Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Finał Ligi Światowej w Polsacie - dla każdego:lol: :lol:

 

Syfre+ na taki gesty nigdy stać nie będzie, tam tylko liczy się ile kasy wytarga się z polaków i prześle na konto w żabolandzie :lol::lol::lol::lol:

Ubawiłem się. Chyba, że gestem można nazwać sposób na zarobione grubych milionów. Polsat kupuje takie prawa na których może zarobić pop przez reklamodawców. Dlatego może więcej wydać niż może na LŚ, MŚ czy F1 niż na jakaś ligę piłkarską. Bo bez podnoszenia abonamentu zwróci im sie to do tego zarobią i umocnią pozycje otwartego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Ligi Światowej w Polsacie - dla każdego:lol: :lol:

 

Syfre+ na taki gesty nigdy stać nie będzie, tam tylko liczy się ile kasy wytarga się z polaków i prześle na konto w żabolandzie :lol::lol::lol::lol:

Ubawiłem się. Chyba, że gestem można nazwać sposób na zarobione grubych milionów. Polsat kupuje takie prawa na których może zarobić pop przez reklamodawców. Dlatego może więcej wydać niż może na LŚ, MŚ czy F1 niż na jakaś ligę piłkarską. Bo bez podnoszenia abonamentu zwróci im sie to do tego zarobią i umocnią pozycje otwartego Polsatu.

 

Przez to nie trzeba mieć platformy CP żeby oglądać F 1 czy LS , tylko można zobaczyć w Polsacie z nadajnika naziemnego.Ciekawe za co wy płacicie jak wam wszystko reklamy pokryją. :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP pokazuje transmisje na ogólnodostępnym Polsacie ,bo daje możliwość tym ,których nie stać ,bądź mają inną platformę na obejrzenie F1 .Podejrzewam gdyby N posiadało prawa to ,by najwyżej sam wyścig puszczali na TVNie.A czy Canal+ daje kibicom obejrzenia meczu kibicom OE???

A tak wogóle to myślisz ,że wszyscy biorą CP dla sportu???mylisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej wy fascynacji mówicie? Przecież to nie to samo co było z Adamem Małyszem. To nie jest żadna fascynacja, po prostu fajnie się ogląda jak jeździ jakiś Polak. A że na jakieś duże sukcesy przynajmniej na razie nie ma większych szans, to przecież wiadomo. A co do fascynacji, to pamiętam, że w sezonie 2000/2001 skoki narciarskie oglądał prawie każdy, a teraz F1 jak się kogoś spytam czy oglądał, to mało kto potwierdza. Ale ogólnie ja zawsze lubiłem popatrzeć na Formułę1, zresztą podobnie na motocyklowe Grand Prix lecące na Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy większość Polaków czeka, aż Kubica wygra jakiś wyścig, on ma problem.

 

A właściwie to mają go jego szefowie i nie jest to mały problem, tylko gigantyczny. I chodzi tu nie nawet o Kubicę, tylko o Michaela Schumachera.

 

"Schumi" maksymalnie wywindował zainteresowanie Formułą 1 w Niemczech dając tym zawodom największą oglądalność i wpłaty od reklamodawców. Nikomu nie przeszkadzało nawet to, że mistrz jeździ autem z Włoch, a mieszka w Monaco - był swój, lubiany i kochany. Teraz spece od marketingu uważają, że zakończenie przez niego kariery może być takim samym ciosem dla F1, jak wycofanie się Michaela Jordana z NBA. Albo jakim mogłoby stać się wycofanie Tigera Woodsa z turniejów golfa. źr interia.pl wiecej>>

Nie lubię tego felietonisty ale on ma niestety rację. I jak zwykle chodzi o kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła 1 w HD?

2007-03-16 14:13:30 | Maciej Kozielski

Choć na razie nie ma jeszcze takiej technicznej możliwości, Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, zdradził nam, że Polsat mógłby pokazywać zawody Formuły 1 w technologii High Definion. Transmisje w wysokiej rozdzielczości pojawiłby się na antenie Polsatu Sport HD.

W tym sezonie transmisje z wyścigów Formuły 1 nie są jeszcze produkowane w technologii High Definition. Nie wykluczone, że nastąpi to w następnym sezonie. Wówczas w HD zawody F1 mogłyby się pojawić się na antenie Polsatu Sport HD.

