Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już juto o 22.45 rusza studio F1 w Polsacie Sport W programie będzie można zobaczyć m.in. materiały reporterskie, przygotowane przez ekipę stacji, która już od tygodnia przebywa w Melbourne.

 

Polsat Sport

Czwartek na żywo 22.45 studio i trening

Piątek na żywo 22.45 studio i trening oficjalny

Sobota na żywo 20.00 studio i analiza kwalifikacji

Niedziela na żywo 20.00 studio z analizą wyścigu

Poniedziałek na żywo 20.00 studio z analizą wyścigu

 

więcej tutaj>>>

 

źr. tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te ich analizy wyścigu ;) Oby nie było tak jak przez trzy ostatnie lata.

Piątkowe treningi na żywo. Takich rzeczy nawet na RTLu nie było;)

Ogólnie wydaje się, że dość duży krok do przodu. Szkoda, że nie było tylu transmisji gdy na torze nie było Kubicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy taki entuzjazm będzie za rok, jak okaże się, że Kubica nawet 1 pkt w tym sezonie nie zgarnie :D - czego oczywiście nie życzę :)

 

F1 jest dla mnie nudnym sportem. W sumie to tak jak wystartują tak kończą, a ewentualne przetasowania wynikają ze stanu bolidu. Tak ja ten sport widzę :)

 

Magnezem tego sportu w Polsce jest tylko Kubica - nagle się wielu znawców na Onecie pojawiło :lol:

 

Myślę, że w końcu sezonowcom te wszystkie treningi, analizy i kwalifikacje się znudzą.

Zostaną jedynie Ci, których naprawdę ten sport pasjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy myślą że Kubica będzie jeżdził zaraz jak M.Schumacher.Taki rajdowy "Adam Małysz".Jednak Formuła 1, jest bardzo trudnym i wymagającym sportem,gdzie o dobry wynik jest niezwylke ciężko.Kubica w pierwszym sezonie bedzie nabierał doświadczenia,starając się zdobyć przy okazji kilka punktów,miejmy nadzieje że z czasem będzie mógł walczyć o laury z najlepszymi,jednak wiele jeszcze przed nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy taki entuzjazm będzie za rok, jak okaże się, że Kubica nawet 1 pkt w tym sezonie nie zgarnie :D - czego oczywiście nie życzę :)

 

F1 jest dla mnie nudnym sportem. W sumie to tak jak wystartują tak kończą, a ewentualne przetasowania wynikają ze stanu bolidu. Tak ja ten sport widzę :)

 

Magnezem tego sportu w Polsce jest tylko Kubica - nagle się wielu znawców na Onecie pojawiło :lol:

 

Myślę, że w końcu sezonowcom te wszystkie treningi, analizy i kwalifikacje się znudzą.

Zostaną jedynie Ci, których naprawdę ten sport pasjonuje.

 

Być może dla ciebie np. piłka skopana nawet na takim poziomie jak nasza OE to zastrzyk adrenaliny, lecz powiem Ci że są ludzie dla których F1 nie zaczęła się w dniu w którym Kubica zasiadł po raz pierwszy za kierownicą bolidu, na pewno wielu zainteresowało się tym sportem gdy On w nim zaistniał lecz nie można uogólniać a kibicowanie rodakowi to obowiązek każdego polaka :!:

 

ps. jak było ze skokami narciarskimi w czasach gdy Adam był tylko przeciętniakiem :?: - trochę widzów, czasami transmisja z pucharu świata w TVP a zobacz do czego Małysz doprowadził :!::!::!: dziesiątki tysięcy chętnych do obejrzenia zawodów u nas, tysiące polaków na zawodach nawet dość daleko od kraju.

Szerze mówiąc gdy Adam odpinał narty dla nas kończył się czas do dumy a teraz możemy ( i będziemy) za sprawą Adama i Robrta cieszyć się z sukcesów ludzi o stalowych nerwach i niebywałej odwadze CAŁY ROK

:!::!::!::!::!:

bo to są nasi rodacy i trzeba ich wspomagać i im kibicować tak jak każdemu innemu sportowcowi- siatkarzowi, lekkoatlecie, piłkarzowi itd. WSZYSTKIM :!::!::!::!: bo za wielu ich nie mamy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziesiątki tysięcy chętnych do obejrzenia zawodów u nas

 

heh... żeby tylko dziesiątki...

