzie czy to ITI czy TVP, to zuzel bedzie mozna ogladac na N-ce. trzeba tez powiedziec ,ze to "ogolnodostepne pasmo regionalne" obiera w polsce tylko jakies 20% mieszkancow ;/ i co z tego ze jest na strze fta, jak zapewne transmisje byly by i tak kodowane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polsat podpisała 12 grudnia 2006 roku umowę z Polską Ligą Siatkówki dotyczącą relacji z rozgrywek o Mistrzostwo Polski do roku 2010.

Tak więc nieprędko Siatkówka zniknie z PS.

 

Ale...

Telewizja Polsat podpisała umowę z Polską Ligą Siatkówki dotyczącą relacji z rozgrywek o Mistrzostwo Polski do roku 2010. Telewizja Polsat będzie także relacjonowała mecze reprezentacji kobiet i mężczyzn do końca roku 2008.

... repertuar może się trochę uszczuplić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to zwisa i powiewa kto bedzie pokazywał relacje byle bym ogłądał to na PC bo i w TVP i PC sa dobrzy komentatorzy od siatki gdyby siatke kupił nsport lub C+ to byłaby ( przynajmniej dla mnie) katastrofa

 

bez przesady z tą "katastrofą" w canal + pracuje Jacek Laskowski niegdys dzienikarz TVP który głównie komentowal siatkówkę. Swego czasu komentował mecze ligi swiatowej /chyba jeden sezon na canale +/ robił to bardzo profesjonalnie...... zreszta według mie jest to jeden z lepszych komentatorów sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...