 

Polsat Sport HD ma rozpocząć nadawanie jeszcze wiosną tego roku. Najprawdopodobniej ruszy pod koniec maja. Kanał pokazywać będzie w HD m.in. Ligę Światową w Siatkówce Mężczyzn, Wimbledon i Puchar Świata w Rugby.

 

Żródło: Medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej wy fascynacji mówicie? Przecież to nie to samo co było z Adamem Małyszem. To nie jest żadna fascynacja, po prostu fajnie się ogląda jak jeździ jakiś Polak. A że na jakieś duże sukcesy przynajmniej na razie nie ma większych szans, to przecież wiadomo. A co do fascynacji, to pamiętam, że w sezonie 2000/2001 skoki narciarskie oglądał prawie każdy, a teraz F1 jak się kogoś spytam czy oglądał, to mało kto potwierdza. Ale ogólnie ja zawsze lubiłem popatrzeć na Formułę1, zresztą podobnie na motocyklowe Grand Prix lecące na Eurosporcie.

 

Jak to o jakiej fascynacji ? :D

Do tej pory F1 oglądała garstka osób. Teraz przerodzi się to w miliony, o ile oczywiście Kubica będzie odnosił tam jakieś sukcesy. Widać to już było w ostatnim sezonie, jak Kubica trafił na tory :D

 

Zobacz ilu pseudofachowców na Onecie się pojawiło :P

Jakoś wcześniej nawet newsa nie widziałem o zwykłym wyścigu F1 na polskich portalach. Teraz pojawia się znacznie więcej.

To chyba jakieś oznaki fascynacji :wink:

 

Owszem - to nie będzie tak wielkie wydarzenie jak Małyszomania, ale to dlatego, że dla wielu F1 jest po prostu nudne, a i konfrontacja Kubica - Małysz wypada nienajlepiej dla tego pierwszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła 1 w HD?

2007-03-16 14:13:30 | Maciej Kozielski

Choć na razie nie ma jeszcze takiej technicznej możliwości, Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, zdradził nam, że Polsat mógłby pokazywać zawody Formuły 1 w technologii High Definion. Transmisje w wysokiej rozdzielczości pojawiłby się na antenie Polsatu Sport HD.

W tym sezonie transmisje z wyścigów Formuły 1 nie są jeszcze produkowane w technologii High Definition. Nie wykluczone, że nastąpi to w następnym sezonie. Wówczas w HD zawody F1 mogłyby się pojawić się na antenie Polsatu Sport HD.

 

Polsat Sport HD ma rozpocząć nadawanie jeszcze wiosną tego roku. Najprawdopodobniej ruszy pod koniec maja. Kanał pokazywać będzie w HD m.in. Ligę Światową w Siatkówce Mężczyzn, Wimbledon i Puchar Świata w Rugby.

 

Żródło: Medialink.pl

 

 

Mógłby mi ktos wyjasnic co to bedzie za kanal albo chociaz dac jakis link?

Bardzo jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy większość Polaków czeka, aż Kubica wygra jakiś wyścig, on ma problem.

 

A właściwie to mają go jego szefowie i nie jest to mały problem, tylko gigantyczny. I chodzi tu nie nawet o Kubicę, tylko o Michaela Schumachera.

 

"Schumi" maksymalnie wywindował zainteresowanie Formułą 1 w Niemczech dając tym zawodom największą oglądalność i wpłaty od reklamodawców. Nikomu nie przeszkadzało nawet to, że mistrz jeździ autem z Włoch, a mieszka w Monaco - był swój, lubiany i kochany. Teraz spece od marketingu uważają, że zakończenie przez niego kariery może być takim samym ciosem dla F1, jak wycofanie się Michaela Jordana z NBA. Albo jakim mogłoby stać się wycofanie Tigera Woodsa z turniejów golfa. źr interia.pl wiecej>>

Nie lubię tego felietonisty ale on ma niestety rację. I jak zwykle chodzi o kasę.

 

Ja bym dodał do tego artykułu jeszcze jeden wątek niemiecki- podobny cyrk rozkręcili wokół skoków narciarskich gdzie przez lata brylowali reprezentanci niemiec (Waisflog,Hannawald,Schmitt, Urman) ale ostatnio cieniutko z wynikami tylko rzadkie przebłyski a w promocje poszły ciężkie miliony i zaczynają się problemy.