 

F1 to glownie jedna wielka reklama. Uważam ze Robert dobrze się wkomponował w to srodowisko i utrzyma sie przez kilka lat na tym poziomie. Polak na Monzy pokazał po prostu ze potrafi jezdzic. Mysle ze taka Monza w tym sezonie sie pojawi... Moze nawet w Austarlii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od F1 wolę zdecydowanie żużel bo tam sie przynajmniej coś dzieje. A w F1 tylko jeżdżą w kółko przez 50 okrążeń i czasem tylko koła zmieniają :wink: Ale nie ulega wątpliwości, że F1 jest bardzo medialna i jest królową sportów motorowych. Oglądał będę tylko i wyłącznie ze względu na Robercika :lol: w końcu to nasz rodak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F1 nic się nie dziej? Widać, że nie masz pojęcia. To żużel jest sportem w którym mniej się dzieje i jest bardziej monotonny. Akurat postoje w Pit Stopach to jest jeden z najważniejszych aspektów podczas wyścigu, odpowiednia taktyka postojów, szybkość ich prowadzą do wygranej. F1 nie jest tylko zależna od kierowcy i samochodu ale także od taktyki, kalkulacji. Nie jestem jakimś wielkim fanem F1, GP na żużlu tez lubię oglądać. Ale to żużel jest tylko zależny wyłącznie od zawodnika. Błąd przy starcie praktycznie pozbawia szans na wygraną w F1 odpowiednimi decyzjami można to skorygować, co robi ją ciekawszą dyscypliną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Polsat Sport z najważniejszych transmisji to stracił piłkę nożną: Liga Mistrzów, Bundesliga, Włoska (ma tylko mecze słabych drużyn). Ale za to ma inne sporty: Formuła 1 {szacunek :D }, Liga Światowa w siatkówce... Były też przecież MŚ w siatkówce, MŚ w piłce ręcznej... Chyba nie jest tak źle... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport z najważniejszych transmisji to stracił piłkę nożną: Liga Mistrzów, Bundesliga, Włoska (ma tylko mecze słabych drużyn). Ale za to ma inne sporty: Formuła 1 {szacunek :D }, Liga Światowa w siatkówce... Były też przecież MŚ w siatkówce, MŚ w piłce ręcznej... Chyba nie jest tak źle... :lol:[/b]

 

Całej włoskiej nigdy nie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma prawa do najważniejszych transmisji - stracił mniej ważne : piłkę nożną: Liga Mistrzów, Bundesliga, Włoska :lol::lol::lol::lol:

tak wygląda prawda :!::lol::lol::lol::lol:

 

Tak ci się tylko wydaje :lol: ty jestes wyrocznią, która mówi co jest ważne a co mniej ważne w CP? :D może ktoś bardziej woli piłke nożną? zauważyłem,że chwalisz to co jeszcze zostało na CP a to co stracili to oczywiście był [beep] nic nie warty :lol:

 

A co do F1 to Kubica i tak już osiągnął dużo bo w ogóle startuje! jako pierwszy Polak a po tym co pokazywał w tamtym sezonie można być opytmmistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma prawa do najważniejszych transmisji - stracił mniej ważne : piłkę nożną: Liga Mistrzów, Bundesliga, Włoska :lol::lol::lol::lol:

tak wygląda prawda :!::lol::lol::lol::lol:

 

Oj chyba się mylisz... Ja jednak bym wolał Ligę Mistrzów i Bundesligę, a Ligę Światową bym oglądał na TVP gdyby Polsat jej nie kupił. Bez F1 jakoś bym się obył, zresztą i tak musi lecieć na otwartej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem F1 musi "lecieć" w otwartym pasmie tv, i bardzo dobrze :) Tyle się mówi o tym, że to sport w którym liczy się tylko pieniądz. No cóż to prawda, ale przynajmniej władze F1 dbają o to by każdy, nawet ten mniej zamożny kibic mógł ten sport oglądać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma prawa do najważniejszych transmisji /../

tak wygląda prawda :!::lol::lol::lol::lol:

 

Tak ci się tylko wydaje :lol: ty jestes wyrocznią, która mówi co jest ważne a co mniej ważne w CP? :D może ktoś bardziej woli piłke nożną? zauważyłem,że chwalisz to co jeszcze zostało na CP a to co stracili to oczywiście był [beep] nic nie warty :lol:

 

 

 

Właśnie że CP ma takie dyscypliny, które mi odpowiadają np, siatka , kosz, p. ręczna poza tym prawa do większośći ME i MŚ a od czasu jak możemy odbierać Eurosporty a w nich m.in. biathlon, biegi, narciarstwo alpejskie , snuker to mnie do szczęścia już (w temacie sportowym) wiele nie potrzeba

 

 

 

 

Finał Ligi Światowej w Polsacie :!::!::!::!::!:

 

http://media2.pl/media/21505-final-ligi ... sacie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...