Tak samo może być po odejściu Schumachera bo wątpię czy Heidfeld kiedykolwiek zbliży się do poziomu Schumiego

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

I jeszcze jedna sprawa jak Polsat profesjonalnie podchodzi do transmisji F1

 

Monopol na Formułę 1

 

Super Express | 2007.03.17 08:47

 

Każdy z 17 wyścigów tegorocznego sezonu obsługiwać będzie na żywo 6-osobowa ekipa. Polska to jedyny kraj w Europie, w którym relacje z F1 pokazywane będą w trzech różnych stacjach telewizyjnych.

 

Grupa Polsat na specjalnej konferencji prasowej zaprezentowała nie tylko swoje plany związane z Formułą 1, ale również bolid, w którym ścigał się w ubiegłym sezonie Robert Kubica (22 l.). Będzie on stałym elementem wystroju nowego wielkiego studia.

 

 

- Ostatnio, czego Polsat nie kupi, przynosi gigantyczne sukcesy. Siatkarze i piłkarze ręczni odwdzięczyli się medalami. Może i Kubica także nas zaskoczy - nie ukrywał radości prezes Telewizji Polsat Aleksander Myszka

 

Jeżeli by to wyszło to uwierzę że Polsat ma bezpośrednie łącze z NAJWYŻSZYM :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to jedyny kraj w Europie, w którym relacje z F1 pokazywane będą w trzech różnych stacjach telewizyjnych.

 

Bo Polska, to jedyny kraj, w którym się tworzy masę stacji sportowych, a i tak najlepsze kąski na jedna z nich. Reszta zajada się ochłapami i jeszcze to reklamują.

 

Zresztą co to za głupota nadawać to samo na Polsacie, PS i PSE. Widać, że nie mają czym zapychać ramówki.

Inna sprawa byłaby, gdyby wyścig pokazywał Polsat, TVP i TVN - wtedy to byłyby faktycznie 3 stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polska, to jedyny kraj, w którym się tworzy masę stacji sportowych, a i tak najlepsze kąski na jedna z nich. Reszta zajada się ochłapami i jeszcze to reklamują.

To ciekawe. Musisz zrozumieć, że niektórzy kochają te "ochłapowe" sporty i pewnie poczują się urażeni tym co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to jedyny kraj w Europie, w którym relacje z F1 pokazywane będą w trzech różnych stacjach telewizyjnych.

 

Bo Polska, to jedyny kraj, w którym się tworzy masę stacji sportowych, a i tak najlepsze kąski na jedna z nich. Reszta zajada się ochłapami i jeszcze to reklamują.

 

Zresztą co to za głupota nadawać to samo na Polsacie, PS i PSE. Widać, że nie mają czym zapychać ramówki.

Inna sprawa byłaby, gdyby wyścig pokazywał Polsat, TVP i TVN - wtedy to byłyby faktycznie 3 stacje.

I dobrze, że tak jest. Dlatego, że mniej znane sporty mogą także zagościć na antenie. I szefowie poszczególnych stacji to zrozumieli nie nie konkurują na siłę z C+ tylko szukają swojego miejsca w szeregu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o ochłapach nie mam na myśli siatkówki, czy też F1 (żeby nie było) :D

Poza tym zajadają się stacje tymi ochłapami, a nie widzowie (bo może źle zrozumiał ktoś, a pisałem w tym akapicie o C+ i reszcie stacji, którym zostaje to co zostaje).

 

A co miałem na myśli mówiąc ochłapy ?

Np. liga austriacka, II liga angielska, powtórki z lat 90-tych, liczne powtórki powtórek nowych wydarzeń (mnóstwo tego jest :shock:) itp.

 

Gdyby w Polsce były ze 3 stacje sportowe + Eurosport to wtedy nie trzeba byłoby zapychać ramówek nie wiadomo czym. Każda stacja mogłaby pokazywać w miarę atrakcyjną ofertę. Zresztą widzowie PS coś o tym wiedzą, bo LM i Bundesliga poszły do nowych kanałów na rynku. Gdyby tych kanałów nie było, oferta PS byłaby dużo lepsza.

 

A tak to TVP coś podkradnie, to Nsport coś wykupi, a to SportKlub coś dostanie i robi się totalny kocioł z udziałem 10-15 stacji TV.

 

PS> Nie chciałem nikogo obrazić. Po prostu stwierdziłem fakt powstawania masowo nowych kanałów sportowych, które myślą, że mając jedną imprezę zaistnieją na rynku.

Akurat PS jeszcze nie wypada tak najgorzej, choć PSE jest dla mnie pomyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...